Вибір комп'ютерної миші

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Порадьте офісну мишу, бажано блютузну, ціною до 1к грн.
Останні які юзав Xiaomi Mi Mouse 1 та Mi Mouse 2.
Другою в принципі задоволений, але версія без блютузу.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Logitech pebble юзаю з маком вже з рік - добра. Але форм-фактор маленький-компактний-ноутбучний, якщо це проблема
 
  • Dislike
Реакції: xnyl
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Logitech pebble юзаю з маком вже з рік - добра. Але форм-фактор маленький-компактний-ноутбучний, якщо це проблема
Я вже не один рік як користуюсь логітечем, мене влаштовує надійність цього бренду.
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Порадьте офісну мишу, бажано блютузну, ціною до 1к грн.
Останні які юзав Xiaomi Mi Mouse 1 та Mi Mouse 2.
Другою в принципі задоволений, але версія без блютузу.
Пользуюсь Logitech M590, доволен на 100%. Там и свой донгл в комплекте, и блютус поддерживается, может переключаться между 2 устроствалми (например, ноут и десктоп). Тихие клики, доп. кнопки, отличная кастомизация через приложение. На олухе есть новые как раз под заданный бюджет. А вообще, мышь, как и любое устройство, с которым нужно взаимодействовать физически, надо перед покупкой пробовать на удобство.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Замовив у Комфі Logitech Pebble, сьогодні як раз надали купон на 200 грн. на честь якоїсь там п"ятниці.

upd.
Сьогодні вже юзаю.
plebis дякую за пораду, подобається :)
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Хтось може пояснити, яка різниця між трьома мишками?

 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Андрюх@dp.ua, та це я знаю, але там неправда. Як мінімум частково, тому не можу зрозуміти де правда.
Схоже на те що, та яка "для мака" - просто без ресівера в комплекті (а не виключно блютузна), але тоді не зрозуміло чому вона дорожче ніж така сама, але не для мака. Тіпа треба доплатити 500 гривень, щоб тобі виклали ресівер?

"Бізнес" варіанта на 2К дорожче взагалі на сайті логітеха немає.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Так там це прямо вказано в характеристиках.
Ще там вказано, що вони всі виключно блютузні, в одній є ЮСБ, в іншій нема. В одній є Безшумні кнопки, Програмовані кнопки, в іншій нема. То ж опис на комфі з такою якістю іде в сміття. Це я знайшов вже на оф.сайті. Але питання все те ж залишається - чому менш функціональна коштує дорожче
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Так там це прямо вказано в характеристиках.
Ще там вказано, що вони всі виключно блютузні, в одній є ЮСБ, в іншій нема. В одній є Безшумні кнопки, Програмовані кнопки, в іншій нема. То ж опис на комфі з такою якістю іде в сміття. Це я знайшов вже на оф.сайті. Але питання все те ж залишається - чому менш функціональна коштує дорожче
Зайшов на офф сайт логітеку:

Різницю не бачу ні в специфіцаціях, ні в ціні(ну та що просто 3s в сірому кольорі на розпродажі), тому дешевше.
Складається враження що різниця - тупо маркетинг. А у версії для Мас не кладуть рісівер, бо у нових макбуків тупо немає USB-A портів, тож можна зекономити на аксесуарі, назвавши мишку "For Mac"
 
Зверху