Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Maxxx, який бюджет, така й конфігурація :) Чи в тебе є пропозиція кращої моделі?
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Доброго вечора. Порадьте, будь-ласка, планшет для майбутнього першокласника. Для навчання, гарний екран, щоб можна було комфортно користуватися зумом чи мітом та класрумом. В яку сторону дивитись? 10 дюймовий завеликий. Бюджет до 8000 грн. В алло продавець радить Lenovo Tab M9 4/64GB. Читаю відгуки, кажуть зернистий екран. Прошу допомоги, так як з планшетами справ не мав
Можливо розгляньте Lenovo Tab M10 Plus (Gen 3) - з офісайту в США або з aliexpress (приклад)

У мене в сім'ї якраз по одному такому в версії 4+64 (відрізняються тільки процесорами та прошивками). Задоволений повністю
Купував під різні акції - "американський" обійшовся у ~$110+доставка, "китайський" - ~$100
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Чи в тебе є пропозиція кращої моделі?
Вже запропонували варіанти, але чекати.. Я до того, що краще добавити, або чекати, ніж брати зазделегідь слабке.. І нащо таке взагалі випускати?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
superpuper, планшет уже куплен?

В Украине есть
Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2022 6/128GB Wi-Fi (Slate Gray) (TB128FU)
(продавец - не розетка, а партнер).

Это я сначала смотрел по ссылке Howl и увидел, что Xiaomi 4/128 стоит в том же Цитрусе (и не только) всего на 500 грн. больше (в мой бюджет помещается), а потом прошел по ссылкам Samsung и где-то поиск меня вывел на вот этот вот Lenovo.
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Через Евромарт вообще гораздо дешевле сейчас, это я те, что прямо в Украине смотрел.

Но в целом, планшеты с начала лета подешевели, или мне кажется?
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Шановне товариство!
Деякі інтернет-сайти продають європейські версії планшетів самсунг значно дешевше, чим офіційні українські.
В чому можуть бути підводні камені? Які можливі недоліки таких версій?
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Шановне товариство!
Деякі інтернет-сайти продають європейські версії планшетів самсунг значно дешевше, чим офіційні українські.
В чому можуть бути підводні камені? Які можливі недоліки таких версій?
тільки відсутність гарантійного обслуговування
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Стилус, Ябко - мають такі пропозиції. Чи варто з ними мати справу?
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
Я брав колись дитині S7FE. Ніякої різниці. Окрім додаткової підтримки 5G та вбудованої памʼяті 6/128 ГБ. В Україну такі версії офіційно не завозили.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
V2.ua, якщо мова йде про українські сайти, то обмежена гарантія або її брак взагалі.
Якщо про про європейські, то доставка. Технічних відмінностей нема
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Дивлюсь, що ціна на європейський S9 практично на рівні українського S9FE+.
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Шановне товариство!
Деякі інтернет-сайти продають європейські версії планшетів самсунг значно дешевше, чим офіційні українські.
В чому можуть бути підводні камені? Які можливі недоліки таких версій?
завезені контрабасом. Офіційна гарантія не діє, тільки від магазину
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Якщо схочеш щось ремонтувати негарантійно в офіційному СЦ, ціна на ремонт неукраїнських версій може бути вищою приблизно на 20%. Принаймні така ситуація зі смартфонами.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Якщо схочеш щось ремонтувати негарантійно в офіційному СЦ, ціна на ремонт неукраїнських версій може бути вищою приблизно на 20%. Принаймні така ситуація зі смартфонами.
То формально. Я міняв екран в американці, на сайті ціна типу сильно вище, але в СЦ сказали що якщо ми будемо брати ціну на сайті у нас ніхто ремонтувати не буде і так ціни недешеві і поміняли по ціні як для Європейця
 
Зверху