Акційні пропозиції Vodafone

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Сейчас на СуперНетАнлим лично у меня ГБА дешевле 2480 грн. не предлагается.
Снег полностью сошел, вот шиномонтажка и прикрылась
Всё возможно, для уравнения спроса и предложений.:sneaky: Потому, ещё вначале месяца перевёл несколько "полочных" симок, хоть и без крайней необходимости, в предчувствии приближения "обвала акций".:navalilos: Но возможно, не по всем ТП обрубят подходящие предложения.:rolleyes: Заметил, что лучшая цена по 100%-скидке (299 грн) вышла для ТП SN Turbo, чем по другим ТП, хотя вроде и убрали региональные льготы.:cool:
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
рік без абонплат до кінця року.предложили дешевший таріф.збережется рік без абонплат,якщо перейти?
При переході на інший тариф (будь-який) РБА НЕ збережеться. Треба буде підключати РБА знову, і по повній вартості (без знижки).
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Можливо, вже навчили свою анти-свинорил машину рубати колекціонерів сімок. Тим паче тут нічого складного банити по імею, ір або банальній прив'язці у додатку.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Можливо, вже навчили свою анти-свинорил машину рубати колекціонерів сімок. Тим паче тут нічого складного банити по імею, ір або банальній прив'язці у додатку.
В мене в перший раз прийшло декілька смс нагадувань на основний номер про можливі бонуси на поличковий із внесених в додаток. Так що якісь зв'язки між номерами почали аналізувати.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240422_172651_Messages.jpg
    Screenshot_20240422_172651_Messages.jpg
    110.7 КБ · Перегляди: 72
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Уже пару смсок приходило (на основной номер)... что есть предложения для номеров добавленных в приложуху (бетка) - так что, однозначно начали мониторить все номера добавленные в приложение :against:
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
рік без абонплат до кінця року.предложили дешевший таріф.збережется рік без абонплат,якщо перейти?
При переході на інший тариф (будь-який) РБА НЕ збережеться. Треба буде підключати РБА знову, і по повній вартості (без знижки).
Тут варто розібратися. Власне, ось...
1713333683479_1.jpg
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
рік без абонплат до кінця року.предложили дешевший таріф.збережется рік без абонплат,якщо перейти?
При переході на інший тариф (будь-який) РБА НЕ збережеться. Треба буде підключати РБА знову, і по повній вартості (без знижки).
Тут варто розібратися. Власне, ось...
Переглянути вкладення 61126
В такому разі потрібно в оператора питать по своєму номеру, а не вчитуваться у водафонівські талмуди.
На моєму прикладі РБА не збереглося, коли я в цьому місяці перейшов з XS на Light.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
Fraud, а скільки до закінчення рба залишилось?
5 днів. Нового акційного РБА зі знижкою не запропонували, тому вирішив скористатись пропозицією перейти на дешевший тариф.
Тому дивуюся, що на форумі всі пишуть, що отримують нову пропозицію дешевого РБА за тиждень до закінчення діючого РБА. В мене на двох номерах ХS нового дешевого РБА не запропонували ні до закінчення РБА, ні після.
 
Реєстрація
17.12.15
Місто
Lviv
В такому разі потрібно в оператора питать по своєму номеру
підтримую! питайте в оператора. Хоча мені оператор сказав не правильно, що збережеться. Насправді при зміні тарифу у мене пропав РБА. Я пожалівся на оператора, то ж мені вручну на новому тарифі прикрутили РБА до тієї дати, до якої мав бути на попередньому тарифі.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
Fraud,
іншими сімками ВФ користуєтесь? Це основна сімка?
Ні, не основна сімка. Для нечастого використання. Тільки дзвінки, без інтернету.
Я починаю думати, що якщо в Мій ВФ є основна сімка з частим використанням, то РБА зі знижкою на інші сімки фіг дочекаєшся. Мабуть така в них оптимізація Мій Водафон.
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Тут важко знайти якусь закономірність. У МВ є три номери членів родини. Минулого року на мій номер з 4G Smart XS+ прийшла пропозиція пільгового РБА, і цьогоріч перед закінченням терміну його дії отримала нову пропозицію, у січні підключили РБА чоловікові на 4G Smart XS, хоча пропозиції були і раніше, а от на архівний Джойс (2019) - взагалі пропозицій РБА не було, хоча я навіть просила підтримку.
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Fraud, не знаю, вони напевно підсвідомо відчувають, у моєму випадку, що треба допомогти.
Якщо б не дали, повернувся на лайку з баз.умовами.
Може у вас кращий фінансовий стан, тому не дають, якщо стане гірше, тоді нададуть
 
Реєстрація
15.06.20
Місто
Херсон
Vodafone 4G Smart XS+
Оновлена хронологія РБА така :
перша пропозиція (грудень 23)- 490 грн;
друга (січень) - 520 грн;
третя (березень) - 970 грн;
четверта (сьогодні) - 450грн , та ще і пропозиція на тариф дешевше
 

Вкладення

  • IMG_2797.jpeg
    IMG_2797.jpeg
    360.8 КБ · Перегляди: 56
  • IMG_2798.jpeg
    IMG_2798.jpeg
    458.3 КБ · Перегляди: 56
Зверху