Вибір месенджера

Якими месенджерами ви користуєтеся?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    159

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
что Скайп аккаунт можно создавать без смартфона и даже с полным отсутствием какого либо телефонного номера
комусь і перевага а для більшості необхідність придумати і передати логін це недолік.

Добавлено через 2 минуты
[
Можливо, але наприклад у РФ, де більш популярний як раз WhatsApp, цей фактор чомусь не спрацював
там народ більше звик платити.
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Она работает без всякой связи с телефоном, как Скайп? Не в курсе.
И кажется, там видеозвонки добавили совсем недавно.
Что-то вокруг всё больше с Вайбера валят туда, поставить что ли?
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Она работает без всякой связи с телефоном, как Скайп? Не в курсе.
Может работать без мобильного девайса (точно регил с десктопа), но номер телефонный нужен.
Зато можно скрывать от абонентов номер и давать username вместое номера. Не знаю, умеет ли так Viber - не пользуюсь уже много лет, поэтому не знаю, что там новое появилось.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
debugger, Давно так? Я правда юзаю древние версии телеги и давно не делал новых регистраций.

Добавлено через 3 минуты
(точно регил с десктопа), но номер телефонный нужен.
Я как раз об этом!

Зато можно скрывать от абонентов номер и давать username вместое номера.
Это понятно. Старые версии телеги так не умели(точнее, если номер в адресной книге у корреспондента есть, то от него номер не скрывался), хотя было видно, что аккаунт имеет свой ID.
Вайбер так не умеет.
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Телега в порівнянні з іншими як Монобанк: пропонує купу зручних інновацій. Мені дуже знайшла можливість додати кілька номерів без клонування додатку
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
debugger, имел ввиду "с каких пор такие возможности у телеги". Но при регистрации акка телеги хоть какой-то номер нужен(пусть даже виртуальный от ...Скайпа :kompolom:)
 
  • Like
Реакції: idea

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
программа ассоциируется только с наркоманами и недавней попыткой блокировки в РФ

При чем тут наркомания??(( А из-за блокировок в ущербной бензоколонке - ее просто нельзя не поставить. Не говоря, что она удобна, шустрая, много полезных ботов и блогеров там ведут сообщества.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Мінус телеграма - профукав номер, профукав акаунт.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
debugger, нарки еще и колятся шприцами, давай их запретим или не будем использовать? Не заходи на те аккаунты просто.. Хотя я не замечал именно с Телегой, наверное, темой не интересуюсь..:rolleyes:

Добавлено через 49 секунд
Кочевник, а хіба з Вайбером/ Вацапом не так само? Колись на старті, можна було зарегати собі на комп Телегу з логіном-паролем, тепер не можна? Я саме так регався, а потім вже колись до нього прив'язав свій номер тел.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кочевник, не знав.. Ну тоді це загальна тенденція, номер фукати не треба, тим паче, тепер є рега у оператора.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
нарки еще и колятся шприцами, давай их запретим или не будем использовать?
Будеш здивований, але саме через них заборонили продаж ацетону, марганцовки й сірчаної кислоти.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Ну тоді це загальна тенденція, номер фукати не треба, тим паче, тепер є рега у оператора.
Дуже погана тенденція. Лозейка - анонімні препейди. А тут ці закони з реєстраціями препейдів...
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Пишу свое мнение.

Вайбер, может и был бы неплох, если бы, в конце концов, научился сохранять мультимедиа, а не только текстовую переписку.
Среди прочего, картинок-поздравлялок есть и рабочий материал.
Тот же whatsapp это умеет делает.
И да, звонки за границу, на 99 % - whatsapp.
А пока вайбер - это сборщик информационного мусора и спама.
Telegram полностью заменил все соц.сети
Каналы, чаты, боты.
Возможность одним аккаунтом пользоваться на более чем двух устройств и полная синхронизация между ними.
Про сохранность данных, переписки это само собой.
Возможность передачи больших файлов - до 1.5 ГБ кому - либо или самому себе с одного устройства на другое (чат с самим собой)
Видео звонки - в оф.клиенте так и не запустили, это да, но есть очередной неофициальный клиент - vidogram, но должен стоять у обоих.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Нахіба воно тобі треба?? :confused: Пан має час та натхнення? :D

Локальний чат для корп. з веб-клієнтом та авторизацією через локальне хмарне середовище. Сьогодні ще й групові чати допиляв.

До речі, саме на "жабі" працює jitsi - безкоштовне веб-середовище з кімнатами для відеозустрічей.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Користуюсь лише Вайбером, Вотсапом, фб месенджером. Із задоволенням би лишив один Вотсап, навіть попри його нестабільну глючну роботу. Але у нас у більшості стоїть вайбер. У іноземних друзів - стоїть вотсап. Переписка з усіма через лайт месенджер...
По якості аудіодзвінку (інші мені не потрібні) - 1. Вайбер 2. Вотсап 3.ФБ.
До сьогоднішнього дня був впевнений, що в мордорі вайбер теж найпопулярніший... Ви мене просвітили, знов.
По скайпу, як раз тоді, коли він був дуже популярним, якість і голосу, і відео була так собі. Десь рік тому користувався у смартфоні. Якість голосу була дуже хорошою. Але я його видалив, бо 4 месенджери на 1 тел це занадто, а туди мені дзвонила лиш одна дівчина, яка мені може подзвонити і на лайф...:) Але те, що його не треба прив'язувати до номеру телефона - це для мене однозначно плюс, щодо власної анонімності, але й подзвонити можеш теж лише тому, хто дав тобі логін.
Ой, і всі ми забули про біп... Як месенджер я його не використовую, ет ол. Щодо якості дзвінків я б його розмістив після вайберу. Але можливість дзвонити поза мережу додатку може його ставити на порядок вище.
 
Зверху