Вибір 5G модему

Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Підкажіть, будь ласка, а що це за стовпчик DSS та Others? Це бенди LTE? Які бенди потрібні, наприклад, для Норвегії?
Якщо клацнути по DSS - То там усе розписано. Це бенди де використовується спільний спектр за 4G та 5G. Others - це для зазначення нестандартних діапазонів 5Г
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
Ось непоганий варіант
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
webivan, тобто, мені треба шукати модем, який підтримує бенди DSS також, а саме n1, n28 + n78, n258? Вірно?

Ось непоганий варіант
Дякую, але це стаціонарний варіант, мені потрібно мобільний варіант MIFI. Ще в ньому немає бенду n258.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan, тобто, мені треба шукати модем, який підтримує бенди DSS також, а саме n1, n28 + n78, n258? Вірно?
Я сильно сумніваюсь, що є модеми і пристрої які не підтримують бенди DSS. Ну а n78 - обов'язково, n258 - якщо плануєш користуватись telenor.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Це не цеглина, це модем для США і Канади.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Це не цеглина, це модем для США і Канади.
Ви пропонуєте мені купити цю цеглину і поїхати до США чи Канади, щоб вона стала модемом? Інакше незрозуміло для чого цей коментар? Якщо ви в Канаді чи США, то купуйте собі на радість, а для мене це цеглина. Крім того, навіть для США цей модем має далеко не всі бенди 5G.
ЗІ. Передбачаючи інші коментарі, типу, це не цеглина, тому що ним можна користуватися в 2-4G, хочу нагадати, що тема про вибір саме 5G модему.
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Купіть у мене TCL HH500V (Vodafone Gigacube). Підтримує всі європейські бенди 5G нижче діапазону мікрохвиль. Відправлю вам в Норвегію DHL.
Але якщо вам не підходить з інших причин (я тут прочитав кілька ваших коментарів, і те вам не так, і те не те), то нагадаю, що своє хамство можете в розширеному вигляді висловити вашим близьким. Комʼюніті форуму вам нічого не винне, тим більше вислуховувати ваш токсичний тон.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Jadavin, Не хочу витрачати час на марне спілкування з провокатором. Ігнор.
 
Зверху