Автомобільна тема

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Бывалые, а разъясните, пожалуйста. Сейчас у меня летние шины 185/60 R14, зимние 175/70 R13, и те, и те на стальных дисках. Хочу зимние шины купить тоже на 14 радиус. Теперь вопрос - настолько ли будет сильно преимущество зимних 185/65 R14 перед аналогичными того же производителя 175/70 R13? Поясню суть вопроса. Как всегда, все упирается в финансы. Если купить четырнадцатый радиус, то придется постоянно перебортировать резину, используя один и тот же комплект дисков. Диски на 13 радиус уже есть в наличии. Понятно, что балансировать перед сезоном по-любому придется в обоих вариантах. Цена присмотренной мною шины на 175/70R13 на 120 гривен дешевле от 185/65R14, а на комплекте это уже почти 500 гривен. Два раза в месяц приходится выезжать за Днепродзержинск, а там очень сложная дорога, точнее, ее практически нет. Так вот, насколько легче будет на четырнадцатой резине? Короче, как бы вы поступили? Купили бы новую резину на имеющиеся 13 диски или все же 14 более предпочтительнее? Ответы хотелось бы с аргументами.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Андрюх@dp.ua, пограйся з шинним калькулятором і все стане ясно.

Два раза в месяц приходится выезжать за Днепродзержинск, а там очень сложная дорога, точнее, ее практически нет.
ну тоді тобі потрібен меньший радіус диску та вищий профіль гуми.

Я змінив літо 185\50\16 на 205\55\16 - і ширша і вища вийшла
а зиму 185\60\15 на 195\60\15
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
ну тоді тобі потрібен меньший радіус диску та вищий профіль гуми.
дело в том, что у рассматриваемых мною шин, высота профиля в абсолютных значениях почти совпадает. У четырнадцатой шина 120 мм, а у 13 шины 123 мм. Так что тут я ничего не выигрываю. И еще вопрос по ширине шины, что зимой лучше - 185 или 175 мм для моего случая?
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
З особистих відчуттів після переходу з 185 на 205 машина перестала різко стартувати, якось більш повільно з нуля набирає швидкість.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
З особистих відчуттів після переходу з 185 на 205 машина перестала різко стартувати, якось більш повільно з нуля набирає швидкість.

Да, я тоже ощутил это, когда весной переобулся со 175 ширины на 185. Списал на отличия зимней резины от летней. Опыта нет:)
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Camael, лишився на тому самому рівні. А от стиль виїзду на головну дорогу змінився. Раніше міг швиденько вискочити, а тепер вичикую значно більшої дистанції і викатуюсь як на лімузині ;)
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Hertz - брав у них вперше в житті авто на прокат. Рівнем сервісу лишився вкрай задоволений.
1. Ціна після замовлення авто на сайті і після фінального платежа була однаковою.
2. Не прискипувались до рівня стрілки бензобаку, просто 8/8 і все.
3. Авто було 2018 року з пробігом до 10 тис.
4. Миття авто було включено в тариф, аж 2 євро.
5. Чистеньке авто.
6. ПДВ одразу з платежа відняли.
7. Суму блокування при оформленні авто в пункті одразу обговорили.
8. Розблокування залогової суми пройшло за 5 днів, хоча обіцяли від 10 до 30.
не хватает самих цифр ;)
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
GLOOMER, Renault Clio GT TD 1.5 липень 2018 р.в.
Оренда 3 доби 26-29 вересня. Добовий прайс на чисту оренду 28 євро, з страховими платежами - 39. Фінальний платіж 117 євро. Окремо - 33 євро за ДП. Мій пробіг 350 км. Розхід пального 5.4 л/100 км. Трафік 50/50 місто з заторами/траса.
Достатньо цифр?
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
GLOOMER, Renault Clio GT TD 1.5 липень 2018 р.в.
Оренда 3 доби 26-29 вересня. Добовий прайс на чисту оренду 28 євро, з страховими платежами - 39. Фінальний платіж 117 євро. Окремо - 33 євро за ДП. Мій пробіг 350 км. Розхід пального 5.4 л/100 км. Трафік 50/50 місто з заторами/траса.
Достатньо цифр?
если это не сарказм, то "адекватность" конторы это не только отсутствие проблем, а и цена ...
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
GLOOMER, а що з ціною? Ти подивись ціни на оренду в сусідній Іспанії, наприклад. Років з 10 тому, коли ця ж контора заходила в Україну, то вона анонсувала 5 євро/доба. По факту це був платіж без страховки, при замовлені на пів-року вперед, при добовому пробігу до 100 км і мінімальній ренті на 10 днів.
А взагалі я в цьому новачок, прошу порадити адекватні по ціні альтернативи, думаю багатьом буде це цікаво.
 

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
У меня на старом сивике такие же быдлоангельские глазки :) Я их юзаю разве что в городе, да и то в пробке, все таки они не такие как ближний. Хотя сугубо по моим наблюдениям, с этими глазками чуточку охотнее уступают скоростной ряд :) Всегда благодарю за это.
Втулил двухрежимные светодиодные лампы в поворотники. Тоже для городского использования.
https://photos.app.goo.gl/xSHszASxmf3USccQA принцип работы. При белом стекле поворотника в режиме ДХО свет был бы белым.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хто якою аплікашкою на телефоні сплачує в Києві паркування? Спробував Parking UA. То немає потрібної парковки в базі, то постійні вилітання. Ну а фінально - зависла при спробі сплатити.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Спробував Parking UA. То немає потрібної парковки в базі, то постійні вилітання. Ну а фінально - зависла при спробі сплатити.
Если не ошибаюсь, то это продукт того же леогейминга, что является партнером смарт деньги от КС. Так что неудивительно :)
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
GLOOMER, а що з ціною? Ти подивись ціни на оренду в сусідній Іспанії, наприклад.
Хм, ты даже за 2 сообщения не сообщил о какой стране вообще речь, только сейчас написал, что сосед Испания и там я так понял дороже. Португалия ?
 
Зверху