Автомобільна тема

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
SerP, Дело ж не в цене, а в том, что люди вполне могут купить себе барахло за 100 евро не с целью гнать в Украину, а чтоб попользоваться месяцок-другой там, на местности.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
lite, У меня сайты подобного исполнения всегда вызывают подозрение...
 
  • Like
Реакції: Tsa

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Сколько ненависти в комментариях в соцсетях есть по отношению к тем, кто взял что-то не на своих номерах, т.е. "бляхах".
Не заплатил за растаможку, превышающую в 5-10 раз фактическую стоимость авто, как мы когда-то, а мы заплатили больше, или купили на своих номерах, теперь и ты плати.

Знаете почему? Никто не любит хитрожопых, если сам не из таких.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Возьмите "перевезите" в Польшу с Украины квартиры по 10т евро, ну что за ху$ня платить там за них в разы больше

Центральні вулиці Варшави перекрили курці цигарок на українських акцизних марках. Активісти громадської організації "Пше UА tytoń jest silny" вимагають, аби злочинний сейм дозволив продавати в польських магазинах український тютюн під українськими акцизними марками. Наразі пачка "Мальборо" з польською акцизною маркою коштує близько 14-15 злотих, тоді як така сама пачка "Мальборо" з українською акцизною маркою обійдеться всього 5.34 злотих. Активісти вимагають доступну цигарку кожному поляку.

Учасники акції порахували, що навіть не сплачуючи акциз завдяки здешевленню цигарок поляки більше дихатимуть канцерогенним димом, а відповідно більше хворітимуть і витрачатимуть значні суми коштів на лікування органів дихання, серцево-судинної системи, препарати для потенції, тощо. Таким чином сплачені фармацевтичними компаніями податки будуть більшими, ніж недоотримані доходи бюджету з продажу тютюну.

Поки злочинна шляхта не хоче враховувати побажання простих людей, лідер ГО "Пше UА tytoń jest silny" Янек Брзженжинскі демонстративно спалив завезену з Рави Руської пачку "Парламенту" на українській акцизній марці.

А активіст Міхал Ґрузіновскі звернувся особисто до керівника держави, пряма мова: "Дуда, барига, де нормальні курілки? Чому нема попільничок в громадських місцях? Спочатку поставте нормальні попільнички по всій Польщі, а тоді здирайте акцизи з простих людей"
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Тут скорее не хитрожопость, а проблемы, которые они создают другим

Да, я с полгодика назад упоминал, как на трассе, на которой идёт ремонт, лексусо-инфинити на укр. номерах мирно стоят и ждут, тогда как польско-литовско-болгарские бэхи 90-х годов летают по обочине.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Да я просто только сейчас прочёл. Извините. С наступающим
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
NPP, яким чином можна витягнути авто, яке вмерзло в річку ;)
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Народ, скажете что-то хорошее или плохое про зимние Triangle TR777? Сейчас у меня уже 4-й сезон Сава Эскимо 2, но износа уже более 60%, пора бы поменять. Устраивали они всем, но цена на них сейчас под штуку за колесо, а эти 750... Буду благодарен за любой отзыв, может по рисунку протектора комменты какие есть?

 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Народ, скажете что-то хорошее или плохое про зимние Triangle TR777? Сейчас у меня уже 4-й сезон Сава Эскимо 2, но износа уже более 60%, пора бы поменять. Устраивали они всем, но цена на них сейчас под штуку за колесо, а эти 750... Буду благодарен за любой отзыв, может по рисунку протектора комменты какие есть?


Обычные китайские шины. У меня на работе некоторые полюбляют в такие обувать свои паркетники. Стоят дёшево, дорогу первые пару сезонов держат неплохо.
 
Зверху