Автомобільна тема

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
якщо бачок в нормальній доступності під капотом і рідини сумісні, то часткову заміну можна зробити самостійно навіть не рухаючи жодних шлангів: великим шприцом відкачати рідину з бачка і залити трохи нової, завести і провернути кермо на весь діапазон - через декілька ітерацій результат помітний і насос не повинен постраждати.
Простіше зняти обратку до бачка, та покрутити рульом декілька разів від упору до упору. Майже вся олійка вийде. Заливати так само - прокручуючи кермом, і спостерігаючи, щоб з обратки був проток при цьому.
Двигун при цьому заглушений! І ні в якому випадку не заводити "на суху" - буде гамплик насосу.
Робити зручно на розвальних "млинцях", але можна і на грунтовці (не на асфальті, буде важко кермом крутити)
 
Реєстрація
29.07.23
Місто
Харків
Якщо пішло обговорення старого бензу.. Катаюсь на газу, бенз витрачається тільки для прогріву до 40гр, періодично (десь раз на місяць, акції вихідного дня від Монобренд на U.GO) підливаю 7...10 л до повного баку, обʼєм 55. Залишки дуже псуються? Звичка тримати повні баки ще з грудня 2021, і не дарма, як зʼясувалось.
Все зависит от того что там залито.
По моему опыту - Юго рыгатека, только на прогрев и хватает .
Спустя 2 года использую бенз от вог, как ехало авто так и едет, не доливал новый
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
allaliu, у меня вот такие https://ekovriki.com.ua/ уже больше 2-х лет.
Доволен. Очень точно повторяют контуры пола. Первые коврики у которых расположение клипс крепления совпали с тем что есть на полу.
Но, правда, все так же выскакивают и ничерта не держат. Через 1.5 года они начали распадаться на 2 половинки. Сперва пытался их обратно сцеплять, а потом забил - как писал, все равно они выскакивают из крепления на полу.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
на літо у мене ворс звичайний, фірмовий з салону. На зиму купив супермегадешманський набір універсальних килимків в епіцентрі, кинув собі і передньому пасажиру поверх ворсового килимка. Пасажиру точно вистачає, мені в принципі теж але під ногами трохи повертається вправо, під педалі не забивається (у мене автомат відповідно педалі зчеплення нема). Іноді під краном чи на мийці промию, він майже плоский і все. Мені дуже подобається, ну хіба що може підшаманити дірку для гачка щоб не сповзав. Його не жалко десь і під щось підстелити, наприклад коли колесо міняєш під коліно чи під щось брудне в багажник.
 
Реєстрація
01.01.17
Місто
Харків
Телефон
Redmi Note 8T
похєрачив із зворотньго боку по ньому щіткою, і все.
І він далі залишається брудний. Вимити бруд з чарунок неможливо.
Той же пеной на мойке давлением, что и машину моете! И он как новый! Или машину тоже по старинке с ведра мочалкой?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
І він далі залишається брудний. Вимити бруд з чарунок неможливо.
Ні, він набагато краще виглядає, ніж звичайне гумове лайно, весь бруд з чарунок чудово вибивається зі зворотнього боку. Потім вологою щіткою після автомийки пройшовся по ньому і все. А влітку, коли є час і спека, тоді на мийці з піною. Так, воно довше сохне, але зручніше, якщо чистити як я описав вище.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Підтримую килимки EVA. Подобається, що в них навіть якщо соти повністю заповнені пилом чи водою, цей бруд та вода не катається туди-сюди по килимку і ваше взуття не стоїть в калюжі, як на звичайному резиновому килимку. Ну й в зимку лід не лежить просто під ногами, а десь там в глибині.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Ох, коврики це болюче питання. Особливо в кого є діти... З минулою машиною мені дісталися 2 комплекти, рідні-літні-ворсові та зимові сотові (єва здаєьтся). Обидва комплекти бєжево-жовтенькі (під колір салону). Я ворсові ні разу не ставив. І так засрані по-саме-не-можу... В багажнику звичайне гумове корито.
Зараз звичайні гумові з низькими бортами. Сотові мені подобалися більше, особливо взимку, коли мокрий коврик можна витягнути з машини, не розплюхавши половину води-бруду всередині.

Вимити бруд з чарунок неможливо.
Мийкою високого тиску, нвіть без піни, все чудово з них вимивається. А трохи обдати піною - так взагалі сяють потім (

Лід також вживане слово)
 
Зверху