Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Re: Fintech Band (Monobank)

Скачал приложение, решил посмотреть что к чему. Начал с предложенных документов/соглашений.
Я надаю повну безвідкличну безстрокову згоду Банку та/або партнерам Банку (в тому числі але не виключно ПрАТ “Київстар” (адреса: 03113, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 53) <...> на здійснення без обмежень будь-яких дій щодо обробки моїх персональних даних, що знаходяться в розпорядженні Банку та/або партнерів Банку з метою...
Вопрос. А Київстар тут каким боком всплыл? :)

[MENTION=2734]x-shader[/MENTION], добавь в шапку какие службы формируют кредитную историю:
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
25.02.11
Місто
Ніжин
Re: Fintech Band (Monobank)

Я надаю повну безвідкличну безстрокову згоду
[офтоп] завжди ох@%ваю, коли бачу таке кричуще порушення Закону України "Про захист персональних даних", який чітко встановлює, що:

Стаття 8. Права суб'єкта персональних даних

1. Особисті немайнові права на персональні дані, які має кожна фізична особа, є невід'ємними і непорушними.

2. Суб'єкт персональних даних має право: <...>

11) відкликати згоду на обробку персональних даних;
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Re: Fintech Band (Monobank)

как сейчас с льготным периодом здесь ? как в Примате ещё не сделали ?
 

Смайлик

Sapienti sat
Реєстрація
22.08.10
Місто
Житомир
Телефон
Nexus 4 (Лайф 2коп.) + Nokia 1616 (Супер МТС Укр) + Redmi 3S (Свободная сеть + КС Онлайн 3G)
Re: Fintech Band (Monobank)

Подскажите как пополнить номер интертелекома, вот такого формата 044-123-55-66?
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Re: Fintech Band (Monobank)

как сейчас с льготным периодом здесь ? как в Примате ещё не сделали ?
Так наче ж так само і було. Максимум 62 дні, всі трати в поточному- погашаєм до кінця наступного. Чи маєш на увазі, щоб сума до погашення на 1 число відображалась?
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Re: Fintech Band (Monobank)

Так наче ж так само і було. Максимум 62 дні, всі трати в поточному- погашаєм до кінця наступного. Чи маєш на увазі, щоб сума до погашення на 1 число відображалась?
мне понятно как в Примате. В начале месяца слил все, а 25 следующего вышел в 0. Тут на данный момент как ?
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Re: Fintech Band (Monobank)

мне понятно как в Примате. В начале месяца слил все, а 25 следующего вышел в 0. Тут на данный момент как ?
Аналогічно, тільки вихід в 0 в останній день наступного місяця 28-31.
 

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
Re: Fintech Band (Monobank)

stryzhko, я не вникал в подробности, была брошюрка в конверте, в котором была карта. Прочитал там советы с графиками и кинул ее в камин. Может у кого-то осталась и выложит здесь?
 

Goggle

Местный
Реєстрація
20.05.10
Місто
Zaporizhzhia
Re: Fintech Band (Monobank)

Всё как в привате. Погашаешь сумму за прошлый месяц - и больше ничего. 100 грн - это минимальный платеж, если не остаешься в грейсе.
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Re: Fintech Band (Monobank)

stryzhko, я не вникал в подробности
Тоді питань немає)) То напевне сплутали з відсотком на залишок власних коштів, що перевищують 100 грн. А принцип пільгового періоду по кредитці аналогічний привату тільки завершується не 25, а в останній день місяця.

 
  • Like
Реакції: bbk

Goggle

Местный
Реєстрація
20.05.10
Місто
Zaporizhzhia
Re: Fintech Band (Monobank)

То напевне сплутали з відсотком на залишок власних коштів, що перевищують 100 грн.

Или с кэшбэком, который можно вывести только по достижении 100 грн.

Сотка гривасов - магическая сумма в Монобанке :D
 
Зверху