Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Помогаем друг другу выбирать мобильные телефоны

Чтобы помочь Вам в выборе телефона, просьба составлять свои сообщения в виде списка требуемых параметров как указано ниже.
  1. Стандарт(ы) связи - GSM, UMTS, CDMA, GSM + UMTS и т. д.
  2. Приблизительная цена - 1000 грн, 200 $, 300 €, 1200-1400 грн.
  3. Операционная система - Android, iOS, Bada, Symbian, нет
  4. Тип телефона - обычный, камерофон, музыкальный, смартфон, не имеет значения
  5. Форм-фактор - моноблок, флип, раскладушка, сенсорный, qwerty, не имеет значения
  6. Размер экрана - более 4 дюймов, менее 2 дюймов, не имеет значения
Необязательные пункты[/U][/B]
  1. Предпочтительный(ые) производители - Samsung, Nokia
  2. Дополнительные пожелания - Wi-Fi, GPS, влагозащищённый корпус, нет
  3. Для кого предназначается телефон - мужчина 60, женщина 25, ребёнок 8
  4. Камера - более 10 мегапикселей, не имеет значения
  5. Батарея - более 2000 mAh
  6. Размеры - тоньше 9 мм
  7. Другое - любые другие пожелания приветствуются

Эталонная рекомендация 2016 - брать Xiaomi или Meizu.
Если денег мало - брать более дешёвые бренды типа Doogee, Bluboo, TLC и др., которые могут поломаться. Или взять фирменный бренд типа Samsung или LG за те же деньги, которые уже поломаны, а также изношены, глючны, на Андроиде 2012 года, 768 МВ ОЗУ, и со слабой батареей.
Если денег много - брать Samsung, но с вдвое худшими характеристиками, чем вдвое дешёвый Xiaomi/Meizu. И радоваться что телефон произведён в Китае именно на этом заводе, а не на соседнем как вышеупомянутые бренды. Ну или взять 2 штуки Xiaomi/Meizu, и один подарить жене/любовнице/сестре/другу.
Если нужен iPhone - брать iPhone.

Если что-то более конкретное - пиши, подберём
 
Причина: Часть шапки под спойлер
Останнє редагування модератором:

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Саме на нього дивився, але думав може є щось краще. На 4пда по ньому теми немає або всі моделі в одну тему засунули про Edge 40 Global ? Не знаєте, скільки профілів esim можна записати на Edge 40 neo і чи можна в ньому активувати одночасно дві esim ?
Post automatically merged:

Аналогічне питання: Скільки профілів esim можна записати на Moto g54 і чи можна в ньому активувати одночасно дві esim ?
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Moto g54 і чи можна в ньому активувати одночасно дві esim
В нас продається PB0W000[6,7,8]RS - це Power Edition модель з 1 фізичною та 1 eSim, то ж одночасно 2 еСім не запустяться. Цифри 6, 7 або 8 визначають колір, в решті параметрів смартфони однакові - 12/256Гб та 6000мАг акум.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Реєстрація
09.07.23
Місто
Львів
Порадьте, будь ласка, телефон із такими вимогами:
1. Підтримка 5G
2. Андроїд з можливістю встановлення повноцінного рута
3. Підтримка esim
4. Підтримка NFC
5. Швидка зарядка. Чим швидше тим краще.
Все інше, чим крутіше, тим краще.
:Baks: чим дешевше, тим краще, але не більше 400 :Baks:
подивись в сторону моторол edge 40 та edge 40neo, можна і на серію G глянуть
Рекомендую глянути на смарт Redmi Note 13 Pro 5G. Відповідає всім пунктам запиту.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
@Voldemarchik, в бік редмі взагалі б не рекомендував дивитись…
Якось можна аргументувати?
а що саме говорить про те, що "одночасно 2 еСім не запустяться"?
Я так зрозумів, що там можна тільки один esim профіль внести?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
T-Rex, аргументую як користувач сяомі протягом 6ти років. Редмі серія взагалі на нут 7 нормальна скінчилась. Мі серія ще куди б не йшло, але теж не фонтан
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
це Power Edition модель з 1 фізичною та 1 eSim, то ж одночасно 2 еСім не запустяться
а що саме говорить про те, що "одночасно 2 еСім не запустяться"?
Пишуть в інтернетах, що там нема другої есім (про можливість підключити кілька профілів есім, не пишуть, не знають, мабуть, таких мудрих слів, пишуть - нема другої есім). Тому можливо підключити всього лише 2 сімкарти: 1 фізичну і 1 есім.
Якось так. Не знаю, чи це правда. Я вже розглядав можливість придбати собі цей телефон, але якщо там такі нюанси, то ніт, не підходить.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Я вже розглядав можливість придбати собі цей телефон, але якщо там такі нюанси, то ніт, не підходить.
З того, що мені відомо, то одночасні дві eSim можливі лише в iPhone (не знаю чи всі моделі з eSim, 13й точно), Pixel (знову ж таки чи всі моделі чи ні, не знаю) і Samsung серія S24.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
З того, що мені відомо, то одночасні дві eSim можливі лише в iPhone (не знаю чи всі моделі з eSim, 13й точно), Pixel (знову ж таки чи всі моделі чи ні, не знаю) і Samsung серія S24.
Мені не треба 2 есім одночасно. Треба щоб можна було б завантажити в есім більше, ніж 1 профіль.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
На мото G54 в мене 3 є-сімки було завантажено, в разі потреби просто перемикався між ними. Там, здається, до 5 номерів можна ввести
О, якщо так, то це зовсім інша справа. Таке підходить.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
це Power Edition модель з 1 фізичною та 1 eSim, то ж одночасно 2 еСім не запустяться
а що саме говорить про те, що "одночасно 2 еСім не запустяться"?
Те, що модуль для eSIM фізично - один, тому одночасно онлайн буде лише 1 з 5 можливих профілів.
Можна, звичайно, купити СІМ-карту якогось з проєктів типу esim.me, і прописати на неї eSIM нумери, але таке із любим тіліпоном можна.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Те, що модуль для eSIM фізично - один, тому одночасно онлайн буде лише 1 з 5 можливих профілів.
Цікаво, а чому тоді в
iPhone (не знаю чи всі моделі з eSim, 13й точно), Pixel (знову ж таки чи всі моделі чи ні, не знаю) і Samsung серія S24
можливо 2 eSim онлайн при наявності фізичного слоту (фізична сім при цьому звісно вимикається)? :)

Фізичний слот - це не показник, імхо.
 
Зверху