Інтертелеком і MNP

Реєстрація
27.06.18
Місто
Киев
Телефон
Nexus 6 + Xiaomi Mi8
Минув тиждень з початку переведення номеру Інтертелеком із мережі Лайфсел до материнської мережі.
Трохи згодом буде багато подробиць і скріншотів
 
Реєстрація
23.10.11
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S20
Минув тиждень з початку переведення номеру Інтертелеком із мережі Лайфсел до материнської мережі.
Трохи згодом буде багато подробиць і скріншотів
Вже минуло 2 місяці, пишіть подробиці, цікаво.
 
Реєстрація
27.06.18
Місто
Киев
Телефон
Nexus 6 + Xiaomi Mi8
От власне тільки у неділю завершився перехід другого номера.
Інтер не дуже поспішає
Незабаром буде лонгрід
 
Реєстрація
27.06.18
Місто
Киев
Телефон
Nexus 6 + Xiaomi Mi8
Смски з одного з переведених до материнської мережі номерів досі не ходять.
З'ясувалося, що послуга відправки смс на номері - не активована.Screenshot_2023-11-02-13-54-56-469_com.mi.android.globallauncher.jpg
Сьогодні Інтер допоміг заробити Лайкамобайл 50 грн за 4 секунди дзвінку для процедури ідентифікації.
Далі буде.
Не перемикайтесь
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Смски з одного з переведених до материнської мережі номерів досі не ходять.
З'ясувалося, що послуга відправки смс на номері - не активована.Переглянути вкладення 57506
Сьогодні Інтер допоміг заробити Лайкамобайл 50 грн за 4 секунди дзвінку для процедури ідентифікації.
Далі буде.
Не перемикайтесь
Може хто вже спробував?;Треба в Києві мій фізичний номер ІТ на тариф сіп за 50;грн перенести на лайф,там де за 180;грн є 1600 хв
 
Реєстрація
27.06.18
Місто
Киев
Телефон
Nexus 6 + Xiaomi Mi8
Смски з одного з переведених до материнської мережі номерів досі не ходять.
З'ясувалося, що послуга відправки смс на номері - не активована.Переглянути вкладення 57506
Сьогодні Інтер допоміг заробити Лайкамобайл 50 грн за 4 секунди дзвінку для процедури ідентифікації.
Далі буде.
Не перемикайтесь
Може хто вже спробував?;Треба в Києві мій фізичний номер ІТ на тариф сіп за 50;грн перенести на лайф,там де за 180;грн є 1600 хв
Я з Лайфа назад в Інтер, Ви з Інтера на Лайф...
Ну власне я коли у Києві вимкнули мережу Інтера і перевів свої номери на Лайф
 
Реєстрація
27.06.18
Місто
Киев
Телефон
Nexus 6 + Xiaomi Mi8
Якщо ви думаєте, що я забув розповісти повну історію, то ви - помилилися.
Вчора, випадково дізнався, що дзвінки з КС на повернутий до Інтеру номер - не надходять:
При дзвінку чути:
1) номер перенесено
2) номер не існує.
Далі буде...
 
Реєстрація
27.06.18
Місто
Киев
Телефон
Nexus 6 + Xiaomi Mi8
Підняв хвилю у Фейсбуці.
Зателефонували з Інтера.
Були дуже здивовані, що їх номер повернувся до них в мережу 6 місяців тому:
За їх даними, він все ще у Лайфсе6
 
Реєстрація
09.09.12
Місто
Одесса
Поки пан Kazzak пише свою історію перенесення номеру Інтертелеком, я розповім Вам свою, отже:
Купив у них в ЦОА в жовтні місяці гарний номер формату 094 Х00 У0 Z0
Для цього записався з оператором пітримки в ТГ.
Перше - оператор був дуже здивований (але не довго), що мені потрібна саме ruim карта, а не sip підключення
Друге - все відбулось за 1,5 години (від моменту написання в тг до виходу з цоа з номером Інтертелеком в телефоні)
Коштувало все: номер 100грн, тариф 75грн, 35грн руїмка, 35грн програмування руїм.
Всі послуги працювали відразу. Дзвінки, смс, інтернет EVDO REV.A/REV.B, sip
Через два тижні помітив, що мені не надходять смс з коротких номерів, наприклад з мордокниги, гугл, інтернет магазинів, тощо.
Змирився
Але не змирився з надходженням смс від GLO (там можна сканувати пачки від стіків, збирати гроші у вигляді хр, що дорівнює 1хр = 1грн (не реклама), і виводити ці бонуси на мобільний рахунок). У слонів і 3моб це все працює, а саме: смс авторизації проходить відразу. На Інтертелеком -0. Нічого не надходило.
Вирішив зробити фінт вухами і піти через mnp до Vodafone
А ще стався такий цікавий момент: в кінці листопада в мене "відвалились" дзвінки на Vodafone. При наборі номеру, відразу обрив, як наче абонент зкинув. Подзвонив *750, кілька днів (один -два) і все запрацювало. В ТГ мені повідомили, що проблем за моєю заявкою не виявлено... Ну що ж, ок.
Настає час на літеру Х
Подаю через сайт інтеру заявку на мнп, мене шле далеко і мілкими кроками система, бо номер не зареєстровано (дивно чому, бо підключав його з документами, але на передплату). Ок.
Йду до Vodafone. Мені видають стартпак, все оформлюють. Добре. Кажуть: очікуйте смс і далі буде переход. Ок! Переход відбувся безпроблемно, на третій день, після походу в цоа Vodafone. Дзвінки, смс, інтернет, все працювало без проблем. Реєстрація в гло пройшла відразу, смс отримав
Пройшов місяць, треба назад в інтер, бо мета мнп була саме в реєстрації кабінету гло і отримання смс. Ок. Іду на сайт інтера в розділі мнп мене шле знову на літеру Х.
Їду до них в ЦОА, в Одесі. Дівчинка - оператор, після фрази "хочу до вас повернути свій номер" - пішла в закат. І я пересів до хлопчини, який хоч якось розумівся на цьому, за 15 хвилин, я отримав свою нову ruim карту. Не заплатив ні копійки. І пішов очікувати прощальне смс від Vodafone. Наступного дня Vodafone мені все ж надіслав смс, що їм прикро зі мною прощатись, але вони сподіваються бачити мене знову. Ок.
Цілий день був на роботі зайнятий і не зміг поставити картку в телефон. Приїхав до дому і вже опісля 20:00 того ж дня, зробив це.
Мережа піднялась, але:
І тут почалось саме цікаве...
1. Дзвінок на *750повідомлення " номер не є номером Інтертелеком і не закріплено за жодним з абонентів"
2. Інтернету немає, передача даних не починається навіть (і по іт_тест теж)
3. Поповнити рахунок - номер не належить жодному з операторів України

