Аналоги Microsoft Office

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ці всі функції потрібні дуже обмеженому колу користувачів, зважаючи на те, що складніщі обчислення, форми переважно мігрують до хмар.
Нічого не зрозуміло, але дуже цікаво.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Ці всі функції потрібні дуже обмеженому колу користувачів, зважаючи на те, що складніщі обчислення, форми переважно мігрують до хмар.
Нічого не зрозуміло, але дуже цікаво.
Урядовий сектор переважно працює з платформами даних, які ведуть обчислення не на стороні клієнта. Клерку треба той офіс, щоб відкрити заяву, запит, кинути на друк і годі. Решта всього цього ведеться через програмні або веб UI. Я про це.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель

Коли є оновлення, то в правому куті з'явиться шестерня. Як її бачите, то клацаєте Довідка - Перевірити наявність оновлень

1713556642623.png

Імхо, автооновлення можуть бути небезпечні, оскільки ви не знаєте, що вони принесуть і зазвичай у мене у всіх програмах та застосунках це вимкнено.

Але якщо вам так хочеться, то ось майже те, що ви просите:
1713556802402.png
Post automatically merged:

Ааааа. Це просто констатація фактів. Тільки чим воно мені допоможе?
Так то ж німцям, а не вам :)
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
knedlyk, а перед оновленням видаляти стару версію, іноді ще вимагали перезавантажень компа, далі нову ставити покроково... ні, нах треба! чому не зробити як у "білих" людей, на автоматі - хз!
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, а перед оновленням видаляти стару версію, іноді ще вимагали перезавантажень компа, далі нову ставити покроково... ні, нах треба! чому не зробити як у "білих" людей, на автоматі - хз!
Для чого вилучати попередню версію? Можете не перезавантажувати.
 
Зверху