Акційні пропозиції Vodafone

Непийвода

Старший матрос
Реєстрація
31.10.07
Місто
Одеса - це Україна!
Телефон
Motorola Edge 20 Pro
Перепробував купу налаштувань торрент-клієнта, різні VPN, Psiphon - нічого не працює.
а як вони розумiють, куди трафiк пiсля VPN йде?
не знаю
Непийвода авторські права нідочого. Достатньо було почитати Політику чесного користування для контракту, де чорним по білому прописано
3. При використанні Безлімітного Інтернету доступ до файлообмінних мереж (торрентів) закритий
Читав. Та навіть поставив запитання Крістіні (див. скріншот).
Корисні поради будуть?
 
Реєстрація
18.09.23
Місто
Харків
Кому цікаво, то сьогодні виявилося, що до 1 квітня діяла акція, з якою повертають 50% бонусів при їх обміні, думав, що акція персональна, але і на іншому номері також повернули 50%. Гарна нагода вигідно їх обміняти чи передати на благодійність
 
Реєстрація
16.01.23
Місто
Киев
Кому цікаво, то сьогодні виявилося, що до 1 квітня діяла акція, з якою повертають 50% бонусів при їх обміні, думав, що акція персональна, але і на іншому номері також повернули 50%. Гарна нагода вигідно їх обміняти чи передати на благодійність
допоможи краще дітям я всі бонуси віддаю дітям моя сім'я друзі теж
 
Реєстрація
18.09.23
Місто
Харків
Кому цікаво, то сьогодні виявилося, що до 1 квітня діяла акція, з якою повертають 50% бонусів при їх обміні, думав, що акція персональна, але і на іншому номері також повернули 50%. Гарна нагода вигідно їх обміняти чи передати на благодійність
допоможи краще дітям я всі бонуси віддаю дітям моя сім'я друзі теж
Так частково і зроблено, замість просто 400 балів - пішло 750 балів(400+200+100+50):cool:
 
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
На один из номеров пришло предложение пакет услуг со скидкой -99%. Втавил sim-карту пришло ещё смс. Подключил через приложение, написало в течение суток подключат. Обычно сразу подключают. Подождал часик решил через приложение, чтобы оператор подключил. А оператор пишет, что у меня никакого предложения нету). Я пишу у меня эсэмэска есть, отвечают, высылайте скриншот. В итоге пакет так не подключила, сказала, что приняла заявку, специалисты разберутся. Я просто в шоке от этой тупости...
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
На один из номеров пришло предложение пакет услуг со скидкой -99%. Втавил sim-карту пришло ещё смс. Подключил через приложение, написало в течение суток подключат. Обычно сразу подключают. Подождал часик решил через приложение, чтобы оператор подключил. А оператор пишет, что у меня никакого предложения нету). Я пишу у меня эсэмэска есть, отвечают, высылайте скриншот. В итоге пакет так не подключила, сказала, что приняла заявку, специалисты разберутся. Я просто в шоке от этой тупости...
Все буде не гарячкуй.
 
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
На один из номеров пришло предложение пакет услуг со скидкой -99%. Втавил sim-карту пришло ещё смс. Подключил через приложение, написало в течение суток подключат. Обычно сразу подключают. Подождал часик решил через приложение, чтобы оператор подключил. А оператор пишет, что у меня никакого предложения нету). Я пишу у меня эсэмэска есть, отвечают, высылайте скриншот. В итоге пакет так не подключила, сказала, что приняла заявку, специалисты разберутся. Я просто в шоке от этой тупости...
Все буде не гарячкуй.
Пришло сообщение, що мій запит розглянуто. Подробности по номеру 111, там конечно же роба-баба, все операторы заняты. Пишу опять в чат, попадаю опять на ту же самую Валерию. Спрашиваю результат заявки.
Відповідь від спеціалістів- Немає факту відправки смс на номер 6216. Умови акції не виконані, на жаль, підключення знижки неможливе так як термін її дії закінчився.
Я пишу что Вы с меня дурака делаете вы же у меня принимали заявку. Я же вам говорил, что я подключал в приложение и плюс у меня ещё сообщение пришло с предложением. На что получил ответ.

Через застосунок неможливо було підключити знижку, так як умови для підключення були- відправити смс на короткий номер, так як смс ви не відправили, умови акції не були виконані, спеціалісти це підтвердили. Мені прикро, але термін діє знижки закінчився, зараз її активувати вже неможливо( .
 

