Автомобільна тема

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Еще они любят напаривать "экспертизу" (которая при отсутствии проблем делается только по желанию собственника).

В планах вернуть ещё, как обязаловку! Как раньше и было.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Подтверждаю! был такой идиотизм...
Приезжаю как то в МРЭО на нульцовом фольце с салона. Выходит упырь с банкой едкой мачмалы и кисточкой и лезет под капот. Я такой "Ты чё там делать собрался?", он: "Я ща помажу вот этой химией номер кузова - вся краска до метала и облезет. Иы потом скотчем залепишь это место, шоб номер хорошо было видно, если проверять будут". Я ему говорю: "Ты шо - дибил? Машина с салона - а ты краску до метела обдирать будешь?????????? Да на лоб себе намажь этой пуйни! Может мозги увидим".
Хорошо шо начальник мрэо мужик адекватный был (вышел позырить новый каддик) и сказал не гандонить новую машину этой гадостью. Приняли так.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
В планах вернуть ещё, как обязаловку! Как раньше и было.
Уже больше года как вернули. Сейчас только новые с салона без экспертизы

Добавлено через 11 минут
Подтверждаю! был такой идиотизм...
........начальник мрэо мужик адекватный был (вышел позырить новый каддик) и сказал не гандонить новую машину этой гадостью. Приняли так.

Я 10 лет назад в МРЭО по работе был почти каждый день и был свидетелем, как у НОВОГО ланоса был переварен номер кузова. Эксперт тоже в шоке, начал звонить в Запорожье, ему подтвердили, что некоторое кол-во машин действительно выпустилось так(польский SUPTF переделали в типа украинский Y6D). Дали ему список этих кузовов и среди них был этот Ланос. Машину на учет поставили, в деле сделали соответствующую пометку.
А если б хозяин уперся рогом и экспертизу не делали бы, то он пострадал бы когда продавал через годы, даже если ЗАЗ и работал бы к тому времени, то не факт, что было бы кому подтверждать. Забрали бы на штрафплощадку и с концами
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Понятно, качество несравнимо. Тем более высока возможность мошенничества. Там завод переваривал, а с Фольксами - там и продавец мог чего намутить. Считаю, что экспертиза нужна, даже для новых, с салона.
Много лет назад, когда у меня был еще начальник, то я знаю, что он так и сделал - была машинка без документов, стала на учет как новая, как будто из салона
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Уже больше года как вернули. Сейчас только новые с салона без экспертизы
Dаmіеn, иногда лучше молчать

15. Під час проведення державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортні засоби (крім випадків реєстрації нових транспортних засобів, перереєстрації транспортних засобів у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, вибракування їх у цілому) підлягають огляду фахівцями експертної служби МВС з метою звірення ідентифікаційних номерів їх складових частин з номерами, зазначеними в поданих власником для реєстрації документах. За результатами огляду в документах, які подаються для державної реєстрації, робиться відповідна відмітка або складається акт огляду.
Експертне дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів на транспортний засіб (інших документів, які є підставою для реєстрації транспортного засобу) проводиться за заявою власника з метою визначення справжності ідентифікаційних номерів транспортного засобу і реєстраційних документів.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Паук, не пиши, если не знаешь. Проводится экспертиза по заявлению хозяина, действительно. Только без бланка экспертизы НЕ производится регистрация/перерегистрация.
Поэтому, если есть цель поставить на учет, то ничего не остается как писать это заявление.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Я пишу то, что знаю. Осмотр - обязателен. Экспертиза (за деньги) - только в случае проблем с номерами, или если с владельца можно сбить лишнее бабло в карман ЭКЦ.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Паук, позвони в центр обслуживания 3246 (ех.МРЭО), только на днях общался углубленно по этому поводу.
Экспертиза НДЕКЦ для б/у машин ОБЯЗАТЕЛЬНА
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Dаmіеn, экспертиза будет обязательна только тогда, когда это пропишут в "Порядку реєстрації транспортних засобів". Все остальное - это влажные фантазии "на местах".
Не, я совсем не против, если у человека есть желание и лишнее время с деньгами на экспертизу.
Прошлой осенью регистрировал мот, пока ждал своей очеди осмотра - многие автомобилисты без экспертизы шли отдавать доки на регистрацию. Часть заворачивали на экспертизу - у кого были проблемы с "читаемостью" номера кузова, у кого № двига не совпадал (хоть в техпаспорте номер не пишется, в базе МВД он есть)
У меня вообще не было номера двигателя (и в "карточке" он не указан), "фахівець" пытался меня отправить писать заявление на экспертизу, пришлось обьяснить ему, что "мот внутрияпонец, а на них двиги не нумеровались", и этот факт ему подтвердил его "старший коллега", подписав мне доки "огляду"
 
