Вибір автомагнітоли

  • Автор теми Tori
  • Дата створення
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Зручніше, можливо, але на рулі також будуть кнопки.
Про наличие кнопок не заметил в условиях задачи. Если будущая магнитола с ними совместимая, это идеально. Долго использовал пульт пионеровский на руле- даже удобнее было, чем подрулевые переключатели. Часто встречаются магнитолы с регулятором громкости- крутилкой с практически гладкой боковой поверхностью или с минимумом насечек. С ними у меня были постоянные проблемы.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Отже нарешті визначився та замовив Kenwood KMM-BT306, 4420 грн. З усього в категорії "до 5000 грн" цей мені здається найякіснішим та із найбільшим наповненням, за відгуками - усе чудово, окрім нагрівання, яке вирішується нанесенням термопасти на радіатор (з заводу пожаліли). Тобто, окрім цього недоліку (який навіть недоліком назвати важко при руках не зовсім з дупи) - усе чудово: якість звуку (у т. ч. через Блютуз), якість та чутність розмов, прийом радіо, стабільність та безглючність.

Вище писали - потрібно керування на рулі. На механіці (а в мене саме вона) права рука значно частіше "відволікається" на перемикання передач, аніж на "зробити тихіше/гучніше", тож як на мене, це не така вже й потрібна фіча, та й була в мене колись китайська гамнітола із пультом на рулі, то особисто мені було навіть незручно з того пульта керувати магнітолою.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T

Вкладення

  • photo_2022-09-18_18-22-19.jpg
    photo_2022-09-18_18-22-19.jpg
    185.9 КБ · Перегляди: 27

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
порадьте недорогу автомагнітолу з хорошим чутливим радіоприймачем все інше пофіг
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
порадьте недорогу автомагнітолу з хорошим чутливим радіоприймачем все інше пофіг
На разборке брендовый кассетник, который шел с завода с а/м. Саму кассету возможно и воспроизводить не будет(и не надо ), но радио сумасшедшего качества и уровня приема
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Dаmіеn, яку марку дивитись ? кращу для радіо ?
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
порадьте недорогу автомагнітолу з хорошим чутливим радіоприймачем все інше пофіг
Днями взяв таку дешеву китайчатину - але задоволений, звук доволі якісний (я не супер-меломан), керування зручне, пульт на кермо в комплекті, радіо не перериває, як на попередній старій. В перспективі планую задню камеру до неї підключити. На блютузі розмову непогано чути, до речі.



https://prom.ua/ua/p1815414767-avto...m_medium=referral_link&utm_source=b2c_app_ios
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
порадьте недорогу автомагнітолу з хорошим чутливим радіоприймачем все інше пофіг
Днями взяв таку дешеву китайчатину - але задоволений, звук доволі якісний (я не супер-меломан), керування зручне, пульт на кермо в комплекті, радіо не перериває, як на попередній старій. В перспективі планую задню камеру до неї підключити. На блютузі розмову непогано чути, до речі.



https://prom.ua/ua/p1815414767-avto...m_medium=referral_link&utm_source=b2c_app_ios
Це точно не той варіант, який потрібен chelavek!!!
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Dаmіеn, яку марку дивитись ? кращу для радіо ?
Да с любого немца или японца, выбери по состоянию(только не для американского рынка, а то частоты не все будут, только нечетные). В гривен 300 уложишься, эти кассетники никому не нужны. Они вечные, радио до конца жизни хватит с умопомрачительным качеством и уровнем приема
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
я начал слушать радио исключительно через tune in, нет привязки к городу, едешь по стране и всегда слушаешь в качестве не меняя волну в классическом варианте через магнитолу, радио пропадает даже в 50 км от обл центра, а в районом ловим только АМ частоты, а интернет соединение более стабильное
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
я начал слушать радио исключительно через tune in, нет привязки к городу, едешь по стране и всегда слушаешь в качестве не меняя волну
Не у всіх є старлінк на даху) Покриття мобільного інету досі не дозволяє комфортно слухати онлайн радіо навіть на дорогах державного значення, а про села і менші дороги - взагалі промовчу.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
може треба подивитися у бік того щоб антену покращити? Бо наче зараз навіть дешеві балалайки працюють сносно, а от прийом сигналу може псувати
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
антену покращити?
В більшості випадків антена - штатна, вбудована, і кожен власник авто вважає, що вона така ідеальна, що навіть сигнали з Вояджерів 1,2 має ловити, тільки треба приймач. І винна тільки гамнітола, що навіть касетне гівно з брудної розборки і з минулого сторічча готові всунути.. :unsure: таке...
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Днями взяв таку дешеву китайчатину - але задоволений, звук доволі якісний (я не супер-меломан), керування зручне, пульт на кермо в комплекті, радіо не перериває, як на попередній старій. В перспективі планую задню камеру до неї підключити. На блютузі розмову непогано чути, до речі.
https://prom.ua/ua/p1815414767-avto...m_medium=referral_link&utm_source=b2c_app_ios
Всегда задумывался - кто эти люди, которые покупают настолько дешманскую технику? Это же просто деньги на ветер... А они вот, прямо рядом, на форуме.
При этом эти же люди критически относятся к покупке штатной(т.е. по умолчанию имеющей максимальную степень качества и надежности) магнитолы ради радио с "грязной разборки"
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
При этом эти же люди критически относятся к покупке штатной
Я не буду против советов покупки новой и качественной (у кого есть опыт), но 20-летняя кассетная с разборки... :unsure: Напоминает стариковское брюзщание: "вот раньше марожено настоящее делали, не то что сейчас"..
 
Зверху