Вибір WiFi адаптера

Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Terabajtik, який дурень після ремонту буде це робити? це те саме, шо електропроводку замінити
За дурною головою нема ногам спокою, когда делали ремонт кто мешал сразу поменять кабель на нормальный? А не сейчас вот это все, с выносом серого вещества
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Terabajtik, дурна голова в тебе. Всі зараз навпаки відмовляються від кабелів та купляють wifi адаптери.
А ти й далі проводь мережевий кабель поряд з телефонним та для радіо на кухню також не забудь
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
дуже багато моделей можна прокласти кабель
Дуже багато, де хочуть щоб в хаті було "дорого-багато" - плінтуси з дерева або мдф, там нічого вже не прокладеш. Жебрак/офіс стайл, де пластиковий з канавкою, тільки там))
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Terabajtik, дурна голова в тебе. Всі зараз навпаки відмовляються від кабелів та купляють wifi адаптери.
А ти й далі проводь мережевий кабель поряд з телефонним та для радіо на кухню також не забудь
Так давай тогда от всех кабелей откажемся, включительно и от оптоволокна, а провайдерам которые тянут кабели скажем дружно что они дураки, нужно всем срочно переходить на вай фай
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
у вітальні ближче до стелі. Там зазвичай роутер і ставлять.
Роутер у вітальні ближе до стелі?
ну не сказав би що так у більшості
Все по Разному буває
Треба дивитися як в конкретному випадку
дуже багато моделей можна прокласти кабель
Дуже багато, де хочуть щоб в хаті було "дорого-багато" - плінтуси з дерева або мдф, там нічого вже не прокладеш. Жебрак/офіс стайл, де пластиковий з канавкою, тільки там))
не, ну я ж не знав що тут клюб дорого багато, може ще золоті унітази ?)
Всі зараз навпаки відмовляються від кабелів та купляють wifi адаптери.
І шо, телекі тоже по вайфаю? Кабелем краще нібито
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
artsel, справа не тільки в швидкості... Кабель надійніше. Сам мав таку проблему. Поки не проклав пару десятків метрів кабелю по плінтусу (бо ремонт вже був) не заспокоївся)
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Так давай тогда от всех кабелей откажемся, включительно и от оптоволокна, а провайдерам которые тянут кабели скажем дружно что они дураки, нужно всем срочно переходить на вай фай
Магістральні кабелі без варіантів не можуть бути замінені на безпровідні технології, через обмеженість частотного ресурсу.
В рамках квартири/будинку частотного ресурсу вистачає для 99% потреб.
Швидкість по WiFi також може бути більше гігабіта, якщо не економити на обладнанні
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Кабель надійніше. Сам мав таку проблему.
Не завжди. Мав справу з дефектним wan кабелем, який 1 Гбіт перетворював на 100 Мбіт. А якщо такий кабель замурований під час ремонту, то й нервів не вистаче
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
В рамках квартири/будинку частотного ресурсу вистачає для 99% потреб.
Да, (норм для вайбера, телеги, полистать браузер, это да без сомнений...) при условиии что ты не пользоваться тяжелым контентом, и у тебя постоянно 24/7/360 не загружен канал на 100%, торенты раздача, скачивание и тд... Одно время поигнрался немного с вай фаем и проклял это все дело, ночью более менее норм, а день и вечер жопа полнейшая... А вот нормальная медная витая пара все решила на раз
Post automatically merged:

так, а чим краще? кабелем 100 Мб, по WiFi 300-400 Мб
Так а чем лучше оптика 10гб/с на постоянку (побоку на время суток) а по вай фай сейчас 300мб/с а вечером еле еле душа в теле, проплевывает 5мб/с
Post automatically merged:

Це поки не виникло електромагнітних перешкод
вони також впливають на кабель, особливо не екранований та гігабітний
Да да да, а как влияют на оптоволокно которое подведено почти впритык к ПК, так этож просто тихий ужас, прям не знаю как со всем этим жить и бороться:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Post automatically merged:

Мав справу з дефектним wan кабелем, який 1 Гбіт перетворював на 100 Мбіт. А якщо такий кабель замурований під час ремонту, то й нервів не вистаче
Ну тогда по логике вещей имел дело с роутером от Укртелеком, который давал по вай фаю скорость в 1 мб/с, значит все весь вай фай на земном шарике это говно... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Post automatically merged:

Повторюсь еще раз, моя точка зрения останется неизменной, и все что можно подключить кабелем подключаем именно качественным кабелем (медной витой парой, оптикой и тд...), а все что не можем подключить кабелем подключаем нормальным вай фаем
 
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Terabajtik, ти читати вмієш чи справді такий дурень?
Так давай тогда от всех кабелей откажемся, включительно и от оптоволокна, а провайдерам которые тянут кабели скажем дружно
Тут мова йшла про мешкання, де кабель вже прокладений 100 Мбіт
Так а чем лучше оптика 10гб/с на постоянку (побоку на время суток) а по вай фай сейчас 300мб/с а вечером еле еле душа в теле, проплевывает 5мб/с
а тут порівняння lan та wifi модулів у ТБ
Ну тогда по логике вещей имел дело с роутером от Укртелеком
а тут кабель був справний, але від наводок блоку живлення роутера не працював справно
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Terabajtik, я ж тебе не засуджував. Не розумію просто, нащо ти все перекручуєш?
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
а тут кабель був справний, але від наводок блоку живлення роутера не працював справно
Это что за роутер то такой который фонит так?

По сабжу:
Гигабит можно получить двумя способами:
1)Дорого(точнее ОЧЕНЬ дорого) по воздуху: при использовании AX стандарта(и передающее устройство и принимающее должно уметь в АХ).А там как повезет - расстояние, стены, соседи, антенны на устройствах - все это влияет.
2)Дешево и сердито - кабель.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
так, а чим краще? кабелем 100 Мб, по WiFi 300-400 Мб
У мене наприклад гігабіта нема, є лише 100 мбіт. За таких умов по кабелю Телек працює чудово, а по вайфай залипає
Тож за таких умов кабель краще. Але є різні випадки.
на дроті десь бовтається)) А у тебе як?
У мене роутер у шафі у вітальні. Але це ж в мене, у всіх по різному
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
У мене наприклад гігабіта нема, є лише 100 мбіт
окрім інтернету є ще локальна мережа. Я, наприклад, фільми дивлюся по DLNA. Завантажуються значно швидше.
точнее ОЧЕНЬ дорого
Згоден, дуже дорого. Не варто переплачувати
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Да, (норм для вайбера, телеги, полистать браузер, это да без сомнений...) при условиии что ты не пользоваться тяжелым контентом, и у тебя постоянно 24/7/360 не загружен канал на 100%, торенты раздача, скачивание и тд...
Ну я не здивований, дрочитися з кабелем, аби потім дрочитися з торрентами, коли світ давно вигадав стрімінг і Steam.
Мій 10 річний роутер чудово тягне паралельно стрімінг в 4к на 2 девайси, завантаженя гри на xbox і серфінг з двох телефонів і жодної дрочі з проводами.
Певен сучасні роутери працюють ще краще.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
аби потім дрочитися з торрентами
для торентів вже давно вигадали NAS, який ставиться біля роутеру та підключається по дроту. Для тих, кому це дорого (так DarklingUA, я тебе маю на увазі), ця функція вбудована в сучасні роутери
 
Зверху