Тариф ITPhone Start. Обсуждение и сравнение.

  • Автор теми SerP
  • Дата створення

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

так я так зрозумів що за гроші буде тільки доступ по SIP зовнішніми клієнтами, а IT Phone залишиться як є.

Навчи читати проміж рядків.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

Як так можна прочитати:
В тарифном плане ИТФон Старт услуга SIP становится платной:
- 20грн/30дней
- 1грн/день (по факту использования)

До чого тут зовнішні клиєнти? Для них нічого не змінюється...
тому що "услуга SIP" передбачає використання SIP протоколу, а апріорі користувач ІТФон не знає по якому протоколу бігає телефонія: SIP там, чи не SIP
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

Попробуй в айтифоне выбрать любой номер для подключения и прокрутить вниз. Там будет выбор из 2-х пунктов - подключить за 20 грн на 30 дней и подключить на 1 грн/день.
А для старых, уже заказанных номеров, я так понимаю, в асса к первому апреля допилят в подключениях услуг раздел sip-а. Сейчас там просто включить/выключить сип на 30 дней. Пока получается бесплатно.
 
Реєстрація
29.03.11
Місто
Киев
Телефон
Alcatel D920, Huawei U8110
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

тому що "услуга SIP" передбачає використання SIP протоколу, а апріорі користувач ІТФон не знає по якому протоколу бігає телефонія: SIP там, чи не SIP

Угу, і галочка при регистрации напротив SIP ни о чем не говорит....
 

Остап

Заблокирован
Реєстрація
15.02.09
Місто
Днепр
Телефон
Doogee X30
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

Уже в новостях на сайте отписали...
меняйте тариф в шапке..
Мда...нашел где дешевую смс пару тройку раз в месяц отправлять, дык теперь их цена как будто ее почтальон на трамвае повезет.. :(
 
Реєстрація
26.06.17
Місто
Киев, Рига, Амстердам
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

Уже в новостях на сайте отписали...
Новость
24.03.2019
Уникальная новинка!
IT Phone – интернет телефон!

Услуга SIP на 30 дней / абонентская плата 20 грн

Услуга SIP на день / абонентская плата 1 грн/день*
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

Уже в новостях на сайте отписали...
меняйте тариф в шапке..
Мда...нашел где дешевую смс пару тройку раз в месяц отправлять, дык теперь их цена как будто ее почтальон на трамвае повезет.. :(
Вартість смс не зміниться. Але плата за сіп - це тупо. В жодного оператора такого немає. Гадаю, що на цьому ІТФон і закінчиться. :(
 
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

Гадаю, що на цьому ІТФон і закінчиться. :(
Ничего не закончится!
Для поездок заграницу, я думаю, лучше не придумаешь!
Редко кто ездит больше, чем 20 дней.
Подключаешь SIP за 1грн/день, берешь с собой карточку TravelSim с интернетом по 1 цент за мегабайт и ни в чем себе не отказываешь..Звоништ на украинские номера по 40коп/минута, даже на стационарные и кнопочные. И тебе звонят.
Считаю, что интер сделал прорыв.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

golova, с таким же удовольствием могу звонить 100 минут в пакете, и потом по 30 коп, и по Киеву нашару с уже многолетним прямым по 25грн/мес, или давно существующим тарифам ЕК без абонки.. Где прорыв? Сделали бы минуту по 60 коп, но без абонки за sip, и пакет по 30 грн активация, например, отбили бы на заграничных звонках, дешевле то нет все равно. Ателеком по 75, но между абонами у них бесплатно.
 

Rudi

Заблокирован
Реєстрація
09.09.08
Місто
Київ
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

Считаю, что интер сделал прорыв.


Так, міг би бути прорив, але вийшов проривчик.
Я нарахував вже третій проривчик, через який абоненти йдуть геть.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

Для поездок заграницу, я думаю, лучше не придумаешь!
Для этого уже есть bip. И идеальный роуминг. И тот же тревел сим. И вообще, заграничные поездки, это, конечно, круто, но не они в перспективе будут "кормить" оператора.

С абонкой тупо получилось. Я согласен был платить за минуты в розницу, даже за внутрисеть и даже внутри itphone. И готов платить абонплату за пакет минут внутри интера/на внешку, при условии, что от нее можно отказаться (нет абонки - минуты по розничной цене). Но абонплата за факт пользования номером - простите, не готов.
 
Реєстрація
04.12.08
Місто
Луцьк
Телефон
EL 71 MultiSim
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

Ничего не закончится!
Для поездок заграницу, я думаю, лучше не придумаешь!
Редко кто ездит больше, чем 20 дней.
Подключаешь SIP за 1грн/день, берешь с собой карточку TravelSim с интернетом по 1 цент за мегабайт и ни в чем себе не отказываешь..Звоништ на украинские номера по 40коп/минута, даже на стационарные и кнопочные. И тебе звонят.
Считаю, что интер сделал прорыв.

