Вибір LTE (4G) модему

Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Где в меню модема Huawei E3272-h153 найти подключенную в модем флешку?
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
если кто-то может, скиньте скриншот где отображаеться карта памяти в меню модема

Когда-то у меня был 1550, так в нем MicroSD отображалась в проводнике как обычная флешка. Если там нет, значит явно проблема либо с модемом, либо с карточкой.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр
На деяких роутерах, модемах та телефонах із сімками КС було помічено, що починають відкриватися не всі сайти та перестає працювати ВПН. Як рішення знайомі технічні фахівці порадили прописати для "Точки доступу (APN)" значення "www.kyivstar.net" замість значеня "internet"

Наприклад на роутері Novatel MiFi 8000 ця порада допомогла, почала працювати і впн і всі сайти які не відривалися-відкриваються.
Проте нещодавно знайомий, у якого роутер Huawei B311-221 звернувся з аналогічною проблемою в один із салонів КС – йому порадили прописувати APN KS замість поточної прописаної APN internet. Йому аналогічно допомогла заміна APN. Все запрацювало.
Які значення APN більш правильно та в яких випадках використовувати для КС - є перевірена інформація без припущень та щоб це було на рівні технічної інстукції, а не думок різних технарів КС ?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
На деяких роутерах, модемах та телефонах із сімками КС було помічено, що починають відкриватися не всі сайти та перестає працювати ВПН. Як рішення знайомі технічні фахівці порадили прописати для "Точки доступу (APN)" значення "www.kyivstar.net" замість значеня "internet"

Наприклад на роутері Novatel MiFi 8000 ця порада допомогла, почала працювати і впн і всі сайти які не відривалися-відкриваються.
Проте нещодавно знайомий, у якого роутер Huawei B311-221 звернувся з аналогічною проблемою в один із салонів КС – йому порадили прописувати APN KS замість поточної прописаної APN internet. Йому аналогічно допомогла заміна APN. Все запрацювало.
Які значення APN більш правильно та в яких випадках використовувати для КС - є перевірена інформація без припущень та щоб це було на рівні технічної інстукції, а не думок різних технарів КС ?
Ну ж сам бачиш, що в кожного по різному. Треба пробувати.
 
Реєстрація
11.01.14
Місто
Нетішин
Телефон
Iphone SE 2022
Привіт. Народ, потрібно в село купити мобільний 3г/4г вайфай роутер, щоб там був інет. Що краще купити по співвідношенню ціна/якість, стабільність і безглючність роботи. Ще, якщо можете, підкажіть чи є якісь з зовнішніми антенами, а то там якість прийому мережі не дуже. Чи брати звичайний 'свисток' і супутникову антену в якості підсилювача сигналу(дивився роліки на ютуб)? Дякую за допомогу.
 

alex_li

Заблокирован
Реєстрація
14.03.23
Місто
Запоріжжя
amadeys, ну если свисток, то тут вариантов не много, из новых наверно только ZTE MF79U за 1099 грн (только черный в магазине, а не белый с али), есть стандартные 3,7,8 + B1, чем меня выручил, лайф на днях запустил у меня B1, единственный бэнд которым по факту у меня можно пользоваться, до 60 мб дает. На 4pda есть модифицированный интерфейс, для фиксации частот.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
ZTE MF79U за 1099 грн (только черный в магазине, а не белый с али)
То тепер вони якісь інакші, що колір має якесь значення? Бо в мене є ZTE MF79U, білий, який було куплено приблизно у 18 році, тоді вони всі білі були, і працює справно, скарг на його роботу не маю.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
У мене є два білих ZTE MF79U, один з ієрогліфами на корпусі - китай, а другий без. Останній має band7, перший ні.
Фото з інтернету:
1.
15598.1200-edimax-3g-6200nl-3g-marshrutizator.jpg
2.
2868707895.jpg
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
В мене такий, як на 2 фото, без ієрогліфів. Про підтримувані бенди не переймався тоді. Працював, та й добре. Бо вдома б7 від КС - нема покриття. А носив модем колись в центр міста (там є б7), то там швидкість була набагато кращою.
 

