Реєстрація
15.11.23
Місто
Ивано-Франковск

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
volk_dorog, Гляньте п.6 . Я так понимаю, что при отказе от части заказа, придется платить за доставку.
Ви можете відмовитися від частини замовлення, відтак, Ви оплачуєте вартість лише того товару, який забираєте. У разі відмови від частини замовлення вартість послуги з організації доставки за адресою видачі товару – не повертається/сплачується в повному обсязі.
Чуть позже закажу что-то, что мне не нужно, и кусочек нужного, а заберу только нужное. Проверю и отпишусь
 
Реєстрація
15.11.23
Місто
Ивано-Франковск
Треба як в США зробити, товар можна вернут хоч через рік
Ну не через год, а в течении 2 недель.
И да, вернуть можно абсолютно все.
Можно даже купить колбасу и через неделю ее вернуть. :)
Напишу так одна семья купила , там якусь технику и стала назад через год приняли вернули гроши кешбеком
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
volk_dorog, Гляньте п.6 . Я так понимаю, что при отказе от части заказа, придется платить за доставку.
Ви можете відмовитися від частини замовлення, відтак, Ви оплачуєте вартість лише того товару, який забираєте. У разі відмови від частини замовлення вартість послуги з організації доставки за адресою видачі товару – не повертається/сплачується в повному обсязі.
Чуть позже закажу что-то, что мне не нужно, и кусочек нужного, а заберу только нужное. Проверю и отпишусь
volk_dorog, Гляньте п.6 . Я так понимаю, что при отказе от части заказа, придется платить за доставку.
Ви можете відмовитися від частини замовлення, відтак, Ви оплачуєте вартість лише того товару, який забираєте. У разі відмови від частини замовлення вартість послуги з організації доставки за адресою видачі товару – не повертається/сплачується в повному обсязі.
Чуть позже закажу что-то, что мне не нужно, и кусочек нужного, а заберу только нужное. Проверю и отпишусь
Ви маєте оплатити на сайті або прийти, оплатити на місці і отримати чек. Лише тоді зробити повернення товару згідно Закону про ЗПС. Але партнерські точки видачі в райцентрах будуть тулити вам, що гроші за товар повернуться після повернення товару на склад Розетки. Але вам мають видати на руки акт прийому товару на повернення. Викликайте поліцію, якщо не видають акт, і оформлюйте заяву про шахрайство групи осіб. Сумніваюся, що вони доставку в товарах 700+ грн проб'ють окремим рядком. Якщо прийти і до видачі чека сказати - беру частину, то Чесоткін вас попередив - заплатите +35 грн. Вони уроки 2021 року вивчили.
 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Не розумію їх логіку з цими мінімальними 700 гривнями. Товар іншого продавця з доставкою на точки видачі можна хоч на 200 гривень замовити і доставка буде безкоштовна. А ось на свій товар такі тупі обмеження. Так зараз всі ломануться у інших продавців покупати
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Не розумію їх логіку з цими мінімальними 700 гривнями. Товар іншого продавця з доставкою на точки видачі можна хоч на 200 гривень замовити і доставка буде безкоштовна. А ось на свій товар такі тупі обмеження. Так зараз всі ломануться у інших продавців покупати
Кумусь треба з бонусами, кешбеком або з НДС.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
А шо за дічь коли не дає вибрати зручну для мене власну точку видачі? Причому це не обмеження габаритів, наприклад бойлер я можу замовити на свою точку, а якусь дрібну фігню ні...
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Три дні. В повідомленні пише до коли товар буде зарезервованим.
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Три дні. В повідомленні пише до коли товар буде зарезервованим.
В додатку Розетки можна продовжувати термiн резервацii.
"Якщо не встигаєте забрати замовлення з нашого магазину, ви можете разово продовжити його резерв."
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.09.10
Місто
Херсон
Телефон
Samsung note 20.
А вот с холодильником так не получилось. Не было опции продления резерва. Правда и отделение было другое, видимо для габаритных товаров. Я оттуда в первый раз забирал.
 

VAS

Реєстрація
05.04.10
Місто
Херсон
А що це - забрати замовлення по телефону?
Замовив парфуми з Польщі. Написано - курьером за адресою. А як у відділенні та з оплатою карткою?
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Може кому треба промокод

Вітаємо! Ви замовили код UEEC-8792-1FDD-1419 для отримання подарунка Знижка 7% на rozetka.com.ua згідно з умовами на bonus.vodafone.ua
 
Реєстрація
18.03.24
Місто
Київ
Телефон
Nokia 6060
Підкажіть, скільки часу займає повернення коштів при скасуванні замовлення (онлайн оплата картою)? Може у когось був практичний досвід
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Підкажіть, скільки часу займає повернення коштів при скасуванні замовлення (онлайн оплата картою)? Може у когось був практичний досвід
У мене пару днів зайняло. Було ускладнене тим, що я покупав у "Оплату частинами"
 
Реєстрація
14.09.22
Місто
București-Запорожье
Підкажіть, скільки часу займає повернення коштів при скасуванні замовлення (онлайн оплата картою)? Може у когось був практичний досвід
В декабре было, на приват вернулось где-то на 4-5 рабочий день. Я думаю, от банка-эмитента может зависеть срок зачисления
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Склад «Rozetka» пошкоджений внаслідок обстрілу столиці.

Про це повідомив співзасновник Владислав Чечоткін. За його словами, постраждала будівля, машини, які вибуховою хвилею перевернуло догори дриґом, а також товари через що сьогодні можуть бути затримки з доставками.

Джерело
 
Зверху