Інтернет від Укртелеком

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Sergiys, з пів-року вже.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Sergiys, у них был тариф за 70 гривен, со скидкой я бы платил 35 гривен. Потом стало 80 гривен, со скидкой я бы платил 40 гривен.

Укртелеком может поднять тариф до 160 гривен и сделать скидку 50% - человек будет платить 80 гривен.
 
  • Like
Реакції: Tsa
Реєстрація
02.04.12
Місто
Николаев Львовской обл.
Sergiys, у них был тариф за 70 гривен, со скидкой я бы платил 35 гривен. Потом стало 80 гривен, со скидкой я бы платил 40 гривен.

Укртелеком может поднять тариф до 160 гривен и сделать скидку 50% - человек будет платить 80 гривен.

А як получити знижку діючому користувачу?
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
kliman,

http://www.ukrtelecom.ua/lightstart/promo

Акція діє для нових споживачів: участь в акції можуть взяти абоненти телефонної мережі ПАТ «Укртелеком», які не є споживачами послуги «Інтернет від Укртелеком» або не були ними протягом останніх 90 днів до дати подання заявки на підключення до послуги «Інтернет від Укртелеком».
 

arki

Заблокирован
Реєстрація
20.11.16
Місто
Житомир
интересен тот факт что когда идет дождь то появляются разрывы интернета но когда погода то работает хорошо. За разрывы слышал от многих, даже если дождик еле-еле капает то появляются разрывы только тогда когда нет дождя работает нормально. Уже даже ихних монтеров спрашивал-не знают! Кто знает причину разрывов?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
интересен тот факт что когда идет дождь то появляются разрывы интернета но когда погода то работает хорошо. За разрывы слышал от многих, даже если дождик еле-еле капает то появляются разрывы только тогда когда нет дождя работает нормально. Уже даже ихних монтеров спрашивал-не знают! Кто знает причину разрывов?
В мене схоже було. Причин може бути кілька:
- вода потрапляє на скрутки дротів в ящиках УТК, внаслідок чого погіршується контакт між скрученими дротами;
- пробита ізоляція в дроті, який лежить в землі (ПРППМ), внаслідок чого від води покращується контакт пошкодженого дроту із землею, від цього зростає рівень шумів;
- в колодязі зв"язківців є негерметична муфта на кабелі, під час дощу колодязь затоплюється, вода проникає в муфту, а там погіршується контакт на скрутках дротів;
- тощо..
 

arki

Заблокирован
Реєстрація
20.11.16
Місто
Житомир
- вода потрапляє на скрутки дротів в ящиках УТК, внаслідок чого погіршується контакт між скрученими дротами;
.
оце більше всього
той ящик що мені з його пара іде весь час в них відкритий і весь на скрутках. скільки разів казав щоб закривали-байдуже, нещодавно взагалі всі скрутки з ящика винесли і рядом почепили. Одним словом робиться все через с..ку:dash1:
якби ті вскрутки пропаяти...
 

Sergiys

У пошуку
Реєстрація
06.04.10
Місто
Київ
Телефон
РОСО X3 Pro
Останнє редагування:

arki

Заблокирован
Реєстрація
20.11.16
Місто
Житомир
Только что позвонил оператору и пожаловался на частые разрывы. Консультант посмотрел мою статистику и сказал что за сутки видит 12 разрывов и еще добавил что львиная доля разрывов из -за модема то есть грит что не только линия виновна в разрывах но и модем в большей мере. Посоветовал поменять модем. Я его спросил почему когда не было дождей работало все хорошо а когда пошли дожди появились и разрывы- он ответил что одна проблема дополняет другую..
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
arki, можно попробовать купить Zhone Paradyne 6211-i3-302 и проверить как с ним будет работать.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
ZTE 108 також "вигризає" лінію.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
530 та 532 хуявей - так собі, зоне/парадайни - значно кращі.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
arki, маю в господарстві різні модеми адсльні, можу тобі для тестування надати. Але всі вони лише модеми.
Доречі, ти знайомий з болячкою зте 108? У нього сохнуть конденсатори і починають відвалюватись лан та ван порти.
 

arki

Заблокирован
Реєстрація
20.11.16
Місто
Житомир
Tsa, в мене бувають розриви тоді коли іде дощ, про що я вже писав.
 
Зверху