Розглянемо сценарії використання.
1) В Україні для дешевих дзвінків на стаціонар.
Відпадає в силу проблем з укртелекомом. +20 грн тут критично.

2) В Україні для дешевих дзвінків на ІТ.
Рідковикористовуємий сценарій. + абонентка 20 грн. Для нечастих дзвінків власний оператор може бути вигідніший\ менш геморойний.

3) Для заробітчан.
В ціломо непогано, 20 гривень не критично. Але є залежність від місцевого інтернета. А в таких випадках більш розпоширені меседжери мають перевагу. Одже залишається один варіант коли треба подзвонити в Україну терміново, не чекаючи коли абонент знову з'явиться в мережі. А в такому випадку підійде і місцева сімка.
Знову Інтер не на висоті, принаймі без явної переваги.

4) Для поїздки закордон.
Берем з собою "Ідеальний роумінг" і маємо інтернет дешевше, дзвінки в країні перебування дешевше, вхідні,вихідні в україну дорожче, проте тобі дзвонять і отримують дзвінки з відомого номера.
Я розумію що 20 грн небагато в роумінгу, практично ніщо, але в цьому сценарії як номер для роумінга - для мене інтер не виглядає вже чимось привабливим. КС з "Ідеальний роумінг" явний фаворит.

Звичайно це моя особиста думка. Але введення абоненської плати явно зменшила привабливість цих тарифів.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

Ничего не закончится!

Для поездок заграницу, я думаю, лучше не придумаешь!

Редко кто ездит больше, чем 20 дней.

Подключаешь SIP за 1грн/день, берешь с собой карточку TravelSim с интернетом по 1 цент за мегабайт и ни в чем себе не отказываешь..Звоништ на украинские номера по 40коп/минута, даже на стационарные и кнопочные. И тебе звонят.

Считаю, что интер сделал прорыв.
Я тестую софт уже 3й місяць. Чесно скажу, що "проривом" тут не пахне. Прикрутити смс - це максимум, що тягне на це слово, а так, що застосунок сирий і недопилений, що тарифи незрозумілі і заплутані.

У мене прив'язаний прямий номер і я там й так плачу 20 грн./міс., але у рідних є номери ІТФонСтарту, на які зрідка, але телефоную. Прогресом якраз було скасування плати за сіп, а не цей застосунок, повірте. Бо аналоги набагато краще, а смски витіснили чати з месенджерами.

Хаотичний, непродуманий маркетинг загубить так і нерозвинену ідею, бо реклами ІТФону ви ніде не зустрінете, як й оглядів у ЗМІ, буклетів чи проспектів, навіть в офісах ІТ, вже не кажу про консульства, посольства, ТПП, прикордонні пункти. І наостанок, цю гривню на день по факту повернули тишком-нишком, бо не було її в новині, яка вийшла місяць тому про старт продукту. Так не робиться.

ПС Гадаю, якщо 3Моб зробить конвергентне рішення зі Смартлайном від УТК, то забере собі левову частку клієнтів ІТ. Бо ІТ уже нема чим конкурувати з gsm/umts/lte-абонентами.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

knedlyk, та нічого той совковий смердючий труп УТК вже не зробить, але й Айтіфон не продумали маркетінговий підхід. Проривом можна назвати хіба що перехід на sip-id та відміну блокування закордонних IP, а ось it phone, нажаль, все втратив. Єдине, для чого можна лишити додаток - "аби було", та задля вхідних смс у sip-роумінгу вже на існуючому прямому номері від ІТ.
 

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

IT Phone – интернет телефон!

Услуга SIP на 30 дней / абонентская плата 20 грн

Услуга SIP на день / абонентская плата 1 грн/день*
Все равно не понял как оно будет работать если на счету пару копеек и внутрисеть не актуальна
1. Если не пополнять и не делать исходящие звонки, входящие голосовые и SMS будут приходить?
2. Если не пополнять и не делать исходящие звонки, отправить SMS будет возможность?
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

1. Если не пополнять и не делать исходящие звонки, входящие голосовые и SMS будут приходить?
2. Если не пополнять и не делать исходящие звонки, отправить SMS будет возможность?
На оба вопроса ответ "Нет", не будет работать.
 

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

На оба вопроса ответ "Нет", не будет работать.
Тогда 1 числа в этом удостоверюсь на практике, и удалю приложение. Возможность есть удалить принудительно IT-FONовские номера, отвязать их от основного номера? Оставлю 1 номер с минимумом денег на счету, смысл для меня в нем останется только при поездках за пределы Украины, потестировать и как альтернатива бипу и укртелекомовскому сипу.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Re: IT Phone - приложение Интертелекома для SIP

Вартість смс не зміниться. Але плата за сіп - це тупо. В жодного оператора такого немає
Я уже несколько раз просил, но так ответа и не получил. Дай ссылку на тариф любого оператора, о котором ты говоришь, где БЕСПЛАТНО абонплата+SIP и бесплатная внутрисеть и тарифы по Украине 30-50 копеек.
В очередной раз жду.
 
Зверху