Тариф ITPhone Start. Обсуждение и сравнение.

  • Автор теми SerP
  • Дата створення
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, звісно, що послітали - фішку з стороннім клієнтом давно прикрили, в мене, принаймні, не пам’ятаю точно коли, але номери перестали працювати з АТСкою.
Я тільки сьогодні побачив. Бо давно не користувався додатком CSipSimple, а тут вирішив пошпортатись в ньому, і виявив таку лажу. Навіть не знаю, коли паролі позлітали...
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
Одесса
raptor, звісно, що послітали - фішку з стороннім клієнтом давно прикрили, в мене, принаймні, не пам’ятаю точно коли, але номери перестали працювати з АТСкою.
Я тільки сьогодні побачив. Бо давно не користувався додатком CSipSimple, а тут вирішив пошпортатись в ньому, і виявив таку лажу. Навіть не знаю, коли паролі позлітали...
Ви можете відновити користування в додатку, якщо потрібна допомога, напишіть оператору.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Номер придбаний в додатку, буде працювати виключно в додатку IT Phone.
Ну тепер - так. А раніше - працювало й в інших додатках. Та й взагалі, колись був і цукор солодший і трава зеленіша.)))
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
Одесса
Номер придбаний в додатку, буде працювати виключно в додатку IT Phone.
Ну тепер - так. А раніше - працювало й в інших додатках. Та й взагалі, колись був і цукор солодший і трава зеленіша.)))
Відправляйте на пошту: [email protected] або [email protected] дану пропозицію, можливо будуть зміни.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ви можете відновити користування в додатку, якщо потрібна допомога, напишіть оператору.
Номер, який було отримано в ІТ-Фоні, в мене працює в цьому додатку без проблем. Питання було лише, чи відновиться можливість його роботи в сторонніх додатках.
Відправляйте на пошту: [email protected] або [email protected] дану пропозицію, можливо будуть зміни.
Дякую за пропозицію, але це не є необхідною потребою для мене, ще лише спортивний інтерес. Тому турбувати працівників з цього приводу без нагальної потреби, не вважаю за потрібне.
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
Одесса
Ви можете відновити користування в додатку, якщо потрібна допомога, напишіть оператору.
Номер, який було отримано в ІТ-Фоні, в мене працює в цьому додатку без проблем. Питання було лише, чи відновиться можливість його роботи в сторонніх додатках.
Відправляйте на пошту: [email protected] або [email protected] дану пропозицію, можливо будуть зміни.
Дякую за пропозицію, але це не є необхідною потребою для мене, ще лише спортивний інтерес. Тому турбувати працівників без нагальної потреби, не вважаю за потрібне.
Повірте, кожна заявка не залишається без уваги. Усі запити фахівці ретельно перевірять і шукають шлях, як допомогти.Ми дуже цінуємо наших клієнтів, тому зробимо усе можливе для розв'язання проблеми.
В будь-якому разі, дякуємо.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Дякую за пропозицію, але це не є необхідною потребою для мене, ще лише спортивний інтерес. Тому турбувати працівників з цього приводу без нагальної потреби, не вважаю за потрібне.

raptor, напрягай, и прошу всех, у кого есть адекватные предложения, напрягать. В ином случае, ничего не изменится. Нет обращения с жалобой - нет проблем! Простая основа, без которой невозможно предугадать желание клиента. Заявки на указанные электропочты действительно рассматриваются и прорабатываются. И не тем отделом, про который уже наслушались, а совсем другими людьми, а также контролируется выполнение. Но опять же, заявку формируйте наиболее четкими словосочетаниями и адекватными пожеланиями. "Хочу бесплатно с доплатой", - естественно будут проигнорированы. А вот конкретные проблемы решались и решаются на сейчас.
 
Реєстрація
27.02.11
Місто
Киев
Телефон
Leeco Cool1
Повірте, кожна заявка не залишається без уваги. Усі запити фахівці ретельно перевірять і шукають шлях, як допомогти.Ми дуже цінуємо наших клієнтів, тому зробимо усе можливе для розв'язання проблеми.
В будь-якому разі, дякуємо.
Если бы ценили, то политика компании была совсем другая.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Если бы ценили, то политика компании была совсем другая.

Не путай компанию в целом и отдельных индивидуумов, чей праздник равен дня резиновых изделий, с чем их и поздравляют периодически. У них да, "политика совсем другая", у адекватной стороны все иначе, и именно вторые делают ветер, а также сохраняют работоспособность более чем.
 
Реєстрація
27.02.11
Місто
Киев
Телефон
Leeco Cool1
У адекватной стороны все иначе, и именно вторые делают ветер, а также сохраняют работоспособность более чем
Согласен на все 100%.
И хочу выразить огромную благодарность именно адекватной стороне,за их работу.
 
Зверху