Будущее 3mob

Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Було б бажання - 3Моб можна дуже гарно розкрутити і зробити досить відомим брендом. Дуже вірю, що доля Інтера омине. Чомусь всі оператори послугами яких користувався, закінчувалися :)
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Було б бажання - 3Моб можна дуже гарно розкрутити і зробити досить відомим брендом. Дуже вірю, що доля Інтера омине. Чомусь всі оператори послугами яких користувався, закінчувалися :)
Казки... Де ви візьмете інвестиції? Приміром, чи готові будете платити 10 евро на місяць?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Чомусь всі оператори послугами яких користувався, закінчувалися
Чомусь життя, яким я користуюсь, колись закінчується... :rolleyes: Не буде нічого з того 3моб, воно вже не оператор фактично.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Укртелеком где-то найдет б/у-шную "кору" под 4g ? В инвестиции в новое железо не верю. "Несколько" компаний, так понимаю - Тримоб, Лайка и ВФ ?
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Укртелеком где-то найдет б/у-шную "кору" под 4g ? В инвестиции в новое железо не верю. "Несколько" компаний, так понимаю - Тримоб, Лайка и ВФ ?
Тут скорее вопрос кому нужна та «кора» :)
Если Тримоб - это «технологический партнёр», то их абонентам хватит и 2G для телефонной связи.
150тыс. абонентов это скорее всего вместе с Лайкой. Лайка обещала сделать 1млн за год. Пока что у них не получилось
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Казки... Де ви візьмете інвестиції? Приміром, чи готові будете платити 10 евро на місяць?
Нехай вам казки. Я клієнт. Питання інвестицій мене немає хвилювати. Я ніколи не користувався мобільним зв’язком в Україні «на шару». Не перший та одним із перших, став клієнтом Утел, завжди був контракт. Коли більшість «кидали бомжа» та спілкувалися по 3 сек., коли Лайф круглий рік давав безлім всередині мережі без всяких поповнень, я чемно сплачував на той час достатньо не маленьку абонплату. Тому відповідаючи на ваше питання про 10 євро, моя відповідь - так.
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
Казки... Де ви візьмете інвестиції? Приміром, чи готові будете платити 10 евро на місяць?
Нехай вам казки. Я клієнт. Питання інвестицій мене немає хвилювати. Я ніколи не користувався мобільним зв’язком в Україні «на шару». Не перший та одним із перших, став клієнтом Утел, завжди був контракт. Коли більшість «кидали бомжа» та спілкувалися по 3 сек., коли Лайф круглий рік давав безлім всередині мережі без всяких поповнень, я чемно сплачував на той час достатньо не маленьку абонплату. Тому відповідаючи на ваше питання про 10 євро, моя відповідь - так.
Такіх як ви меньшість на форумі. Більшість хоче платити меньше. А взагалі тримобу потрібен 4g. Інакше 091 може стати vodafone.
 

