YouTube та YouTube Music

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Как в ютубе смотреть ролики без рекламы в середине:

1. Копируете ссылку на ролик (поделиться - копировать ссылку)

2. Открываете vlc и переходите на вкладку поток

3. Нажимаете добавить и вставляете скопированную ссылку.

Проще youtube vanced установить, или newpipe.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Prorab, а не стрьомно дані свого акка Гугла давати третім особам? А якщо ви не логінитесь і не юзаєте підписки, то точно втрачаєте частину реально корисного функціоналу.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Lorn, в newpipe подписки есть и без логина в учетку. Да, нет рекомендаций, но мы то знаем как они работают у гугла, так что может оно и к лучшему.. :)
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Це виходить, що вони лише на одному пристрої і якщо видалити чи купити новий смартфон, то все заново? Ну такоє...
Не знаю як в кого, але в мене десь у 80% випадків рекомендації на ютюбі працюють майже відмінно. По крайній мірі часто туди заходжу і знаходжу що цікавого глянути.
А от з музикою Гугл мені не так добре догоджає в плані рекомендацій((
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Це виходить, що вони лише на одному пристрої і якщо видалити чи купити новий смартфон, то все заново? Ну такоє...
Есть экспорт \ импорт подписок. Понятно что по удобству с оффициальным клиентом да еще и с премиум-подпиской и в подмётки не годится, но все же лучше IMHO чем ссылки ловить и в VLC кидать :)
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Кропивницький
шукаєш, як замінити фільтр салона в своєму авто. Знаходиш канал "Дядя Вася автомайстер". А на цьому каналі ще гарне відео про скрип колодок... Подивився їх. І наступного дня - "на основі рекомендацій каналу "Дядя Вася автомайстер" тобі знову пхають Шарія і "самое смешное видео топчик, вы еще такого не видели. Мамойклянусь!!!!!". І так щоразу після нетипового відео.

Знаючи це, на планшеті в YouTube взагалі відкриваю виключно англомовний і німецькомовний контент. Зазвичай, цього вистачає, щоб не вляпатись в "популярний серед співвідчизників" контент. Все інше перевіряю "на вшивість" через Tor Browser.

Так, це, іноді, незручно, але захищає від мотлоху на 99.9%.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як ютубу сказати назавжди, що я згоден дивитися відео з цицьками, вбивствами і іншим контентом не для "толерастів"?
Щоби не вивалювалося "попередження" про "неприйнятний" контент до початку кожного відео.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе

Вкладення

  • Clip.png
    Clip.png
    17.6 КБ · Перегляди: 31

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Як ютубу сказати назавжди, що я згоден дивитися відео з цицьками, вбивствами і іншим контентом не для "толерастів"?
Щоби не вивалювалося "попередження" про "неприйнятний" контент до початку кожного відео.
Пост выше - это не та настройка. Если включен безопасный просмотр, то вообще не будет показываться 18+
Я не помню чтобы мне приходилось для этого что либо включать ( Вероятно я это сделал очень давно, но никогда ничего не спрашивает, смотрю расчлененку, аварии и порнуху на ютьюбе без проблем
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Ты ж заходишь на ютьюб Гугл аккаунтом?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Янус, я з нього не вихожу. Це у web-веросії. Причому при перегляді "добірки", така фігня вилазить перед кожним кліпом, навіть, якщо попередній було підтверджено.
 
Зверху