Реєстрація
10.01.09
Місто
м.Луцьк
Телефон
LG D690, LG A290, LG V400, MF622
Паук, не пиши, если не знаешь. Проводится экспертиза по заявлению хозяина, действительно. Только без бланка экспертизы НЕ производится регистрация/перерегистрация.
Поэтому, если есть цель поставить на учет, то ничего не остается как писать это заявление.
Добрий вечір, є в мене старенький мітцубісі спейс вагон з прожорливим 2л. бензиновим мотором час від часу прокрадаються думки поставити газ
але я так зрозумів що в мене це не вийде тому що власника цієї авто вже немає в живих, і доручення в мене теж немає, я так зрозумів треба міняти техпаспорт знімати з реестрації.


Аавто старе напевно не варто цим заморочуватись треба збирати гроші на щось новіше.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Паук, не пиши, если не знаешь. Проводится экспертиза по заявлению хозяина, действительно. Только без бланка экспертизы НЕ производится регистрация/перерегистрация.
Поэтому, если есть цель поставить на учет, то ничего не остается как писать это заявление.
Паук, позвони в центр обслуживания 3246 (ех.МРЭО), только на днях общался углубленно по этому поводу.
Экспертиза НДЕКЦ для б/у машин ОБЯЗАТЕЛЬНА
Ты неправ, если авто снимается с регистрации и ставится на учетом в том же городе, где она и стоит на учете, то экспертизу (сверку номеров) проводить не обязательно
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Aleg, всё правильно понял
 
  • Like
Реакції: Aleg

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Отаке

Суди почали штрафувати власників авто на іноземних номерах
Вищий адміністративний суд Києва виніс перше остаточне рішення щодо водія автомобіля з іноземними номерами.
Водієві було призначено штраф на 420 тисяч гривень, а машина була конфіскована.
Суди у цій справі пройшли всі судові інстанції, а значить, остаточне рішення можна вважати прецедентом, на який будуть орієнтуватися і інші судді.
Згідно з матеріалами справи, 17 березня 2015 року громадянин Азербайджану ввіз на територію України автомобіль Ford Tourneo в режимі тимчасового ввезення до одного року. Через рік було встановлено, що цим автомобілем керував громадянин України. При ньому була довіреність на право використання транспортного засобу на території України.
Вищий суд ухвалив, що громадянин України зобов'язаний сплатити 420 тисяч гривень - 300% від несплаченої суми митних платежів.
"Закон прямо не забороняє їзду на автомобілі з іноземною реєстрацією, але всі схеми ввезення таких транспортних засобів є сірими", - розповідає адвокат Максим Лазарєв.
"Останнім часом з'явилася катастрофічна судова практика щодо власників таких авто. Наприклад, в рішенні Київського апеляційного адміністративного суду штраф за таке порушення становив 1,682 млн гривень (300% необхідних до сплати в законну порядку митних платежів)", - додав адвокат.
Автівка з іноземними номерами ввозиться на територію України кількома способами: нерезидентами або через послуги іноземних юридичних осіб. При цьому рух більшості таких авто не відслідковується і не контролюється правоохоронними та митними органами України.
Україна не може заборонити іноземцям ввозити авто, оскільки така заборона порушить міжнародні договори.
За даними державної фіскальної служби на кінець 2016 року в Україну ввезено на умовах тимчасового ввезення близько 600 тисяч автомобілів.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Суди у цій справі пройшли всі судові інстанції, а значить, остаточне рішення можна вважати прецедентом, на який будуть орієнтуватися і інші судді.

Если не ошибаюсь, у нас не прецедентное право...
 
Зверху