Вибір банку для відкриття рахунку (платіжної картки) — фізособам

Продуктами яких банків найчастіше користуєтеся?

  • А-Банк

    Голосів: 29 28.2%
  • Банк Восток / БВР

    Голосів: 12 11.7%
  • Правекс Банк

    Голосів: 0 0.0%
  • ПриватБанк

    Голосів: 53 51.5%
  • ПУМБ

    Голосів: 35 34.0%
  • Ощадбанк

    Голосів: 10 9.7%
  • укргазбанк

    Голосів: 2 1.9%
  • ТАСкомбанк / izibank / sportbank

    Голосів: 33 32.0%
  • CONCORD bank / NEOBANK

    Голосів: 4 3.9%
  • IdeaBank / O.Bank

    Голосів: 3 2.9%
  • KredoBank

    Голосів: 2 1.9%
  • Raiffeisen BANK

    Голосів: 9 8.7%
  • UKRSIBBANK

    Голосів: 4 3.9%
  • Universal Bank / monobank

    Голосів: 64 62.1%
  • Інший банк

    Голосів: 16 15.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    103

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
ИМХО я ті гроші які буду тратити в видимому майбутньому тримаю в гривнях. Все що не буде витрачено в найближчі 2-3 роки тільки у валюті
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
В связи с зашкввром тхоробанка с картой Украины и их отмазками/действиями по этому поводу - ищу чем заменить.
Что мне нравилось в тхоро:
- бесплатные переводы. П2П-свобода важна ибо на карте свои средства
- удобное приложение. Я хочу делать все через приложение без багов и быстро.
Что является желательным, но не таким обязательным:
- кешбек-программа или другая компенсация за использование
- начисление процентов на остаток на счету
- лёгкость оформления.
Зе-карта от А-банка явно не подходит по своим тарифам на переводы.
Какие варианты есть с первыми пунктами и желательно со остальными?
Что-то по Пумб читал ранее. Может он или ещё что, просветите кто.

Спасибо
 
  • Like
Реакції: idea

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
lite, моно выложил в рекламе карту, якобы карта, где они проводят обслуживание. Соответственно, Крыма там нет.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
lite, моно выложил в рекламе карту, якобы карта, где они проводят обслуживание. Соответственно, Крыма там нет.

Ну так это соответствует правде. В чем проблемазашквар?
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Ну так это соответствует правде. В чем проблемазашквар?

Зашквар в том что в части Луганской и Донецкой областей у них тоже нет обслуживания, но на карте они есть.

Добавлено через 12 минут
скиньте посилання

 
Останнє редагування:

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
ПУМБ "Всекарта" тоже должна подойти.
Бесплатный вход-выход по p2p, снятие налички в банкоматах и 2 раза в кассах.
Нет кешбека, и процентов на остаток (можно хранить на свободном депозите с зачислением-снятием онлайн)
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
AjvarD, напишіть про свій досвід закриття карти Моно. Якщо це не просто пшик в повітря.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
AjvarD, напишіть про свій досвід закриття карти Моно. Якщо це не просто пшик в повітря.

Я 100% зможу лише написати про досвід відкриття карти-замінника і видалення додатку Mono, цього достатньо? :)

Щодо саме закриття, а не відправки карти до ящику, треба ще подумати і почитати, бо в мене там мінусовий баланс кешбеку. Чи не доведеться мені його покривати при закритті, чи ж навпаки - зекономлю 60 грн від цього.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
AjvarD, тут вже багато хто грозився закрити картку Моно, але здається жодного разу не доходило до справи. А оскільки в додатку нема такої можливості і напевно це зробити напряжно і лише чисто із принципу (як у вашому випадку), то цікаво почитати про такий досвід. Жаль, що далі слів справа не йде, як завжди у нас буває.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
AjvarD, тут вже багато хто грозився закрити картку Моно, але здається жодного разу не доходило до справи. А оскільки в додатку нема такої можливості і напевно це зробити напряжно і лише чисто із принципу (як у вашому випадку), то цікаво почитати про такий досвід. Жаль, що далі слів справа не йде, як завжди у нас буває.

Разве в приложении нет возможности закрыть карту? Вроде ж видел
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Ви ж такі начитані, а несете такі нісенітниці...
Закриття/блокування картки не рівноцінне із розірванням угоди з банком. Лише блондинки (хай пробачають!) думають, що якщо викинули картку або послали на йух оператора, то їх із банком вже нічого не пов'язує. Читайте пункт 4.4.8 умов і правил обслуговування.
Мінусовий баланс кешбеку (як він тільки виник?) вас ні до чого не зобов'язує, це ж не грошовий баланс. Це фантіки. Головне, позитивний баланс за рахунком кредитної картки, раджу узяти виписку з банку з мокрою печаткою.
Закриття карткових рахунків у всіх банках триває не менше ніж 30 днів та після написання відповідної заяви в банку, або заяви про відкликання згоди на обробку персональних даних.
Щодо не бажаючих користуватись, але і не закриваючи рахунку, достатньо поставити кредитний ліміт на нуль та заблокувати картку, з часом банк сам закриє рахунки. А от додаток я б у такому разі не закривав. Бо банк може намалювати заборгованість і нараховувати пеню за її не сплату, а ви про це як дізнаєтесь?
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
где живу, на старость было как шутка же.
Мой родственник, живет в Киеве, ему 95 лет сейчас, так что на старость скопил чуть ранее, держит определенную сумму денег на депо в банке Универсал и имеет "пару" копеек к пенсии...

И советует этот банк как надёжный...Не знаю, прав ли ?
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Ви ж такі начитані, а несете такі нісенітниці...
Закриття/блокування картки не рівноцінне із розірванням угоди з банком. Лише блондинки (хай пробачають!) думають, що якщо викинули картку або послали на йух оператора, то їх із банком вже нічого не пов'язує. Читайте пункт 4.4.8 умов і правил обслуговування.
Мінусовий баланс кешбеку (як він тільки виник?) вас ні до чого не зобов'язує, це ж не грошовий баланс. Це фантіки. Головне, позитивний баланс за рахунком кредитної картки, раджу узяти виписку з банку з мокрою печаткою.
Я не блондинко, а тому вже все прочитав, враховуючи і
View hidden content is available for registered users!

Звичайно, що я не зловживав, і мінус утворився черед одинарне повернення по операції, то ж проблемою не повинно бути. Але я розумію, що в разі спроби закриття картки і рахунків із мінусом, банк може подивитись на ситуацію під іншим кутом, то ж треба буде бути готовим до спорів. Десь у грудні, після отримання картки іншого банку.
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху