Інтернет-магазини

Удавалось забрать товары за монеты + 0,01$ ?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    69
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Rozetka почала брати по 10 грн за самовивіз з магазинів. Оплата доставки зрозуміла, але платити за самовивіз...
Для всех товаров?.. Может стали товары с маркетплейса (читай, от других продавцов) через свои отделения выдавать?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Вчора забирав - не було. Тому що оформлення було в тому місяці. А зараз при замовленні до суми до оплати додається десятка, якщо вона, ця сума, меньше 290.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Rozetka почала брати по 10 грн за самовивіз з магазинів. Оплата доставки зрозуміла, але платити за самовивіз...
Розетка прямым текстом пишет, что им мало интересно обрабатывать маленькие заказы.
У пунктов выдачи есть свои доп. расходы (РКО, аренда офиса, оплата времени работникам в логистике и пунктах выдачи...), вот они и стимулируют либо заказы группировать, либо на другой почте забирать
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Rozetka почала брати по 10 грн за самовивіз з магазинів. Оплата доставки зрозуміла, але платити за самовивіз...
Только что попробовал оформить заказ... Вот результат:


Никаких 10 грн нет. Такое во всех трёх точках в Одессе
 

Rom1x

Внештатный приколист
Реєстрація
30.12.18
Місто
Киев
У пунктов выдачи есть свои доп. расходы (РКО, аренда офиса, оплата времени работникам в логистике и пунктах выдачи...), вот они и стимулируют либо заказы группировать, либо на другой почте забирать
каким боком это должно волновать тебя или меня ? Я буду заказывать товар где нет этой шняги. Например, Комфи делают бесплатную доставку на магазин, без 50-60 грн как Розетка. Значит навар полностью покрывает все эти издержки, Розетка же хочет больше заработать.
Добавлено через 5 минут
Недавно бадался так с Фокстрот.
Тоже товар был по "акционной" цене (мегаскидка).
Заказал.
Долго пытались сбриться.
Убедил, что некрасиво требовать предоплату, подтверждать заказ и потом идти в отказ.
Заказ онулировали. Деньги вернули.
Начислили бонусы, которыми и купил товар по той же цене с учетом мегаскидки

Як магазин MOYO «торгує краденим*…»
В минулу п’ятницю співробітниками магазину MOYO було здійснено кримінальний злочин по відношенню до мене. Якщо говорити про закони які були порушені:

1. Факт незаконного заволодіння моїм ноутбуком (крадіжка) співробітниками магазину.

2. Виставлення даного ноутбука на подальшу реалізацію (торгівля краденим). Що було здійснено ще до офіційного визнання судом (якщо таке визнання буде) переходу права власності на цей ноутбук магазину MOYO.

3. Фак приховання складу злочину. Без моєї згоди, магазин самовільно почав процедуру повернення коштів, для приховання факту набуття мною права власності на оплачений мною, і підтверджений з їх сторони такого права власності як по телефону так і відповідним електронним листом, конкретний ноутбук. (як колись приховуванням злочину класифікували вживання алкоголю на вулиці, з приховуванням вмісту плашки бумажним пакетом).

4. Ознаки організованої злочинності. Всі дії відбувалось через абсолютно чітко сформовану, і навіть документально оформлену структуру, кожен учасник якої отримував вигоду від кожної такої операції ( прибуток компанії який йшов на ЗП співробітників включав і прибуток від конкретно цих операцій) - а це вже абсолютно чітко має ознаки - організованої злочинності. Я написав «кожної такої операції», бо мені вже відомо про періодичність подібних дій, і подібне відбулося з 2-ма моїми знайомими. Тобто порушення всіх цих законів – відбувається періодично, і тому не є випадковістю, і ще має бути доведено що було помилкою.

5. Завдання фінансових збитків. Оплату за ноутбук оформляв за допомогою функції розстрочки Монобанку, і відсоток Монобанку не буде повернутим – а значить не відбувається факту повної двосторонньої реституції.

6. Порушення прав споживача. Це найбільш безобідний закон який вони порушили.

