Євробачення

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Чуда не произошло на Евровидение едут "лидеры" букмекеров и постоянные навязчивые гости "плюсов". Было странно, если бы позволили выиграть кому-то другому. Просто голосование пошло не по сценарию и опрокинули Дию неспроста. Среди финалистов Нацотбора ярких исполнителей как раньше не было. А за кого вы реально голосовали? Понимаю, что участие чисто номинальное, но всё же.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Їдуть лідери букмекерів. Так і мало б статись. В них більшість переглядів, більшість лайків, в порівнянні з іншими конкурсантами. Так, вони агресивно розкручували свою пісню, але це їхня справа, як розкручувати свій продукт. Впевнений, що на Євробаченні вони займуть високе місце. В п'ятірці точно будуть.
Post automatically merged:

Взагалі твоя активність в цій темі нагадує анекдот суть якого в фразі: "я ледь наздогнала вас, щоб сказати вам, як ви мені байдужі" ))
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Где можно увидеть количество зрителей Нацотбора? Просто хочу для себя понять, какое количество запросов вывело из строя Дию.
Так в самій Дії видно -1 167 185 чол.
Ungvar, "имиджевая история"? Какой имидж создал для Австрии бородатый мужик, который натянул женское платье и думал, что это красиво, а не блевотно.
Він переміг у 2014, а ви запам'ятали, хоч кажете, що не дивитесь.
Стосовно іміджу...Україна одна з найцікавіших країн, бо завжди проходить у фінал і за замовчуванням там разом з країнами Великої 5тірки. Наш Відбір дуже популярний серед фанів, і цього року його транслювали на ЄМС, членами якої є 74 країни. Пісня Сердючки 2007, у топ 3 за найбільшою кількістю переглядів.

Та і загалом на цьому конкурсі Україна завжди показує високі результати на велику аудиторію. І як вже правильно вище написали, це потужне нагадування про нас.
По букмекерам ми зараз на 1шому місці
 

Вкладення

  • Screenshot_20240205-001926.png
    Screenshot_20240205-001926.png
    376.5 КБ · Перегляди: 33

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
простите, я отстал от паравоза: а чо тут Израель делает то? Он же не в Европе вовсе :Olen:
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
простите, я отстал от паравоза: а чо тут Израель делает то? Он же не в Европе вовсе :Olen:
Географически только. В остальном Европа .
Из Вики.
Израиль является ассоциированным государством Европейского Союза (ЕС). Отношения между ними оформлены в рамках Европейской политики соседства (ЕПС), Евро-средиземноморского партнерства и Средиземноморского союза.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
простите, я отстал от паравоза: а чо тут Израель делает то? Он же не в Европе вовсе :Olen:
Тю... Що тоді казати за Австралію ;)
На Евровидении выступают страны которые входят в Европейский вещательный союз
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Ізраїль обрав свою представницю на «Євробачення-2024». Нею стала співачка Еден Голан яка жила в росії, а до Ізраїлю повернулася близько 2 років тому.
Уродженка Ізраїлю Еден Голан, яка цього року буде представляти Ізраїль на пісенному конкурсі «Євробачення», жила в росії протягом 13 років, за які встигла зробити там кар’єру артистки. Голан в інтерв’ю місцевому медіа розповіла, що у віці 5 років разом із батьками вона переїхала з Ізраїлю до Москви у зв'язку з роботою батька. На Батьківщину вони повернулися два роки тому, після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. В соціальних мережах Голан не виголошувала жодної позиції щодо війни росії проти України. У 2015 році Іден узяла участь у відборі на «Дитяче Євробачення» від росії. У 2016 році батьки відправили Еден виступати на дитячій «Новій хвилі» в окупованому Криму в «Артеку». 2018-го року у віці 15 років Голан брала участь у російському шоу «Голос. Діти» у команді співачки Пелагеї, яка перебуває під санкціями РНБО за антиукраїнську діяльність. До 2022 року вона випускала пісні російською мовою. В інтерв’ю Голан дякувала росії за старт кар'єри, але скаржилася на часті прояви антисемітизму.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Додивилася перший півфінал Євробачення. Звичайно віддала свої 20 голосів за Україну :).
Сподобалася Литва, Хорватія, і німець. Але після того, як він рашку забажав повернути проблювалася в не стала додавати його в плейлист.
Польща не пройшла в фінал, матимуть час на тракторах кататись🤷‍♀️.
Ісландія, перша не бінарна особа, агресивно епатажний виступ. Як писав нарід в коментах
Я хоч і атеїст, але біблію вхопив:ROFLMAO:
Наші дівчата були на висоті. Хороша постановка, хоча тепер не можу позбавитись асоціації з Сімбою.
Постановниця робила номер для Карді В
Голосувати можна в додатку Євробачення.
По букмекерам ми зараз на 4му місці.
Трансляція лише на офіційному ютуб каналі і на суспільному.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
  • Haha
Реакції: idea

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Selianka, хто "рашку забажав повернути"? Я пропустив цей момент )
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Selianka, хто "рашку забажав повернути"? Я пропустив цей момент )
Німецький виконавець. Ось тут трошки про скандали.
Він це згадав в ключі блокування Ізраїлю. Типу якщо Ізраїлю можна, то чому рашку виключили.

Ще один момент, це болгарський виконавець, який виступав в окупованому Криму. Але європейці мотивували його допуск, що на той момент він був неповнолітнім.

Король Лев не дивилися? Момент народження Сімби
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Selianka, а, про скалу йдеться? бо ж тут пісня Елтона Джона і геть не схожа...
Мільйон років тому дивився, навіть нема бажання передивлятись (щось зі мною не так :)
 
Зверху