alex_li

Заблокирован
Реєстрація
14.03.23
Місто
Запоріжжя
ZTE MF79U за 1099 грн (только черный в магазине, а не белый с али)
То тепер вони якісь інакші, що колір має якесь значення? Бо в мене є ZTE MF79U, білий, який було куплено приблизно у 18 році, тоді вони всі білі були, і працює справно, скарг на його роботу не маю.
Черные продают в магазинах (т.е. гарантия) и в них, как я понимаю, больше частот.
Почему производитель нигде не пишет частоты это для меня загадка.
Те что выделил, у меня точно есть, брал в brain
 

Вкладення

  • 79u.JPG
    79u.JPG
    58.1 КБ · Перегляди: 44

alex_li

Заблокирован
Реєстрація
14.03.23
Місто
Запоріжжя
amadeys, по поводу роутера, из бюджетных пишут NETIS MW5230 хорошо с MF79U дружит, у меня же старый WR842ND v2, тоже как часы работает связка. А вот если нужен usb удлинитель, то тут уже веселей )
 
Реєстрація
11.01.14
Місто
Нетішин
Телефон
Iphone SE 2022
ZTE MF79U за 1099 грн (только черный в магазине, а не белый с али)
То тепер вони якісь інакші, що колір має якесь значення? Бо в мене є ZTE MF79U, білий, який було куплено приблизно у 18 році, тоді вони всі білі були, і працює справно, скарг на його роботу не маю.
Черные продают в магазинах (т.е. гарантия) и в них, как я понимаю, больше частот.
Почему производитель нигде не пишет частоты это для меня загадка.
Те что выделил, у меня точно есть, брал в brain
А як ці частоти побачити що він підтримує? А то купив те що Ви порадили, а де дивитися не в курсі. :(
 

alex_li

Заблокирован
Реєстрація
14.03.23
Місто
Запоріжжя
ZTE MF79U за 1099 грн (только черный в магазине, а не белый с али)
То тепер вони якісь інакші, що колір має якесь значення? Бо в мене є ZTE MF79U, білий, який було куплено приблизно у 18 році, тоді вони всі білі були, і працює справно, скарг на його роботу не маю.
Черные продают в магазинах (т.е. гарантия) и в них, как я понимаю, больше частот.
Почему производитель нигде не пишет частоты это для меня загадка.
Те что выделил, у меня точно есть, брал в brain
А як ці частоти побачити що він підтримує? А то купив те що Ви порадили, а де дивитися не в курсі. :(
Нигде, кроме как поверить продавцу... :cautious: И это поражает больше всего...

Я себе поставил с 4pda модифицированный WEB-интерфейс для фиксации частоты + "лечит" работу ussd.
Выглядит страница выбора после него так, а все там бэнды учлись или нет - это "на совести" этого вэбинтерфейса. Лично проверил работу B1, 3, 7, остальное у меня не ловит.

Если будете ставить - обязательно сделайте и сохраните копию родного, там есть такая возможность в меню, т.е. если что не устроит, откатитесь обратно.
 

Вкладення

  • 79u_.JPG
    79u_.JPG
    73.2 КБ · Перегляди: 24
Реєстрація
11.01.14
Місто
Нетішин
Телефон
Iphone SE 2022
Підкажіть яку зовнішню антену для MF79U можна купити??
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Привіт. Народ, потрібно в село купити мобільний 3г/4г вайфай роутер, щоб там був інет. Що краще купити по співвідношенню ціна/якість, стабільність і безглючність роботи. Ще, якщо можете, підкажіть чи є якісь з зовнішніми антенами, а то там якість прийому мережі не дуже. Чи брати звичайний 'свисток' і супутникову антену в якості підсилювача сигналу(дивився роліки на ютуб)? Дякую за допомогу.
Раджу ZTE MF286, має роз'єми під антенки, а також батарею на борту.
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Huawei e3372h-153 как отключить автозапуск браузера, со стартовой страницей управления модемом ? При включении ноутбука.
 
Зверху