Акційні пропозиції Vodafone

Реєстрація
10.07.11
Місто
Івано-франківськ
Телефон
POCO X3
Kornev, смс на 6216 попробуйте.
Дякую, спрацювало. Тариф 4G Smart S+
Слідом ще й таке прилетіло. Таке враження що не смс відправляв а на шиномонтаж заїжджав. :)
Історія мала продовження. Пропозиція рік за 300 зникла з МФ, створив заявку що за свавілля, сьогодні прийшла відповідь що пропозиція не сумісна з подвійними хвилинами які я підключив після отримання пропозиції. Ватафон зажав давати рік без абонплат з подвійними хвилинами за 300 :oops:
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Історія мала продовження. Пропозиція рік за 300 зникла з МФ, створив заявку що за свавілля, сьогодні прийшла відповідь що пропозиція не сумісна з подвійними хвилинами які я підключив після отримання пропозиції. Ватафон зажав давати рік без абонплат з подвійними хвилинами за 300 :oops:
Не зажав, то ти розкатав губу, тобі все вірно озвучили.
 
Реєстрація
10.07.11
Місто
Івано-франківськ
Телефон
POCO X3
Історія мала продовження. Пропозиція рік за 300 зникла з МФ, створив заявку що за свавілля, сьогодні прийшла відповідь що пропозиція не сумісна з подвійними хвилинами які я підключив після отримання пропозиції. Ватафон зажав давати рік без абонплат з подвійними хвилинами за 300 :oops:
Не зажав, то ти розкатав губу, тобі все вірно озвучили.
Їм же гірше, могли отримати 300 грн, а так отримають 5 і до зустрічі наступної весни :)
 
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
Прийшла пропозиція - попоани на 10 грн - отримаєш 200грн на додатколвий рахунок.
Поповнив.
Десь годин через 5 перевірив додатковий рахунок - на ньому 185 грн. Мій пакет місячний - 180 грн., вистачає, думаю.
Підключаю пакет послуг *101*444# - пише - "недостатьо кощтів".
перевіряю додатковий рахунок - 175 грн.
Це вони так троллять?
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Прийшла пропозиція - попоани на 10 грн - отримаєш 200грн на додатколвий рахунок.
Поповнив.
Десь годин через 5 перевірив додатковий рахунок - на ньому 185 грн. Мій пакет місячний - 180 грн., вистачає, думаю.
Підключаю пакет послуг *101*444# - пише - "недостатьо кощтів".
перевіряю додатковий рахунок - 175 грн.
Це вони так троллять?
Та не тролять, з додаткового рахунку тільки через чат інакше ніяк, але в тебе вже недостатньо грошей на ньому.
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Десь годин через 5 перевірив додатковий рахунок - на ньому 185 грн. Мій пакет місячний - 180 грн., вистачає, думаю.
Підключаю пакет послуг *101*444# - пише - "недостатьо кощтів".
перевіряю додатковий рахунок - 175 грн.
Це вони так троллять?
Joice Start? Все логічно, як на мене: ви отримали 180 грн на бонусний, на якому було 5 грн, разом виходить 185 грн. За будь-які спожиті послуги першочергово списується оплата з додаткового рахунку, а потім - з основного. Мабуть, ви скористались інтернетом (10 грн за 200 МБ): 185 - 10 = 175 грн. Перевірити можна у розділі витрат. Які є варіанти?
1. Попросити підтримку списати кошти як з додаткового рахунку (175), так і з основного (+5). Колись казали, що так можливо. Пробуйте. Якщо ні - тоді:
2. Скористатися послугою "Гроші на замовлення": отримаєте 20 грн на додатковий рахунок - разом буде 195 грн, потім звернетесь до підтримки і вони вам підключать місячний пакет послуг за гроші з дод. рахунку. Тіки перед отриманням 20 грн не забудьте вимкнути моб інет (або взагалі сімку). Крім того, з вас можуть списати обов'язкову плату за безлім на Водафон в розмірі 15 грн :) Але все одно залишиться 180 грн на дод. рахунку.
* Гроші на замовлення дадуть вам 20 грн на додатковий рахунок, якщо на основному є хоча б 0,02 грн. Крім того, плата за користування послугою - 23 грн (20 грн ідуть на додатковий, а 3 грн - це комісія за користування послугою), які спишуться під час поповнення повністю (якщо 23 грн) або половину від поповнення (якщо сума поповнення менше 23 грн), допоки не буде погашена заборгованість за користування послугою. Більш детально - за посиланням вище.
Якщо скористаєтесь ГнЗ - то місячний пакет обійдеться вам у 33 грн: 10 грн перше поповнення + 23 грн за ГнЗ.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Прийшла пропозиція - попоани на 10 грн - отримаєш 200грн на додатколвий рахунок.
Поповнив.
Десь годин через 5 перевірив додатковий рахунок - на ньому 185 грн. Мій пакет місячний - 180 грн., вистачає, думаю.
Підключаю пакет послуг *101*444# - пише - "недостатьо кощтів".
перевіряю додатковий рахунок - 175 грн.
Це вони так троллять?
З додаткового рахунку *101*444# не працює, тільки через котиків.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
ви отримали 180 грн на бонусний, на якому було 5 грн, разом виходить 185 грн.
Это че за математика... если изначально - давали 200 за 10 грн пополняхи :boss:
И учитывая, что сразу расходуется доп. счет - у чела на основном есть еще 10 грн... и при ценнике пакета в 180 грн - н@куя ему еще залазить в долги через "грошi на замовлення"... ох и насоветуют епть :cool:
P.S. 99% что пакет сам подключится ночью - но вернее будет это сделать через котиков. ИМХО
 