Дзвоню наступного дня в *750, пояснюю проблему
Мені кажуть, що ви повинні з документами йти в ЦОА
Йду
В ЦОА той же хлопчина натиснув в себе на компі кілька клавіш, попросив в мене руїмку, через програматор ще щось дошив до неї і сказав, що можна поповнювати і все через добу!!! / дві!!! Почне працювати. Хм, ок. Відксерили мої документи. Ок.
Проходить день. Поповнюю рахунок, поповнився. Починаю дзвонити тестово на київстар, водафон, лайфселл, 3моб, лайку, піплів, все норм дзвінки йдуть
Йду в особистий кабінет, реєстрація чомусь підтягнулась моя стара, котра в мене була же в жовтні. Але кабінет "урізали" по функціям. Наприклад, керування послугами, вибір тарифного плану і таке інше не доступно. Сіп немає.
Дзвоню *750 підключають сіп.
Інтернет на номері відсутній від слова взагалі. Передача даних навіть не починається. Знову дзвоню. Кажуть - йдіть в ЦОА. Добре, я був поряд. Пішов до них подивились руїмку, сказали проблем немає. Дзвоніть оператору!!! Йшов 12й день після поповнення номеру і 18й день після переносу номера.
Дзвоню оператору *750, ок фіксують заявку. Інтернету немає. На рахунок особистого кабінету, порекомендували скріни відправити до тг. Гуд, зробив, через добу виправили все в особистому кабінеті.
Інтернету немає. Знову дзвоню. Точку доступа звісно прописав від початку мнп. Спробував руїмку в іншому сдма телефоні, інтернет відсутній. Оператор мені каже, що проблем не виявлено і заявка попередня закрита, за відсутності проблем з їхнього боку. І що я не виходив в інтернет, то вони не змогли зафіксувати від мене логів...
Я пояснюю, що в мене навіть не починається процес передачі даних фіксують іншу заявку. Слава Богу трапилась адекватна дівчина, сказала, що займається цим питанням і передзвонить пізніше сама. Передзвонила через кілька годин (йшов 15й день після поповнення), все знайшли і інтернет запрацював EVDO REV.A/REV.B, дякую їй доречі!
Ок, перевірив все! Дзвінки, інтернет, особистий кабінет, реєстрація за паспортом, все наче є. А от смс от GLO знову не приходять)))))
Отакої, панове! Сподіваюся, було цікаво Вам?!)))))
 
Реєстрація
09.09.12
Місто
Одесса
Сподіваюся, було цікаво Вам?!))))
Интересно.Только не понятно,для чего эти все телодвижения
Вибачте, але ви мабуть, не уважно прочитали: мені потрібно було смс від glo, для реєстрації в особистому кабінеті.
 

Шотам

Водитель
Реєстрація
19.09.21
Місто
Белгород Днестровский
не уважно прочитали
Я внимательно прочитал.) Если бы пан читал ред форум,он бы знал,что проблемы с смс и регистрациями в разных системах,это давняя и не решаемая проблема в интертелекоме.Попробуйте зарегить номер в вайбере,телеге,других месенджерах.Можете хоть сто раз относить свои документы,ничего не поменяется.И даже если случится чудо и вам получится какое то время попользоваться нужным сервисом,в самый неподходящий момент все отвалится, и будете слушать от поддержки,что виноваты сами.И в принципе,так оно и есть,вы же сами решили связаться с этой конторой
 
Реєстрація
09.09.12
Місто
Одесса
,вы же сами решили связаться с этой конторой

Не розумію, що ви пропонуєте?) Не користуватись?)
Зазначу, в мене є всі моб оператори, які доступні на ринку України (включаючи піплів). Для чого? Спортивний інтерес.
І ви так пишете, неначе, я постійно бігаю з документами: то була разова аккція.
 
Реєстрація
27.06.18
Місто
Киев
Телефон
Nexus 6 + Xiaomi Mi8
Сьогодні з'ясувалось що будь які смски з/на перенесений з Лайфсел до материнської мережі номер не працюють.
З цього ж номеру дзвінки на урядову гарячу лінію 1545 - не можливі.
З номерів які були і залишались в Інтертелекомі все працює
 
Зверху