Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Помогаем друг другу выбирать мобильные телефоны

Чтобы помочь Вам в выборе телефона, просьба составлять свои сообщения в виде списка требуемых параметров как указано ниже.
  1. Стандарт(ы) связи - GSM, UMTS, CDMA, GSM + UMTS и т. д.
  2. Приблизительная цена - 1000 грн, 200 $, 300 €, 1200-1400 грн.
  3. Операционная система - Android, iOS, Bada, Symbian, нет
  4. Тип телефона - обычный, камерофон, музыкальный, смартфон, не имеет значения
  5. Форм-фактор - моноблок, флип, раскладушка, сенсорный, qwerty, не имеет значения
  6. Размер экрана - более 4 дюймов, менее 2 дюймов, не имеет значения
Необязательные пункты[/U][/B]
  1. Предпочтительный(ые) производители - Samsung, Nokia
  2. Дополнительные пожелания - Wi-Fi, GPS, влагозащищённый корпус, нет
  3. Для кого предназначается телефон - мужчина 60, женщина 25, ребёнок 8
  4. Камера - более 10 мегапикселей, не имеет значения
  5. Батарея - более 2000 mAh
  6. Размеры - тоньше 9 мм
  7. Другое - любые другие пожелания приветствуются

Эталонная рекомендация 2016 - брать Xiaomi или Meizu.
Если денег мало - брать более дешёвые бренды типа Doogee, Bluboo, TLC и др., которые могут поломаться. Или взять фирменный бренд типа Samsung или LG за те же деньги, которые уже поломаны, а также изношены, глючны, на Андроиде 2012 года, 768 МВ ОЗУ, и со слабой батареей.
Если денег много - брать Samsung, но с вдвое худшими характеристиками, чем вдвое дешёвый Xiaomi/Meizu. И радоваться что телефон произведён в Китае именно на этом заводе, а не на соседнем как вышеупомянутые бренды. Ну или взять 2 штуки Xiaomi/Meizu, и один подарить жене/любовнице/сестре/другу.
Если нужен iPhone - брать iPhone.

Если что-то более конкретное - пиши, подберём
 
Причина: Часть шапки под спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
25.12.10
Місто
Житомир
Я собі купляв таку g62
Х.ня якась. Дивився порівняння на GSMArena з G60. SD480 після SD732.
HDR10 в новій моделі? Та нафіга вони?
Камера була 108 Мп? Та нафіга? 50 Мп вистачить! В парі з простішим процом фотки будуть бімба! Ну і матрицю зменшити вдвічі.
Селфі - слабкіша, ну нічого, слабкіший процесор зробить диво.
Було відео в 4К? Кому воно треба? В новій моделі не буде.
6 А/г забагато, як і зарядки в 20 Вт. 5 А/г і 15 Вт саме Ок.
Там де я купляв G60 немає. G62 підтримує 5g. Камера мені потрібна тільки для того щоб сфоткати документ формату А4 та переслати/перевести у гуглі. В принципі мені достатньо було б того смарту. Але все ж вирішив купити апарат класом вище. Мені головне щоб ШИМ не відчувався. Дуже слабкий зір.
Так ось на Самсах я його відчуваю. Тому шукав ІПС. На диво на мото Едж 30 ультра ШИМ не відчув.

А так незрозумілий маркетинг якийсь з моделями у мото - погоджуюсь.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Паук, там не про пам'ять як оперативку, а про кеши всяких картинок з тг і тому подібне. Хоча купив чесно в маркеті СДмейд і періодично проганяю саме ним. Інколи до 5гігабайт лайна всякого кешованого набирається.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Space Cat, так, з Жккм фотки мабуть нормальні. Але вона ним точно користуватися не буде.
Kladoff, скажу так, макро гівно. Все інше дуже навіть нічого, як для цієї цінової категорії. Якогось вау ефекту не чекай, але знімає непогано
 

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
Є в природі телефони з підтримкою e-sim і двох фізичних карт? Більш-менш відомі бренди.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Є в природі телефони з підтримкою e-sim і двох фізичних карт? Більш-менш відомі бренди.
Якщо мова про 3 сім онлайн - то навряд. Якщо про 2 сім онлайн у будь-якій комбінації - S серія самсунгів на ексіносах.
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Є в природі телефони з підтримкою e-sim і двох фізичних карт? Більш-менш відомі бренди.
Є, Xiaomi 12T Pro. Сам придивляюся до нього. По оглядах на Ютубі ніби норм смарт. На Xda теж поки особливих зауважень по ньому немає. Правда, при цьому не буде три сім одночасно працювати, тільки дві фізичні або одна фізична і одна e-sim. Клацав його на живо в АЛЛО, що сказати по тактильних відчуттях, швидкості роботи та екрану - апарат "бомба". Основний недолік - ціна. Не готовий за Сяомі такі гроші давати.
 