Повністю ситуація виглядає наступним чином:

19.04.19 я шукав в інтернеті ноутбук, і натрапив на акцію ноутбук за 1099 грн. на сайті магазину www.moyo.ua Пролистав далі, бо не повірив. Потім через 20 хв знов загрузив сайт і ціна була тією ж... зверху напис "Акція...." і стара ціна в 11 тис. грн.
Я придбав ноутбук, оплативши картою. Мені прийшли всі підтвердження, і навіть зателефонували і підтвердили ціну і мою покупку з самого магазину, і отримання ними коштів (оператор уточнив інформацію про товар, підтвердив факт покупки і підтвердив отримання повної вартості оплати). Також повідомив що я зможу забрати свою покупку в обраному мною магазині в Dream Town, і що мені прийде смс коли мій товар буде туди для цього доставлено.
Коли прийшло повідомлення що можна забрати ноутбук в визначеному магазині, на місці мені винесли ноутбук, включили для перевірки, я переконався що він працює і підтвердив що забираю, та раптом мій ноутбук забрали, разом з чеком і сказали що не віддадуть. Причина: ціна на сайті змінилась.

Я розумію що бувають людські фактори, але мене навіть вічливо не попросили відмовитись від покупки. Тимпаче ноут по акції - і ціна зранку була зафіксована протягом тривалого часу, і така - яку я оплатив повністю! Просто "ноут ми не видамо". А після довгих переговорів по гарячій лінії - мені сказали що я можу звертатись куди завгодно, але вони просто скасовують мою покупку без моєї згоди і все.., не залежно від того що я повідомив про свої наміри звернутись до відповідних державних органів. Поясненням, на основі чого вже мій ноутбук було в мене незаконно забрано після набуття мною права власності на нього - на сайті ніби то був збій, що взагалі не є законною причиною конфіскувати мій ноут, людьми які не являються представниками відповідних державних органів, і вже точно не мали на руках рішення суду на основі якого їм могло повернутись право власності на ноутбук, тим паче який я торкався руками вже після оплати, після підтвердження самим магазином вірності операції, підтвердження мною що я беру його, роздрукованого працівниками чеку (якщо мені не підводить пам’ять, дівчина що видавала ноут тримала чек в руках), при простій операції – перевіркою мною товару який тимчасово зберігався в них до того моменту поки я за ним прийшов. Повторюсь - я сказав забираю - і з цього моменту настало підтвердження набуття мною остаточного і беззаперечного права власності на ноутбук.

По перше після оплати - товар мій, і магазин за це відповідає, і по закону зобов'язаний мені видати товар по вказаній ним, на сайті на момент покупки, ціні, не залежно від будь яких сторонніх факторів.

По друге відмова магазину була «трішки» хамська, менеджер просто навіть не мені, а при мені, дивлячись в іншу сторону, дав команду не видавати, і пішов в інший кінець магазину. Ніби я волоцюга який не заслужив не те що оплачений мною ноут, а навіть нормального поводження (це про пана Гавловського Антона, перепрошую якщо вказав прізвище з помилкою, писав на слух).

Мої вимоги пояснень і відповідних дій від магазину – закінчились коментарем що я сам маю розуміти що така ціна не може відповідати дійсності. (хоча дуже часто - акціна продукція відпускається за 1 грн., і тут так само ціна не відповідає дійсності, але чомусь в цьому випадку це причина не видавати його).

Прошу порадити мені, яким саме чином буде найкраще розпочати розслідування слідчими органами по цій справі. (адже я вбачаю тут більше ніж конфлікт дво сторін, а саме умисне вчинення однією із сторін порушення адміністаривного та кримінально-процесуального законів).

Прошу всіх хто коли небуть ставав жертвою такого ж свавілля магазину MOYO – написати про свій випадок у коментарях.

Ми всі завжди сваримось – що в нашій країні не можливо досягнути верховенства права, особливо якщо ти йдеш проти державних посадовців. Побачимо на скільки безнаказаними є звичайні магазини.

І нагадаю – що випадковість – це разова річ, подібних випадків багато – це вже не випадковість – це вже систематичність.

На останок – не приховую факту – що мені телефонував представник магазину і пропонував придбати цей ноутбук за повну ціну -10% та 3000 грн. нарахування на віртуальний бонусний рахунок для майбутніх покупок. Але цей магазин – замість того щоб виправити помилку власними силами та законно – порушив низьку серйозних законів України, і моя б згода означала б – що я мав би відмовитись від своїх першочергових слів (а слова в інтернеті вже використовуються як показання в суді, як у випадку з твітами Ілона Маска), тобто мало б означати відмову від фактично моїх показань, а також по факту покривання злочинів: приховування складу злочину, торгівля краденим та ін., ознаки яких я вже знайшов в цій ситуації на той момент – що робило б мене співучасником.

