Актуальні тарифи контракту Vodafone

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Актуальні тарифи контракту Vodafone

ТарифVodafone
Device 4G
Vodafone
Red Turbo
Vodafone
Red Start
Vodafone
Red Pro
Vodafone
Red Unlim
Vodafone
Red Unlim Plus
Vodafone
Red Unlim Max
Vodafone
ULTRA
Vodafone
ULTRA VIP
Мобільний Інтернет30 ГББезліміт (30 ГБ, далі - шейп)15 ГБ + Online PASS20 ГБ +
Online PASS & Social Pass
Безліміт (50 ГБ, далі - шейп)БезлімітБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки у мережі Vodafone Україна1,5 грн/хвБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки на інші мережі України1,5 грн/хв1000 хв на всі мережі України, Далі - безліміт в мережі Vodafone150 хв200 хв350 хв500 хв700 хв1000 хвБезліміт
SMS на всі мережі по Україні1,5 грн/SMS0,50 грн/SMS150 SMS200 SMS350 SMS500 SMS700 SMS1000 SMS2500 SMS
Дзвінки за кордон20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 18 країн.
20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 18 країн.
20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 18 країн.
50 хв
у 16 країн (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни)
75 хв у 16 країн (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни)100 хв
у 16 країн (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни)
150 хв
у 16 країн (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни)
300 хв
у 16 країн (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни)
750 хв
у 16 країн (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни)
SMS за кордон3 грн/SMS
(у всіх тарифах)
Пакет послуг на місяць130 грн125 грн135 грн175 грн250 грн350 грн450 грн600 грн1500 грн
Послуга «Рік без абонплат»1430 грн-1485 грн1925 грн2750 грн3850 грн4950 грн6600 грн16500 грн
 
Останнє редагування:

razor

место под рекламу
Реєстрація
28.06.08
Місто
Винница
Телефон
xiaomi mi 11 ultra
Vodafone Red Turbo, "Дзвінки у мережі Vodafone Україна" виглядають "Безліміт", згідно з

Якщо не вистачило послуг у межах пакета на місяць:​


Дзвінки на номери Vodafone Україна – безкоштовно, на інші мережі України – 0,50 грн/хв.
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Прошу подсказать, как правильно уйти с контракта и сохранить номер? Или где почитать customer journey. Спасибо
 
Реєстрація
03.04.16
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S22 ultra
Скажіть будь ласка, хто вже знає - турбо дійсно тільки для нових підключень?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Реєстрація
03.04.16
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S22 ultra
Скажіть будь ласка, хто вже знає - турбо дійсно тільки для нових підключень?
Подтвердили при визите в представительство
Дуже шкода. Водафон, як завжди… називається Водафон, а веде себе як МТС
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Прошу подсказать, как правильно уйти с контракта и сохранить номер? Или где почитать customer journey. Спасибо
Я в прошлом месяце ушел с контракта. Правда был в ЦО. Номеру было 23 года. Перевели за 5 минут. В тариф за 145 грн. Я его естественно не пополняю. Жду 4G XS смарт
 

razor

место под рекламу
Реєстрація
28.06.08
Місто
Винница
Телефон
xiaomi mi 11 ultra
Скажіть будь ласка, хто вже знає - турбо дійсно тільки для нових підключень?
Подтвердили при визите в представительство
Завжди можна перейти через MNP
ну это сильно муторно. уйти на предоплату, потом еще куда-то, потом снова назад, потом обратно запилицца в контракт, а потом еще и узнать, что вы ж тут уже были, 20+ лет, поэтому не выйдет)
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Я все в ЦО узнал. Можно побыть пару недель и опять на контракт. Они это посчитают как новый номер. А любой доступный тариф для новых клиентов.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
ну это сильно муторно. уйти на предоплату, потом еще куда-то, потом снова назад, потом обратно запилицца в контракт, а потом еще и узнать, что вы ж тут уже были, 20+ лет, поэтому не выйдет)
Для переходу про mnp не треба переходити на передплату, можна одразу з контракту до нового оператора.
Так це складніше ніж пряма зміна тарифа, але якщо занадто складно, значить не так той тариф і потрібен
 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
В пакетах Unlim MAX и выше могли бы дополнительные сервисы какие-то ещё включить. Например, роуминг или расширенный перечень стран для международных звонков. А то так выходит, что доплата в 100 грн. за 200 минут и 200 SMS выглядит как-то великоватой.
 
Реєстрація
02.08.10
Місто
Дніпро
Телефон
Iphone 13Pro
Ага, і пару акцій дати ще в нагрузку. Такі смішні.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Они это посчитают как новый номер. А любой доступный тариф для новых клиентов.
А новый клиент или номер?
На мне один контрактный номер, если я на контракт захочу перевести номер с препейда (он правда был когда-то контрактный, лет 10 назад) то будут доступны предложения для новых номеров/клиентов?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Arbitr пропозиції для нових клієнтів також діють при міграції з передплати чи за MNP
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
В пакетах Unlim MAX и выше могли бы дополнительные сервисы какие-то ещё включить. Например, роуминг или расширенный перечень стран для международных звонков. А то так выходит, что доплата в 100 грн. за 200 минут и 200 SMS выглядит как-то великоватой.
Вам 1тб дають інтернет за такі гроші це супер як з публічних тарифів, у кс таке аж за 500грн.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Реєстрація
19.03.18
Місто
Запорожье
В пакетах Unlim MAX и выше могли бы дополнительные сервисы какие-то ещё включить. Например, роуминг или расширенный перечень стран для международных звонков. А то так выходит, что доплата в 100 грн. за 200 минут и 200 SMS выглядит как-то великоватой.
Вам 1тб дають інтернет за такі гроші це супер як з публічних тарифів, у кс таке аж за 500грн.
У КС в эту сумму еще и ДИ входит так что цена адекватная.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Они это посчитают как новый номер. А любой доступный тариф для новых клиентов.
А новый клиент или номер?
На мне один контрактный номер, если я на контракт захочу перевести номер с препейда (он правда был когда-то контрактный, лет 10 назад) то будут доступны предложения для новых номеров/клиентов?
Если он у вас сейчас на припейде, то вы будете считаться как новый клиент. По крайне мере девочка лично при мне проверяла по программе как проходит с припейда на контракт.
Post automatically merged:

Arbitr пропозиції для нових клієнтів також діють при міграції з передплати чи за MNP
Что при миграции с припейда на контракт. Естественно по MNP вас ждут как нового клиента.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Все точно узнаю в Цоа когда зеро закроют, буду ли я для них с активным лицевым контрактным счётом новым абонентом или нет.

По тарифам создаётся впечатление, что контакт у Водафон нынче дешевле аналогичного припейда.
 
Зверху