Визначення прихованого номера

Статус
Закрита.
Реєстрація
11.12.08
Місто
K-Sh CHE
Телефон
i4s 29+
Підкажіть чи можна визначити (якщо дзвоне номер "прихований") його та як це зробить. У мій білайн також його не показує (по деталізаціїї) допоможіть?
 
Реєстрація
11.12.08
Місто
K-Sh CHE
Телефон
i4s 29+
а якщо не з скайпу, і взагалі є анти антивизначник якийсь?

Добавлено через 17 минут
допоможыть, я точно знаю, що дзвонять з Англії
 
Останнє редагування:

GSM

Местный нищеброд
Реєстрація
04.06.09
Місто
Киев
vitason, там явно не скрытый номер, а звонок без номера, то есть номера вообще нет. Ты типа, звонишь на калл-бэк +44...., а тебя сбрасывает и приходит звонок без номера. :D Не парься. Нет там номера, нет.
 

GSM

Местный нищеброд
Реєстрація
04.06.09
Місто
Киев
lipog, не парься, за эти звонки Билайн тебе ничего не насчитает.
 
  • Like
Реакції: Saab
Реєстрація
11.12.08
Місто
K-Sh CHE
Телефон
i4s 29+
ні я не дзвоню а посилаю запит з їхньої сторінки і вони мені дзвонять, але справа втому що ще вчора вдень дзвонили і показували номер а ввечері вже пише скритий/прихований, то що нічого не можна зробити? ще добавлю, що кілька тижнів тому вони й на лайф передзвонювали з +44..... і інколи з +38063 чи 93 а тепер дзвонять тільки з 063 чи 093, а на білайн тільки з прихованого..
 
Останнє редагування:

GSM

Местный нищеброд
Реєстрація
04.06.09
Місто
Киев
vitason, а зачем тебе номер? Тебе надо, что б бонусы Билайн насчитывал? Не будет он насчитывать, если нет номера. Я тебе уже выше написал, что бывает звонок без номера и со скрытого номера. У тебя звонок без номера.
 
Реєстрація
11.12.08
Місто
K-Sh CHE
Телефон
i4s 29+
то хто це зробив - Білайн чи англійці?
 

GSM

Местный нищеброд
Реєстрація
04.06.09
Місто
Киев
Я вижу ты дополнил свой пост.
ні я не дзвоню а посилаю запит з їхньої сторінки і вони мені дзвонять, але справа втому що ще вчора вдень дзвонили і показували номер а ввечері вже пише скритий/прихований, то що нічого не можна зробити? ще добавлю, що кілька тижнів тому вони й на лайф передзвонювали з +44..... і інколи з +38063 чи 93 а тепер дзвонять тільки з 063 чи 093, а на білайн тільки з прихованого..
Если на Билайн звонит с неопределенного номера, значит, нет у них пока шлюза Билайновского, но скорей всего, что поставят, и будет у тебя определяться 068.:D Короче, крути на Интертелеком, а с него на Билайн. Больше ничего я тебе не могу посоветовать. :(

а в скайпа номер є ?
Не знаю, не пробовал звонить со Скайпа. Смысл? В Скайпе вроде есть возможность задать любой номер, который будет определяться при звонке, как у некоторых провайдеров IP-телефонии? Если есть, то задай, например, номер Лайфа и звони, но не задавай номера самого Билайна или всякие 3-5 значные номера.
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Поставить переадресацию на номер Киевстар. Киевстар-то не будет скрывать номер за Билайн! Мне так кажется. И потом в системе "Мой Киевстар" посмотреть номер. Можно через 1 месяц (на следующий календарный) посмотреть бесплатно.
 
Реєстрація
26.06.09
Місто
Черкаси
Телефон
Xiaomi Mi Max2
Не знаю, не пробовал звонить со Скайпа. Смысл?
а я дзвонив.. з 4-х дзвінків 3 визначилися як приватний номер.. один як невизначений.... за 3 дзвінки нарахувало бонуси :apl:
 

Черногор

особый статус
Реєстрація
03.09.08
Місто
Черноморск
Телефон
разные есть. юзаю АБ осн.№ + Утел-лёгкий. в запасных тру
у меня и с закрытых начислялось без проблем... а вот когда нет номера,действительно не начисляется.
на лайф тоже при звонках из-за границы, если номер определется начисляют
 

GSM

Местный нищеброд
Реєстрація
04.06.09
Місто
Киев
Этот. Доплата 40 копеек за минуту, но не в онлайн. Начисляют два раза в сутки. Кажется в 8 утра и в 8 вечера.
і чи є гарантія, що й нанього не буде прихований чи без номера дзвонити?
Там насчитывает за любые звонки, лишь бы они были не из сети Интертелекома.

Добавлено через 1 минуту
Не накручивает, потому, что у скайпа нет номера, или любой звонок через #31# некрутящий? Это только на би, или у лайфа/кс/др?
Только у Би.
 
Останнє редагування:

adequate

Дегустатор
Реєстрація
30.07.09
Місто
LWO
Телефон
Sofia & Ming
Гадаю, якщо відпишу тут, то нічого страшного...
Так ось. На днях на мій "Простий Лайф" зателефонувала людина з прихованого номера, представилась керівником деякого закладу, з яким я мав стосунки. Ми трохи поспілкувались, але я згодом поспішив перервати розмову, бо мене напрягав сам факт дзвінка з прихованого номера. Та не в цьому річ...
Після цього я зателефонував в коллцентр Лайф і запитав, яким чином я можу дізнатись номер того, хто щойно телефонував. Мені відповіли, що це неможливо в принципі. На моє питання, а як же з деталізацією, там же має все відображатись, мені відповіли, що для пріпейда послуга деталізації недоступна.
Хм...не знав....
Питаю оператора тоді вже чисто з інтересу, що якщо перейти на контракт, то чи можна буде замовити деталізацію за період перебування на пріпейді, чи це стане доступним лише з дати підключення на контракт? Відповідь вразила: напевне так.
Дивно все так. Якийсь надто "безправний" пріпейд у Лайфа.
 
Статус
Закрита.
Зверху