Вибір UMTS (3G) модему

Какой 3G модем выбрать?

  • HUAWEI E1550

    Голосів: 42 43.3%
  • HUAWEI E153

    Голосів: 2 2.1%
  • HUAWEI E171

    Голосів: 2 2.1%
  • HUAWEI E173

    Голосів: 17 17.5%
  • Ваш вариант

    Голосів: 34 35.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    97

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Точно такая же проблема. Такое впечатление, что режет скорость оператор по imei. Вставляю эту симку в айфон, подключаю к ноуту как модем и скорость до 10
Используйте более новые модемы поддерживающие более быстрые протоколы связи и будет вам счастье.
У современных модемов и телефонов 3G до 42Мбит и LTE до 150Мбит, тогда как у Huawei E1550 - до 3.6Мбит.
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
Точно такая же проблема. Такое впечатление, что режет скорость оператор по imei. Вставляю эту симку в айфон, подключаю к ноуту как модем и скорость до 10
Используйте более новые модемы поддерживающие более быстрые протоколы связи и будет вам счастье.
У современных телефонов 3G до 42Мбит и LTE до 150Мбит, тогда как у Huawei E1550 - до 3.6Мбит.
Цей же модем в мережі Водафона і Кс витягує до 3 Мбіт. Саме в мережі Лайфа швидкість до 100 Кбіт!
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
У huawey 1550 теоретическая скорость 3,6 Mbit/sec . Работает в GPRS , EDGE , WCDMA . У меня редко бывает 3 Mbit/sec , чаще 1,5-2,5 Mbit . Сеть перегружена . Для резерва или срочно что-то скачать пойдёт . WCDMA уходят , их заменяют HSDPA ,HSPA , HSPA+ , LTE . Советую обратить на модемы с поддержеой этих технологий передачи .
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
и в Киеве аналогично... вшивый лайф 100% шейпит скорость в этом несчастном хуавее Е1550
вставляю симку КСа туда же... скорость до 3,3МБит прыгает
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
и в Киеве аналогично... вшивый лайф 100% шейпит скорость в этом несчастном хуавее Е1550
вставляю симку КСа туда же... скорость до 3,3МБит прыгает
Підозрюю, що то не Лайф шейпить, а застарілий модем не підтримує якісь протоколи передачі даних, які є присутні в Лайфа і відсутні в інших операторів. Тобто, Лайф завжди викабелювався перед іншими: у всіх 3Ж, а в нас 3,5Ж, якось так.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
и в Киеве аналогично... вшивый лайф 100% шейпит скорость в этом несчастном хуавее Е1550
вставляю симку КСа туда же... скорость до 3,3МБит прыгает
Підозрюю, що то не Лайф шейпить, а застарілий модем не підтримує якісь протоколи передачі даних, які є присутні в Лайфа і відсутні в інших операторів. Тобто, Лайф завжди викабелювався перед іншими: у всіх 3Ж, а в нас 3,5Ж, якось так.
А раньше тогда как работало нормально ? Где-то год назад или чуть больше скорость на лайфе не поднимается выше пару сотен килобайт,до этого выдавало 1-3 Мбит.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
А раньше тогда как работало нормально ? Где-то год назад или чуть больше скорость на лайфе не принимается выше пару сотен килобайт,до этого выдавало 1-3 Мбит.
Та х\з...
А з іншого боку, з якої радості "вшивий Лайф" має різати швидкість на старому модемі, а на сучасних телефонах\модемах - ні?
Post automatically merged:

действительно год-два назад всё работало как положено
Або, як варіант - "дихання соти".
 
  • Like
Реакції: drmz

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
несчастном хуавее Е1550
@СЛон Отдай несчастного "зверька" на "растерзание" "зоофилам" "астерискофилам", они их любят, даже не смотря на низкие скорости, то есть, данные им совсем пофигу, и прислушайся к советам взять более современный девайс, мой тебе совет. ;)
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Вставив свою сім-картку Лайф до модему 4жо. Єдине, що зміг зловити це пінґ. Перевірив профіль: там дефолтна точка доступу Internet з великої літери. Змінив на малу - запрацювало, хоч і не з першої спроби. Може і у вас ця проблема?!
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
03.04.14
Місто
Kyiv
У меня на даче RT-N14U прекрасно стал свисток от КС zte mf190s вполне бюджетно, думаю подойдет, т.к. этому свистку тоже лет 10.
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
есть роутер ASUS RT-N13U прошивка REV b1, ищу совместимый 3G модем чтобы инет на даче организовать
одни торгаши посоветовали модем хуевей 3531,
Посоветую накатить прошивку OpenWrt , у меня этот модем отлично работает с Dir-320 . Ваш тоже будет работать со своей .
 
Останнє редагування модератором:
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
14.04.20
Місто
Кам'яний Міст
Як зрозуміти, що у оператора є в цій точці, де знаходжусь, є DC HSPA+ ?
Окрім тестування?
USIM потрібна для DC HSPA+ ?

LC видає 15, KS до 20 mb/s, VF нема.....
 
Реєстрація
14.04.20
Місто
Кам'яний Міст
Мабуть сам собі відповім...
Нема жодних даних де є інет на швидкості DC HSPA+ ...

P.S. KS вночі 33,3 mb/s..... 12 гіг за годину......Жесть......
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
advocatforyou, я зустрічав лиш DC HSDPA і HSPA+, і, здається, в Україні останнє. Перше, знаю, було в Orange Polska.
 
Зверху