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев
Не станет 091 Vodafone, это уже из разряда фантастики. Стали, если бы их выкупили еще в 2016 году, а так все останется так, как есть; потом может и вовсе сеть потушат, в лучшем случае останется что-то на базе Vodafone, Lycamobile возможно - и то очень вряд ли
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Такіх як ви меньшість на форумі. Більшість хоче платити меньше. А взагалі тримобу потрібен 4g. Інакше 091 може стати vodafone.
Розумію, що ви хочете цим сказати. Просто я ніяк не тямлю коли більшість (не про тутешніх мова) нічогісінько платити не хоче за оприділений сервіс/пакет послуг (мобільний зв’язком в нашому випадку) але хоче все й одразу і ще чомусь дивується. Наші оператори як на мене, роками не вилазять з кредитів. Нові кредити на нові технології і кредити на кредити. ARPU в Україні ніяк не відповідає навіть тому стану телекому, що сьогодні маємо. І одразу стосовно своїх слів - я не захищаю операторів. Більшість пересічних українців «люблять» тарифами в три шкури. Я наразі закордоном але мій Утел-3Моб_овський контракт і надалі продовжує приносити компанії каплю в морі. Якщо 3Моб зникне, не знаю куди йти.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Такіх як ви меньшість на форумі. Більшість хоче платити меньше. А взагалі тримобу потрібен 4g. Інакше 091 може стати vodafone.
Розумію, що ви хочете цим сказати. Просто я ніяк не тямлю коли більшість (не про тутешніх мова) нічогісінько платити не хоче за оприділений сервіс/пакет послуг (мобільний зв’язком в нашому випадку) але хоче все й одразу і ще чомусь дивується. Наші оператори як на мене, роками не вилазять з кредитів. Нові кредити на нові технології і кредити на кредити. ARPU в Україні ніяк не відповідає навіть тому стану телекому, що сьогодні маємо. І одразу стосовно своїх слів - я не захищаю операторів. Більшість пересічних українців «люблять» тарифами в три шкури. Я наразі закордоном але мій Утел-3Моб_овський контракт і надалі продовжує приносити компанії каплю в морі. Якщо 3Моб зникне, не знаю куди йти.
Микола Янович, Ви б хіба пацукавілісь, як прівільно те слово пишеться :ROFLMAO:
Не "оприділений", а "визначений". Або російське слово определённый. Ну або вже англійське determined....
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Такіх як ви меньшість на форумі. Більшість хоче платити меньше. А взагалі тримобу потрібен 4g. Інакше 091 може стати vodafone.
Розумію, що ви хочете цим сказати. Просто я ніяк не тямлю коли більшість (не про тутешніх мова) нічогісінько платити не хоче за оприділений сервіс/пакет послуг (мобільний зв’язком в нашому випадку) але хоче все й одразу і ще чомусь дивується. Наші оператори як на мене, роками не вилазять з кредитів. Нові кредити на нові технології і кредити на кредити. ARPU в Україні ніяк не відповідає навіть тому стану телекому, що сьогодні маємо. І одразу стосовно своїх слів - я не захищаю операторів. Більшість пересічних українців «люблять» тарифами в три шкури. Я наразі закордоном але мій Утел-3Моб_овський контракт і надалі продовжує приносити компанії каплю в морі. Якщо 3Моб зникне, не знаю куди йти.
Микола Янович, Ви б хіба пацукавілісь, як прівільно те слово пишеться :ROFLMAO:
Не "оприділений", а "визначений". Або російське слово определённый. Ну або вже англійське determined....
Сердечно дякую, вам, пане філолог.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Такіх як ви меньшість на форумі. Більшість хоче платити меньше. А взагалі тримобу потрібен 4g. Інакше 091 може стати vodafone.
Розумію, що ви хочете цим сказати. Просто я ніяк не тямлю коли більшість (не про тутешніх мова) нічогісінько платити не хоче за оприділений сервіс/пакет послуг (мобільний зв’язком в нашому випадку) але хоче все й одразу і ще чомусь дивується. Наші оператори як на мене, роками не вилазять з кредитів. Нові кредити на нові технології і кредити на кредити. ARPU в Україні ніяк не відповідає навіть тому стану телекому, що сьогодні маємо. І одразу стосовно своїх слів - я не захищаю операторів. Більшість пересічних українців «люблять» тарифами в три шкури. Я наразі закордоном але мій Утел-3Моб_овський контракт і надалі продовжує приносити компанії каплю в морі. Якщо 3Моб зникне, не знаю куди йти.
Есть один нюанс, почему так происходит. Смотрите, до 2014 года мобильная связь имела такое понятие, как демпинг.
Будь ближе с его 9 коп./мин на выбранного оператора? Легко!
Бомба с пополнением 40 грн на 25 дней и 30 минут по Украине в сутки? Легко!
Максимальный с абонкой 5,95 грн в день и 100 минут на других операторов? Легко!
А после 2014 года тарифы начали приводить к довоенному* уровню и причём по курсу доллара.
Оттого имеем сейчас абонку 150-200 грн в месяц.
Но если бы абонка ВСЕГДА была высокой (типа как от 70 до 100 в месяц на Интертелекоме году эдак в 2013), то сейчас бы она поднялась ненамного бы - возможно до 110-130 грн. А когда было 35-40-45, а потом за 2-3-4 года резко 50-60-100-120-150, то это воспринимается плохо. Может поэтому люди и не хотят платить за мобильную связь.

* Читать как "до оккупации Крыма + война на Донбассе"
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Sanyok77, так це ж не ми пропонуємо акції моя стара сім, рік інтернету, підключись на тариф і отримай місяць в подарунок, отримай 1гб за 30 хв дзвінків, поповни на 60 отримай 120 тощо...
 
Реєстрація
04.10.12
Місто
Чернiгiв
Телефон
Nokia 9 Pure View
Интересно, а БС 3моб в Киеве отключили временно или насовсем? Что в итоге решили с лицензией и коммутатором, появилась ли за месяц какая-то информация? Не вернули ли в эфир хотя бы одну БС чисто ради поддержания лицензии?
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Версия с правительственной связью кажется интереснее.
Но это уже конспирология...
 
Реєстрація
04.10.12
Місто
Чернiгiв
Телефон
Nokia 9 Pure View
Ну так поэтому я и прошу сделать поиск сети, чтобы понять, удалось ли найти этой сети новое применение. Похоже, Пипл- и есть что-то типа правительственной связи для местной администрации или особой связи для местного бизнеса. Может, и 3моб во что-то аналогичное превращается. Интересно, 3моб станет в ближайшее время полноценным виртуалом с доступом к 4G? И как распорядились его частотами там, где он выключен уже давно? Всё досталось Водафону или поделили?
 
Реєстрація
04.10.12
Місто
Чернiгiв
Телефон
Nokia 9 Pure View
В эфире только слоны? А ничего нового, необычного не появилось просто с номером?
 
Зверху