Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Київстар

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
01.03.2023 — Оновлення умов користування індивідуальними тарифними пропозиціями для деяких корпоративних клієнтів
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
Якщо старих контрактників переведуть на нові тарифи , я тоді переходжу на водафон супернет турбо , платити 8-9$ київстару як мінімум не раціонально
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Тогда я в шоке, мой региональный бкзлимит за 175, а общеукраинский за 155. КС фсьо.

Он не общеукраинский, его оставили тем кто живет не в "популярных регионах". Тем кому не повезло с регионом, перевели на 225.
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
dzidzio, То про что ты говоришь, этот у меня. Называется максимальный безлим + 2019
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Мені цікаво скільки може прожити цей тариф за 100 грн, де 300 хвилин на ворога і безлімітний інет...Планую перейти з тарифу Zтариф 2017
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Он не общеукраинский, его оставили тем кто живет не в "популярных регионах". Тем кому не повезло с регионом, перевели на 225.
Сомневаюсь, Одесса довольно популярный регион для КСа. Тут никаких региональных тарифов нет и не было.
 
  • Like
Реакції: AL1

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Сомневаюсь, Одесса довольно популярный регион для КСа. Тут никаких региональных тарифов нет и не было.

Региональных нет, но одесситов Киевстар щемит меньше.
Примерно 2 года назад вместе с другом подключили Безлим за 155, через некоторое время он переехал в Одессу, и вот через месяцок-другой мне пришла радостная смс что мой безлим подорожал и теперь будет 225грн, но моему (уже одесскому) другу оставили старый ценник, которым он по сей день пользуется.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Он не общеукраинский, его оставили тем кто живет не в "популярных регионах". Тем кому не повезло с регионом, перевели на 225.
Не всюда так. У мене в "популярному регіоні" цей тп також залишили. Правда, сімка полочна. Тримаю на "чорний день", може коли пригодиться.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Сомневаюсь, Одесса довольно популярный регион для КСа. Тут никаких региональных тарифов нет и не было.

Ну да?! У меня мама в Черноморске пользуется тарифом "Всё вместе. Плюс. Регион".
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Через 2 недели ожидаем изменения по контракту:
Тариф за 150 грн буде з 120 хвилинами Польща, Італія, Росія, Чехія, Німеччина. А інтернет - не безлімітним, наповнення 12 Гіг. Оновлення лінійки тарифів з 22 жовтня. Вся лінійка буде мати назву Смарт.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Через 2 недели ожидаем изменения по контракту:

А я вам таки да говорил... Не дожали удержать безлим для самого дешевого тарифа :( Кому надо - прыгайте в последний вагон сейчас.
 

lovelyboy

Один из синих
Реєстрація
27.01.18
Місто
Николаев
Телефон
iPhone Xr
Что то на счёт корпоративных тарифов может известно? А то коплю на карманный роутер, а окажется что зря
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху