Акційні пропозиції Київстар

Фродо

Заблокирован
Реєстрація
27.02.17
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy S7 edge
Ничего не заказывал и пришло такое СМС. Тариф онлайн 3г, пакетные мб не расходуются.
 

Вкладення

  • Screenshot_20170415-121504.png
    Screenshot_20170415-121504.png
    101 КБ · Перегляди: 153
  • 20170415_122530.png
    20170415_122530.png
    182.4 КБ · Перегляди: 158
Реєстрація
07.02.09
Місто
Черкассы
СМС с кодом 27 на 477 -5 грн на бонус - срок 3 дня.
У меня на всех полочных симках.
Если на номере есть бессрочные бонусы будьте осторожны с заказом кода 27 на 477. Через 3 дня могут сгореть все оставшиеся из-за этой пятерки. У меня на одном из номеров сгорели 12000 грн. бонусов
 

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
Если на номере есть бессрочные бонусы будьте осторожны с заказом кода 27 на 477. Через 3 дня могут сгореть все из-за этой пятерки. У меня на одном из номеров сгорели 12000 грн. бонусов

Отправлено с моего Nexus 4 через Tapatalk

Эти деньги падают на другой счет! см. фото! Ничего не пропадает!
 

Вкладення

  • глупости.jpg
    глупости.jpg
    112.3 КБ · Перегляди: 149
Реєстрація
07.02.09
Місто
Черкассы
Elephant, если ты в чем-то не уверен на 100%, не пиши слово "глупости"(этим ты намекаешь на то, что я это все придумал). Может у тебя какие-то другие бонусы, у меня были за входящие звонки. ...и все сгорели(. Я просто предупредил тех, кто в "теме";)
 
Останнє редагування:

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Elephant, fox.mobу можно верить как себе. Он профи, стоит прислушаться, он предупредил. Ты просто не знаешь всех важных моментов при огромном кол-ве с бонусами КСа ;) Ты ж и не знал, что 12000 можно иметь :)
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Реєстрація
10.04.17
Місто
Дунаевцы
Телефон
GNUSMAS/LOMOVO/NOGA/HTC 616
Оказывается полезно свои полочные симки морить голодом.уже год пользуюсь инетом " драйв -100% 1000мб " и подобные на кс и на мтс.данная тема "Акции Киевстар" здорово выручает
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Как проверить остаток акционных бесплатных мегабайт? Не пойму на какой счёт падают
 
Реєстрація
19.03.17
Місто
Lviv
Телефон
Hotwav Note 12
Прийшло СМС з кодом 27 на 477 -5 грн на бонус - термін 3 дні. Сімка для вхідних
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
В семье 4 телефона с киевстаровскими симками.
Постоянно подходят смски, что подобрали выгодный тариф.
Суть тарифа - интернет трафика меньше в 1.5 раза, денег надо платить в 1.5-2 раза больше. Ах да, 30 мин на другие сети дают...

Абонентов совсем за идиотов считают?
 

ant

atheos
Реєстрація
20.07.11
Місто
Unna, DE
Телефон
юзаю телефоны
В семье 4 телефона с киевстаровскими симками.
Постоянно подходят смски, что подобрали выгодный тариф.
Суть тарифа - интернет трафика меньше в 1.5 раза, денег надо платить в 1.5-2 раза больше. Ах да, 30 мин на другие сети дают...
Абонентов совсем за идиотов считают?
абоненты? это что за звери такие? ) оператор подобрал выгодный для себя тариф и предлагает бесплатно перейти. ) всё честно - тариф выгодный )
 
Реєстрація
02.11.11
Місто
Ковель
Телефон
Motorola g54
Отримайте бонус від Київстар - 4грн. Дя цього просто поповніть рахунок на 35 грн або більше одним платежем до 23,04,2017. По факту нарахування бонуса Ви отримаєте смс. Термін дії бонуса - 3 дні.
Таке смс отримав сьогодні. Тариф вільний київстар в інтернеті. Не поповнюється. На вхід і то рідко. Паро днів назад отримав смс перейти на онлайн 3ж. Позавчора спробував. Чомусь при переході через 477 стало говорити що перехід безкоштовний і вартість абонплати з урахуванням знижки 0 грн. Думаю, о і перша абонплата на халяву. Заявку прийняла система. Проте не так виявилось, як гадалося. Тариф не змінився. Прийшла смс вчора, що недостатньо коштів. І якщо протягом 6 днів поповню рахунок то переведуть. І вот такак смс про бонус. Так і хочуть виманити з мене поповнення. Як спеціально, поповніть на 35 грн!!!
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
kvantov, перехід безкоштовний, а 35 грн це за абонплату, без оплати 1-го міс не переведуть.
 
Реєстрація
02.11.11
Місто
Ковель
Телефон
Motorola g54
lite, та я це розумію. Прикол в тому, що коли переводив - то заявку прийняло. Зазвичай, якщо нема грошей- то відразу каже, що можна створити заявку та протягом шести днів буде виконана, якщо поповнити рахунок. Проте робобаба сказала , цитую:"перехід надається безкоштовно, сума абонплати з урахування знижки 0 грн. Заявка прийнята. Чудовий вибір". Проте таки ніякої знижки нема. Я за те, що інформатор криворукі робили...
 
Зверху