Валютний ринок: курси валют (продаж, купівля, обмін)

User_5

Заблокирован
Реєстрація
09.12.07
Місто
Украина





☝️ Онлайн-покупка валюты в банках | Курси валют для online-операцій
 
Причина: Онлайн-покупка валюты в банках
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Ти живеш поза реальністю. В нас все добре. Всі розрахунки в нацвалюті, а раші нема на що хліба купити. Ах да, ще влітку 23 гроку будем пити каву на набережній Ялти. Діскусія закінчена. Більше не пиши
Цей бред тут до чего?
і може не будеш казати що мені робити, щоб я не казав куди тобі йти?
До чого тут Ялта, хліб в раші і тд ?
Stas567 дизлайк чего не прокомментируешь ? Все в России зп уже имеют 1 млн рублей в мес ? Или что я не так сказал ?
 

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
До речі, останнім часом я таких і не зустрічав.
"Заробитчане" перестали возить нал в Украину. А внутри страны евро мало ходит, износ у купюр небольшой.
Евро и сейчас по 5 и 10 много купюр сильно подгулявших, реже 20 и 50
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
В июле 2023 года гривня была недооценена на 49,5%, то есть доллар в Украине должен стоить около 18,8 грн.

Об этом свидетельствуют результаты исследования "Недооцененность национальных валют", которое проводит британское издание The Economist.

На момент проведения исследования "Биг Мак" в США стоил $5,58, тогда как в Украине - 105 грн. То есть доллар должен был стоить около 18,8 грн, в то время как официальный курс доллара в Украине составляет 36,56 грн.

Издание The Economist рассчитывает индекс Биг Мака с 1986 года. Согласно теории паритета покупательной способности, при адекватном курсе валют один и тот же продукт будет стоить одинаково в разных странах. Таким образом удаётся проанализировать, насколько "корректны" курсы национальных валют по отношению к доллару.

Последний индекс Биг Мака по Украине до войны был обнародован в феврале 2022 года. Исследование показало, что гривня является одной из самых недооценённых валют в мире. Реальный курс гривны к доллару должен был составлять 12 грн/$1.

 
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Тара, я про 26-27,5грн./$, как перед войной. Понятно, что курсов какие были до 2014г. уже не будет. Да и в сильном укреплении гривны, думаю, Нацбанк не заинтересован. В этом тоже есть свои минусы.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Взагалі чудо, що курс тримається вже більше року значно нижче офіційного. В 2023 хоча б міжнародної допомоги давали багато, а от як без допомоги його тримають нагадує часи Януковича.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
В 2023 хоча б міжнародної допомоги давали багато
В 2024му теж буде

от як без допомоги його тримають нагадує часи Януковича.
Аж ніяк не нагадує. "Тримати" "без допомоги" неможливо за визначенням. За часи Януковича тримали не без допомоги. На Закарпатті, є дані, що не дуже розуміють як воно при Януковичі працювало, але ж ввімкни здоровий глузд. Якщо без допомоги, то це вже не називається тримати. А якщо тримають, то це значить що з допомогою.

Звичайно ж з допомогою тримається і дуже очікуємо на продовження цієї допомоги.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
"Тримати" "без допомоги" неможливо за визначенням.
Поки є валютний резерв - НБУ може продавати по якому хоче курсу. Сподіваюсь, що скоро Орбана дотиснуть, а от щодо Трампа є великі сумніви. І під офіційним я мав на увазі курс, закладений в бюджет - 40.70 на цей рік і 42.20 на минулий
 

ГлавБухарик

Осінт-профанатор
Реєстрація
01.01.24
Місто
Kyiv
В июле 2023 года
исследования "Недооцененность национальных валют", которое проводит британское издание The Economist.
Економіст розраховує індекс Біг-Мака два рази на рік - у липні та січні. На тому тижні оприлюднили свіжий індекс за цей рік.
"Який сенс в січні розповідати про липень року що закінчився місяць тому, якщо вже є свіжі цифри?" - спитав я себе.
Виявляється поважне агентство, що перетворилося на пом.. УНІАН так поспішало дати новину про свіжий індекс, що "не шмагло" перекласти чи дати свою текстовку, а тому під новими графіками тупо поставило новину піврічної давнини.
Ну а копіпастери, інфо-помийники та інші "корисні бовдури" тупо скопіпастили як завжди не задумуючись, бо думати - то важко, а іноді і боляче, а Ctrl-C/Ctrl-V то легко та весело.
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Stas567 дизлайк чего не прокомментируешь ? Все в России зп уже имеют 1 млн рублей в мес ? Или что я не так сказал ?
Задачку мне поставил, так как уже почти неделя прошла и я не особо помнил.🙂 Просмотрел. Судя по всему, дизлайк - это итоговая реакция на вашу "дискуссию" с Вик Влад, им я выразил несогласие с вашей позицией в вашей с ним переписке.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Не забувайте, що і долар теж девальвував, особливо з початку карантину. За 10 років десь вдвічі.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
protoss, девальвації не 100 років, почитайте що було з Іспанією коли відкрили новий світ і почали привозити срібло.

Девальвація це необхідна річ щоб економіка і продуктивність праці росли. Бонусом держави через друк грошей можуть погашати свої борги тим самим здешевлюючи вартість таких запозичень. Але це складна тема.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Бонусом держави через друк грошей можуть погашати свої борги тим самим здешевлюючи вартість таких запозичень.
Що добре державі (владі держави) - то погано народу. Але Ви праві
Але це складна тема.

девальвації не 100 років,
Я саме про пряму девальвацію, коли спочатку повільно понижували вміст золота, а потім - взагалі його відмінили
 
Зверху