Вбудовані SIM-картки: eSIM, iSIM, nuSIM, rSIM

Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Провів тест і можу підтвердити, що проблема тільки з водафон, профілі інших операторів, в тому числі іноземних, встановлюються і працюють коректно. Ще хочу додати, що профілі 5ber відмінно перемикаються без підключення до мережі-висновок такий що це більш гарна пропозиція, ніж esim me
В підтримку до єсім не звертався з логом помилки? У мене колись проблема була з безкоштовною єсім єврооператора - підтримка відповіла, що проблем на їх стороні і обіцяли виправити, але я потім вже не тестував
Не звертався, поки не припекло та й лінь
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
Таким чином проблеми з встановленням профілів есім Водафон не тільки у 5ber трапляються а і у есім.ме
можливо дана інфа чимось допоможе, якщо дані єсім можна додавати вручну (а не через скан qr). я на годиннику теж не міг профіль водафона додати по куар. допомогло лише зчитування куару додатком-сканером, копіювання отриманих текстових даних і ручним вставленням у поле для введення. якісь у ВФ тупорилі коди, що не кожна залізяка їх розуміє...
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
можливо дана інфа чимось допоможе, якщо дані єсім можна додавати вручну (а не через скан qr). я на годиннику теж не міг профіль водафона додати по куар. допомогло лише зчитування куару додатком-сканером, копіювання отриманих текстових даних і ручним вставленням у поле для введення. якісь у ВФ тупорилі коди, що не кожна залізяка їх розуміє...
А в додатках 5ber чи esim.me є можливість додавати дані вручну?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
можливо дана інфа чимось допоможе, якщо дані єсім можна додавати вручну (а не через скан qr). я на годиннику теж не міг профіль водафона додати по куар. допомогло лише зчитування куару додатком-сканером, копіювання отриманих текстових даних і ручним вставленням у поле для введення. якісь у ВФ тупорилі коди, що не кожна залізяка їх розуміє...
А в додатках 5ber чи esim.me є можливість додавати дані вручну?
В е-сім є
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Таким чином проблеми з встановленням профілів есім Водафон не тільки у 5ber трапляються а і у есім.ме
можливо дана інфа чимось допоможе, якщо дані єсім можна додавати вручну (а не через скан qr). я на годиннику теж не міг профіль водафона додати по куар. допомогло лише зчитування куару додатком-сканером, копіювання отриманих текстових даних і ручним вставленням у поле для введення. якісь у ВФ тупорилі коди, що не кожна залізяка їх розуміє...
Та там нормальні коди просто ви хочете зекономити купивши лайно.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Та там нормальні коди просто ви хочете зекономити купивши лайно.
Що мається на увазі?
Бо бачу, люди купляли те, що продавалось. Які коди Водафон продає, такі й купили. Чи в них був інший вибір?
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Та там нормальні коди просто ви хочете зекономити купивши лайно.
Що мається на увазі?
Бо бачу, люди купляли те, що продавалось. Які коди Водафон продає, такі й купили. Чи в них був інший вибір?
Я не про коди, я про костилі котрі деякі хитруни хочуть всунути оператору замість телефону.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Це про Водафон? Та й хрєн з ним. Без нього якось жили все життя і надалі будемо.
Ні це про затички які пробують використовувати в телефонах котрі не мають підтримки єсім.
А вам що, муляє? То не купуйте. Якщо б не екпериментатори-першопрохідці, ви б і не знали, чи підтримує те лайно есімки наших говнооператорів. Купуйте сертифіковане лайно, і буде вам щастя. Кому не треба говнофон, а кс/лс та кілька закордонних або тревел сімок, то за таку ціну то є супер
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Пропоную написати до підтримки 5ber додати до програми можливість введення кодів додатково до сканування qr, по аналогії з esim, більше напишемо - скоріше роздупляться.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
А хтось користується OpenEUICC? Може в ній є функція додавати дані вручну?
PS. Якщо я не помиляюся, то OpenEUICC картку 5ber STANDARD може юзати як PREMIUM. Аналогічна ситуація з eSIM.me На жаль, працює OpenEUICC лише на рутованому смартфоні.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Підкажіть будь ласка, у мене одного додаток е sim me стал вилітати після оновлення?
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Пропоную написати до підтримки 5ber додати до програми можливість введення кодів додатково до сканування qr, по аналогії з esim, більше напишемо - скоріше роздупляться.
Встановив собі OpenEUICC. Є в ньому така функція, але вона нічого не вирішує. Коли натискаєш + (тобто додати профіль) з'являється таке вікно.
Без імені.png
Можеш відразу внести дані, а можеш натиснути вгорі знак сканера і після сканування з'являються у вікні дані. Потім тиснеш пташку і отримуєш результат.
 
  • Like
Реакції: drmz
Зверху