Sergiys

У пошуку
Реєстрація
06.04.10
Місто
Київ
Телефон
РОСО X3 Pro
Теж отримав пропозицію Рік за 380 грн. (Тариф не сплачено). В додатку надиснув підключити та поповнив на 5 грн. SMS про підключення не надійшло. Пропозиція світиться в додатку. Як підключити не сплачуючи за тариф?
 
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
Гудвин, не расстраивайтесь. Меня так же с 50% скидкой на следующую абонплату в честь дня рождения розвели.
Да просто когда с людей идиотов делают, это уже нездоровая тема. Кстати в конце оценить чат не даёт идёт просто буферизация.
Post automatically merged:

Теж отримав пропозицію Рік за 380 грн. (Тариф не сплачено). В додатку надиснув підключити та поповнив на 5 грн. SMS про підключення не надійшло. Пропозиція світиться в додатку. Як підключити не сплачуючи за тариф?
Так у вас Год 380 гривен стоит, а вы на 5 пополнили.
Post automatically merged:

А что Водафон уже закрыл связь с живым оператором? Попадаешь на робо бабу, она вроде бы тебя соединяет, а на самом деле просто перекидывает в основное меню и всё, а там нету связи с оператором.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.03.23
Місто
Первомайский
А что Водафон уже закрыл связь с живым оператором? Попадаешь на робо бабу, она вроде бы тебя соединяет, а на самом деле просто перекидывает в основное меню и всё, а там нету связи с оператором.
Тут все зависит от настроения робобабы от количества свободных операторов.
 
  • Haha
Реакції: fnm

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Кому цікаво, то сьогодні виявилося, що до 1 квітня діяла акція, з якою повертають 50% бонусів при їх обміні, думав, що акція персональна, але і на іншому номері також повернули 50%. Гарна нагода вигідно їх обміняти чи передати на благодійність
Все працює, ВФ не підводить по акціях, хіба по глюках. :cool:
Ми дуже хочемо, щоб ви посміхалися частіше попри все! І маємо для вас хоч і маленький, але привід посміхнутись. Замовляйте подарунки від Vodafone Bonus, а ми повернемо вам бонуси на 50% від їхньої вартості. Обирайте: гігабайти, хвилини, знижки на пальне, книги, аксесуари для геймінгу та ще багато корисного. Акція діє з 01.04 до 04.04.24. За подарунками - у My Vodafone: my.vodafone.ua/bonus
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Прийшло на Joise Start ГБА на поличковий мо кому треба можу продати пишіть в особисті повідомлення.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Як підключити не сплачуючи за тариф?
Ну так денну абонку застосувати. Якщо слачена хочаб одна абонплата в тарифі, якщо ні, то ніяк. Лише місячна абонка +ГБА. Решту невикористанного пакету можна отримати в кінці ГБА.
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Теж отримав пропозицію Рік за 380 грн. (Тариф не сплачено). В додатку надиснув підключити та поповнив на 5 грн. SMS про підключення не надійшло. Пропозиція світиться в додатку. Як підключити не сплачуючи за тариф?
Натиснути "Хочу", чекати смс "Ми прийняли вашу заявку", ТІЛЬКИ після отримання якої поповнювати на суму РБА (або більше). Таким чином, абонплата не спишеться - лише вартість акційного РБА.
Я нещодавно підключав акційне РБА - смс про прийняття заявки чекав 45 хв.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Натиснути "Хочу", чекати смс "Ми прийняли вашу заявку", ТІЛЬКИ після отримання якої поповнювати на суму РБА (або більше). Таким чином, абонплата не спишеться - лише вартість акційного РБА.
Я нещодавно підключав акційне РБА - смс про прийняття заявки чекав 45 хв.
Я завжди так роблю, спочатку жимаю хочу РБА і тільки після приходу смс оплочую послугу.
 
Реєстрація
19.10.15
Місто
Київ
Натиснути "Хочу", чекати смс "Ми прийняли вашу заявку", ТІЛЬКИ після отримання якої поповнювати на суму РБА (або більше). Таким чином, абонплата не спишеться - лише вартість акційного РБА.
А якщо щодного разу не була сплачена місячна абонка на тарифі? Так спрацює?
 
Зверху