Акумулятори для мобільних телефонів

Реєстрація
17.01.20
Місто
RayonD
Підібрати по розміру якийсь оригінал від іншого і перенести контролер заряду зі старої батареї,тільки такий варіант,я таке робив,ясно що геморой,а інакше ніяк,якщо нема вже батарей.
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
stone, santelectro, нажаль, у тих типах Самсунгів стоять LiPo елементи розміру 74 × 63 × 4.4 мм, які практично неможливо знайти у сучасних апаратах інших брендів.
 
Реєстрація
05.11.12
Місто
Каменское
Телефон
Motorola StarTac 130
Шановне паньство, шукаю акумулятор для старого Samsung J7 2016. Купив якесь г... типу Original PRC (який продають безліч продаванів) - тримає гірше старого. Що скажете про оце:



Розумію, що смартфон дуже старий - але він потрібен по роботі жінці як корпоративний (ну така в них контора, що СІМку дала, а телефон - треба свій). Чи дохлий номер?
Я на Самсунг брав акумулятор extra digital, мені сподобалося. Ємність не вимірював, але телефон тримає заряд дні два спокійно, якщо відключити дату и вифи, то й тиждень може.



Хоча дивлюсь, що це інша батарея. Але все одно, пошукай подібну
 
Реєстрація
05.11.12
Місто
Каменское
Телефон
Motorola StarTac 130
Але новий телефон ще дорожче вийде. Та й сума невелика зовсім, я не знаю куди ще дешевше
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
...есть для моего Самсунга Extradigital. В европах:


 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Прочитал что liion аккумуляторы нельзя разряжать больше чем на 80%. Вот у меня иногда телефон разряжается до 5% по индикатору. Это вредит АКК или там на индикаторе ноль когда аккумулятор имеет еще 20% ёмкости?
 
Причина: Ред

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Вик Влад, вредит. Особенно если сразу не поставишь на зарядку.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Нашел я таки годный аккум для старичка Samsung J7 2016:


Хоть и Hoco, но пока соответствует ожиданиям. Жене - что взять с женщины! - особенно понравилась упаковка аккума. Почти как у парфума. :cool:
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Прочитал что liion аккумуляторы нельзя разряжать больше чем на 80%. Вот у меня иногда телефон разряжается до 5% по индикатору. Это вредит АКК или там на индикаторе ноль когда аккумулятор имеет еще 20% ёмкости?Є
Є думка що не модна заряджати на більше ніж 80% :)
Але
Погано, якщо буде глибокий розряд - тобто телефон розрядиться вимкнеться і буде чекати якийсь час до заряджання. І так часто
Отже, не чекайте 5% (якщо є змога), заряджайте коли зручно - від 20%, від 40; і таке інше. Будете мати заряджений телефон замістьочікування 5% і пошуків розетки. В наш час це доволі критично.
Ємність якась залишається і після того як ви побачите 0 на екрані - ніхто не доводить розряд до критичнио низьких значень напруги для акумулятора...
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Зазвичай в гаджетах відсічка по напрузі десь близько 3В (0...1% буде показувати). А сучасні літієві акб мають нижній поріг (в даташиті) 2,5...2,7В. Тобто "розрядити в нуль" не дасть сам гаджет.
І щодо використання діапазону 20...80% я колись вже писав, але повторю тут ще раз -- якщо в даташиті написано про (наприклад) 1000 циклів заряд/розряд, після чого акб втрачає 30% ємності, то при використанні вищезазначеного діапазону кількість циклів, після яких акб втратить 30% ємності, складає 4000.
Деякі гаджети мають налаштування щодо обмеження зарядки на певному проценті, також можна налаштувати попередження при низькому рівні заряду на певний відсоток.
Так, трохи незручно. І телефон не "на всі 100" виходячи з дому. Але термін життя акб збільшує. Тут багато залежить від профілю використання конкретного гаджету конкретною людиною. Комусь щоб довше служив, комусь треба тут і зараз "на всі 100", а потім куплю новий.
Та й ситуації/обставини різні можуть бути. Життя не стоїть на місці.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Зазвичай в гаджетах відсічка по напрузі десь близько 3В (0...1% буде показувати). А сучасні літієві акб мають нижній поріг (в даташиті) 2,5...2,7В.
Т.е если индикатор показывает 0% АКК не разряжен в ноль? Сколько реальных процентов заряда остается при индикаторе 0%?
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Зазвичай в гаджетах відсічка по напрузі десь близько 3В (0...1% буде показувати). А сучасні літієві акб мають нижній поріг (в даташиті) 2,5...2,7В.
Т.е если индикатор показывает 0% АКК не разряжен в ноль? Сколько реальных процентов заряда остается при индикаторе 0%?
Залежить від конкретного АКБ, його хімії. В тих літій-іонних, даташит яких бачив, при розряді після 3В до 2,7(2,5)В вдається "зняти" ще десь 5...8%. По літії-залізу не пам'ятаю.
 
Реєстрація
17.07.22
Місто
Кремінна
доброго всім вечора! попросила знайома бабуся прикупити акб на телефон, де шукав, не можу знайти, може підкажете якусь альтернативу чи такий самий акб де придбати? буду дуже вдячний!
photo_2023-11-12_21-04-06.jpg
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
доброго всім вечора! попросила знайома бабуся прикупити акб на телефон, де шукав, не можу знайти, може підкажете якусь альтернативу чи такий самий акб де придбати? буду дуже вдячний!
а Вам точно треба батарея по цiнi 50-70% вiд вартостi нового телефону?
якщо так, то можете у продавцiв на Промi в особистi попитати
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Порадьте будь ласка акумулятор до телефона Samsung B310E Duos.
Де дешевше і довше щоби слугувала можно прибдати? Якої марки підійдуть до цієї старої моделі?
 
Зверху