Реєстрація
22.09.10
Місто
Чернигов
Вже зявився в продажі в Україні компактник Cubot Kingkong Mini 3
хтось придбав вже? як враження?
Я придбав. Працює.
А сколько держит заряд?
Щодня заряджаю. Після кнопкового вже бісить це. Але і клацаю його не мало.

Зарядка від ЮСБ3 з рідним тоненьким шнурком (на зарядці написано 5V 2A) і цим ДАТА КАБЕЛЬ USB 3.0 AM TO TYPE-C 1.0M CABLEXPERT по швидкості буде відрізнятись?
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Xiaomi 12T Pro. Сам придивляюся до нього.
О, я також дивився. Це ж наче перший Сяомі не тільки з e-sim, а й з фізичним датчиком приближення? Та й взагалі, начебто ідеально збалансований телефон
Основний недолік - ціна.
Оце дуже суттєвий його недолік, найдешевше знайшов за 25 тис грн, жаба душить не те що за Сяомі, взагалі такі гроші за телефона віддавати

gredox писав, що в нього цей апарат. Поділіться враженнями
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Xiaomi 12T Pro. Сам придивляюся до нього.
О, я також дивився. Це ж наче перший Сяомі не тільки з e-sim, а й з фізичним датчиком приближення? Та й взагалі, начебто ідеально збалансований телефон
Основний недолік - ціна.
Оце дуже суттєвий його недолік, найдешевше знайшов за 25 тис грн, жаба душить не те що за Сяомі, взагалі такі гроші за телефона віддавати

gredox писав, що в нього цей апарат. Поділіться враженнями
Так, датчик наближення фізичний. По тих відгуках, що є в мережі, працює добре. Це реально "перемога", бо в Сяомі некоректна робота датчика наближення це хронічна хвороба, навіть з фізичним датчиком, не говорячи навіть вже про віртуальний. Правда в моєму теперішньому смарті, Mi Note 3 цієї проблеми немає, а в тих телефонах, що дружина використовувала (Redmi Note 3 Pro, Redmi Note 5 Pro, Mi 10T Pro) завжди датчик наближення глючив.
gredox приєднуюся до прохання. Якщо не важко, поділіться враженнями про даний апарат.
 
  • Like
Реакції: GAS
Реєстрація
11.10.22
Місто
Kyiv
Кстати, про Сяоми: Года 4 с копейкой использовал Redmi Note 5 - проблем с датчиком не было (удивился, когда и тут, и на обзорах услышал про повсеместную проблему)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Tetabyte, а там проблема зазвичай лиш у тих, хто любить розмовляти тримаючи телефон плечем, а не рукою. У мене й на 11лайт 5ж, де віртуальний проблем немає...Хіба якщо голосове слухати, то інколи перемикач між слуховим і мультимедіа, але там я сам винен
 
Реєстрація
27.10.17
Місто
Харьков
Посоветуйте телефон
  1. Стандарт(ы) связи - GSM.
  2. Приблизительная цена - 800 грн.
  3. Операционная система - не имеет значения
  4. Тип телефона - 2 симкарты
  5. Форм-фактор - кнопочный моноблок
  6. Размер экрана - не имеет значения
  7. Для кого предназначается телефон - женщина 60
  8. Батарея - чем больше тем лучше
 

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
Кстати, про Сяоми: Года 4 с копейкой использовал Redmi Note 5 - проблем с датчиком не было (удивился, когда и тут, и на обзорах услышал про повсеместную проблему)
На note 8 pro глючит
 

Merlin

Користувач
Реєстрація
21.11.22
Місто
Рівне
Телефон
Xiaomi 11t
Але ж, у Xiaomi проблеми спостерігалися і на фізичному датчику.
 
Зверху