Звісно що лише суд може сказати чи наступають ці злочини в даному випадку, проте їх чіткі ознаки явно присутні. А про помилку на основі якої магазин обгрунтовує свої неправові дії – її потрібно було зафіксувати, і привселюдно про неї повідомити ще до моменту вчинення ними даних дій, бо зараз – цей аргумент без своєчасного оприлюдення – є не більше ніж надуманим і не маючим під собою доказів, а з врахуванням того що дії від магазину здійснились раніше подібного публічного оприлюдення – може стати в суді ще й інформаціє, спеціально створеною для введення покупців в оману, і не відповідаюча дійсності. Спочатку оприлюдення про зміни в акції або настання особливих випадків - лише потім вчинення дій.
Сьогодні я планую написати відповідну заяву в слідчі органи, та іншу необхідні установи. Чекав до сьогодні – бо сподівався на "привітну" політику магазину…

Все ще сподіваюсь на визнання магазином своєї помилки, та конструктивний діалог.

* «Торгує краденим» - мається на увазі – забрали моє по закону, фактично прямо з рук і виставили на подальшу реалізацію через свою мережу магазинів. Даний термін може бути прибраний з інтернету лише у випадку якщо суд постановить мені прибрати його, і лише з моменту оприлюднення такого рішення в суді, і лише після того як судом буде виправдано магазин по всім вище згаданих мною статтях, а також проведена перевірка податковою інспекцією – джерела походження всіх гаджетів, які мали ознаки «відмови» їх купівлі «за» та «без» згоди покупців, за всі роки існування магазину. Жодних вибачень за дане формолювання надаватись не буде. Такою є офіційна умова даного посту в інтернеті.

Я хочу жити в кращій країні. Де магазини не перекладають свої помилки на споживачів. В США така б ситуація закінчилася б багатомільйонним позовом і його виплатою покупцю, в Європі мені б з посмішкою видали б ноутбук відразу. Надія на правочинну систему.
PS: Якщо Коломойському повертають банк – не бачу причин чому мені не можуть повернути мій ноутбук.
Буду вдячний за репост, та висловлення думки


https://tech.liga.net/gadgets/novos...lyalin-kupil-noutbuk-za-1000-grn-vmesto-11-ti
https://www.facebook.com/sergey.luk...=1510822035717611&comment_tracking={"tn":"R"}
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Интернет-магазин наказали на 25 млн грн за торговлю «серой» техникой


Предположительно, речь идет о магазине Cyfra.ua

Сотрудники налоговой милиции ГУ Государственной фискальной службы в г. Киев совместно с полицейскими провели 15 обысков, в ходе которых изъяли из незаконного оборота партию техники неизвестного происхождения на десятки миллионов гривен и более 1 млн. грн. наличности, сообщает пресс-служба ГФС.

Фискалы не озвучивают название торговой площадки, к которой они пришли с визитом. Однако на одной из фотографий, сделанной в момент изъятия денежных средств, на печати виднеется надпись Cyfra.ua. Именно так называется расположенный в Киеве интернет-магазин, который, согласно его сайту, работает на рынке электронной коммерции с 2002 года. В 2007 году компания получила торговую марку «Y» и изменила адрес домена с cyfra.com.ua на y.ua. По состоянию на 2017 год в «Цифре» работали порядка 60 человек.

Говноисточник попробовал связаться с представителями магазина, позвонив по указанным на сайте номерам телефона. Несмотря на несколько попыток, там никто не ответил.

По данным ГФС, в рамках расследования уголовного производства по ч. 4 ст. 190 УК Украины была установлена группа лиц, осуществлявших продажу техники неизвестного происхождения под видом именитых торговых марок иностранных производителей через интернет-магазин.

При этом, как утверждается, у фигурантов отсутствовали документы, подтверждающие импорт указанных товарно-материальных ценностей (ТМЦ), а официальные дистрибьюторы и импортеры продукции этих торговых марок не выдавали компании, к которой возникли претензии, разрешений на импорт указанных товаров в Украину.

«В продаже даже были представлены новейшие модели смартфонов одной из известных торговых марок, которые совсем недавно были представлены за рубежом и пока вообще официально не ввозились в Украину», - говорится в сообщении фискалов.