Останнє редагування:

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
ви отримали 180 грн на бонусний, на якому було 5 грн, разом виходить 185 грн.
Это че за математика... если изначально - давали 200 за 10 грн пополняхи :boss:
Пардон, упустив 15 грн обов'язковий платіж за безлім всередині мережі: 10 грн поповнив основний - отримав 200 грн на додатковий. Мінус 15 грн безлім ВФ = 185. Мінус 10 інтернет = 175. Все вірно, наче.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Ryo San,
дак нафига брать в долг - если даже при вышеуказанной математике - 175 на допе и 10 грн на основном... а ценник пакета 180грн :nark:
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Indus, бо я хз, чи може підтримка зняти з двох рахунків. Я ж зазначив в повідомленні:
1. Попросити підтримку списати кошти як з додаткового рахунку (175), так і з основного (+5). Колись казали, що так можливо. Пробуйте.
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
І денний пакет за 15 грн ( з 200 Мб), і 10 грн за інтернет...
Читай уважніше:
Мабуть, ви скористались інтернетом (10 грн за 200 МБ)
Крім того, з вас можуть списати обов'язкову плату за безлім на Водафон в розмірі 15 грн :)
Тож, Indus правильно вказав на мою помилку в розрахунках, а ти - ні.
 

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
під кінець місячного пакету чудові тризначні пропозиції приходять
Приходять в додаток також чи краще тримати увімкненою сімку в телефоні про всяк випадок?
Я всі отримував в додатку, вмикав сімку і отримував дубль в смс.
От якраз щодо надходження/дублювання в СМС пропозицій наявних в додатку Мій ВФ, ситуація часто відрізняється по різних номерах (такі глюки характерні для багатьох сервісів ВФ:sneaky:). Тому, не варто надіятись на СМС, а краще періодично перевіряти наявність пропозиції в додатку.:gruzin: По даному питанню маю приклад на сімці в кнопковому телефоні, яка завжди в мережі для прийому дзвінків й "голодує". Помітив, що з початку року зовсім зникли СМС-пропозиції, за рахунок яких раніше тільки й надавались пакети послуг.:) Однак, перевіряючи номер в додатку, продовжую знаходити багато пропозицій, про які СМС взагалі не надходять! Вже 2 місяці періодично нагадую підтримці ВФ про те, але змін нема і сумніваюсь, що скоро відбудуться (хто з цим мав справу, то зрозуміє:bayan:). Тому, краще тримати на контролі перевірку спецпропозицій в додатку, ніж надіятись на СМС-інформування від ВФ.:nded:
 
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
Десь годин через 5 перевірив додатковий рахунок - на ньому 185 грн. Мій пакет місячний - 180 грн., вистачає, думаю.
Підключаю пакет послуг *101*444# - пише - "недостатьо кощтів".
перевіряю додатковий рахунок - 175 грн.
Це вони так троллять?

1. Попросити підтримку списати кошти як з додаткового рахунку (175), так і з основного
А як це зробити, бо до оператора додзвонитися неможливо
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Зверху