Ігнорувати та сховати повідомлення інших користувачів.

Реєстрація
02.08.21
Місто
Chernihiv
Вітаю,

звернув увагу що на форумі присутні люди які коментують щось просто ґрунтуючись чисто на свої думці, або "бабка сказала" без фактів, без офіційної інфи... просто їм так зручно чи так хочеться :) Реально не приємно таке бачити, начебто і без агресії, але це таки образливо. Теж саме і в живому спілкуванні, ми ж не з усіма підряд товаришуємо.

То я до чого, чи є функція на формі ігнорування користувача щоб не бачити його повідомлень на форумі?

Всім миру. Дякую.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Не зовсім зрозуміло, чому це образливо, але:
Screenshot_20220610-124035_Chrome.jpg
Але, як на мене, ця функція беспонтова.
 
Реєстрація
02.08.21
Місто
Chernihiv
Та бачу таке, не сліпий, по іншим форумам (на цій же стистемі) знайомий, це трошки не те. Та й ще не готовий когось добавляти для тестів :)
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Але, як на мене, ця функція беспонтова.
Плюсую, получается серия черного зеркала, там где мьютили и блюрили по суду после бракоразводного процесса.
Потом, в разрезе форума, может быть непонятен контекст ветки, если "неприятеля" цитируют и ему оппонируют.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Все одно вилізуть відповіді та дискусії. Особливо, коли це починається з якоїсь бездоказової фігні. Але тут заохочується конструктивна дискусія, якщо тобі хтось каже, що більшість українців п'є пиво на сніданок або в Вінницькій області в лайфа майже нема покриття, сміливо вимагай доказів і карток за флуд на таке від модераторів :)
 
Реєстрація
02.08.21
Місто
Chernihiv
сміливо вимагай доказів і карток за флуд на таке від модераторів :)
Це як варіант, але на це потрібно більше свого часу, а він сьогодні дуже цінний. Краще таки просто ігнорити ;)
 
Зверху