По результатам 15 обысков, проведенных в офисных и складских помещениях интернет-магазина, а также по месту жительства фигурантов и в их автомобилях на территории Киева, Киевской и Черниговской областей, «из незаконного оборота изъята партия техники неизвестного происхождения под видом известных торговых марок» стоимостью более 24,4 млн. грн и более 1 млн. грн. наличности.

Полученные ТМЦ переданы на хранение. На данный момент решается вопрос об аресте изъятой продукция. Следствие по уголовному производству продолжается, решается вопрос об объявлении подозрения фигурантам.

Фото
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54

Вкладення

  • Аннотация 2019-10-18 085322.jpg
    Аннотация 2019-10-18 085322.jpg
    60.1 КБ · Перегляди: 44
  • Аннотация 2019-10-18 085343.jpg
    Аннотация 2019-10-18 085343.jpg
    77.1 КБ · Перегляди: 36
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Прокуратура обыскала интернет-магазин по подозрению в уклонении от налогов. Речь может идти о Makeup.ua

Прокуратура Киева сообщила об обысках в складских и офисных помещениях интернет-магазина парфюмерии. Обыски правоохранители проводили совместно с следователями фискальной службы в ходе расследования об уклонении об уплате налогов.

Согласно официальному сообщению, следствие изобличило сотрудников частных компаний, которые продавали зарубежную косметику и парфюмерию и при этом уклонялись от налогов.

По данным прокуратуры, товары для продажи получали по международной почте, которая доставлялась на группу физлиц для того, чтобы не оформлять товары на границе и не платить с них таможенные сборы. Далее эти товары собирались на складах нескольких предприятий и продавались через физлиц и интернет-магазин без отображения в налоговой отчетности.

Правоохранители проводили обыски на складах и в офисах компаний в Киеве, Киевской области и других городах. Во время обысков у магазина изъяли большие объемы парфюмерии, косметики и других товаров на сумму в 20 млн грн. Также изъяли печати компаний, документы «черновой бухгалтерии», наличку на сумму в 1,6 млн грн. Сейчас следствие устанавливает размер уклонения от налогов.

О каком магазине идет речь?
С большой вероятностью, обыски коснулись лидера в сегменте парфюмерии и косметики, интернет-магазина Makeup.ua. На фото в релизе прокуратуры на документе с текстом «банковская выписка» видно название предприятия — ООО «Вейкап Т[рейдинг]».

ООО «Вейкап Трейдинг» (код 40233763) в государственных реестрах числится как действующая компания, зарегистрированная по адресу просп. С. Бандеры, дом 8, корпус 1. Один из видов деятельности: розничная торговля косметическими товарами и предметами гигиены.

На сайте магазина в контактах указано ООО «Мэйкап», по адресу ул. Городецкого 11Б, код предприятия — 37636170. По данным сервиса clarity-project, обе компании связаны через общих бенефициаров — Наталью Волобуеву и Сергея Волобуева.

Также, в комментариях под этой новостью пользователи пишут о том, что доставка из этого магазина задерживается или ее дату переносят.

Уже после выхода материала читатели подтвердили AIN.UA, что посылки от Makeup.ua приходят от имени компании «Вейкап Трейдинг»:

Редакция AIN.UA обратилась в компанию за официальным комментарием по ситуации. На момент выхода материала в компании его не предоставили.



https://ain.ua/2019/10/24/prokuratura-obyskala-internet-magazin/
 

MxmBls

Заблокирован
Реєстрація
15.08.09
Місто
Ταυρική→Qırım→Крым→Крим→Crimea
Господа, а кто-нибудь покупал на JOOM ? Вижу хорошие цены, разнообразие ассортимента, но как вспомню их навязчиво-тупые рекламы, которыми с год назад был загажен весь интернет, так блевотно во чреве...
 
  • Like
Реакції: lite

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T

Linkoln

Заблокирован
Реєстрація
18.09.18
Місто
Львов
Телефон
Meizu m5 note + Lg frog
подскажите на https://rozetka.com.ua иногда попадаю на акцию сток - последние товары по сниженным ценам , купи последнюю единицу товара со скидкой, товара много обычно фигня, но попадается что интересное , но есть проблема нахожу эту акцию \ раздел очень редко ... В списке акций найти не могу. Иногда большой банер на главной . Подскажите дайте ссылку как зайти в этот раздел ... То ли его закрывают ? время от времени ? Именно НЕ уценка , а СТОК ( последня единица товара)
 
Зверху