Випади в GSM під час дзвінків (ZTE-регіони)

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Хто також стикнувся з проблемою, що всі або більшість дзвінків йдуть в GSM повністю ігноруючи 3G?

Більше 4-х місяців незалежно від локації дзвінки випадають в GSM, де затримки, артефакти і тд. При тому, після дзвінка телефон йде в EDGE, через 10 сек в 3G (з повним сигналом). Якщо ж переключити телефон на пріоритет 3G, тоді проблеми немає. Але з‘являється інша.

Коли дзвінки йдуть в 3G, деколи немає звуку. Просто тишина замість гудків і коли на тому кінці людина відповіла, її також не чути.
Я позапитував знайомих з ВФ, в них така ж ситуація.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.07.11
Місто
Вінниця
Телефон
MI 10T
Не звертав увагу куда падає в більшості випадків дзвінок чи 2 чи 3G. А от проблема коли ні гудків, нічого, то це вже бл*н капець як дістало, я спочатку думав прошивка, прошивав 2 рази телефон, потім думав телефон, походив 2 дні з іншим, але тоді зрозумів що діло десь на стороні оператора.
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
Та да, качество голоса никакое. Звонил в 3джи, а качество как в джиэсэм... Хотя показывает на антенках 3 джи...
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
А ще в 2g падає з 4g просто так. От дивишся ютуб, і застряг ролик. А виявляється, що з 4g випало в 2g. За кілька хвилин повертається.
Такеще за часи 3g було.
 
Реєстрація
02.08.10
Місто
Дніпро
Телефон
Iphone 13Pro
А ще в 2g падає з 4g просто так. От дивишся ютуб, і застряг ролик. А виявляється, що з 4g випало в 2g. За кілька хвилин повертається.
Такеще за часи 3g було.
Це суто індивідуально, якість сигналу впливає. В мене такого не спостерігається загалом, а от вдома так, бо сигнал LTE паршивий
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Ага, 30 абонентів в будівлі і в усіх так само.
А сигнал чудовий. -110 дБ в гіршому випадку.
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
И що отэта ото всё? (С) Це я проплатив РБА для того, щоб весь цей рік слухати квакатню в трубці? Воно що, лікується тільки заміною обладнання, переїздом до другого регіону чи таки "досвіданієм" водафону? Це така проблема назавжди, чи тимчасова та є якась надія?
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
И що отэта ото всё? (С) Це я проплатив РБА для того, щоб весь цей рік слухати квакатню в трубці? Воно що, лікується тільки заміною обладнання, переїздом до другого регіону чи таки "досвіданієм" водафону? Це така проблема назавжди, чи тимчасова та є якась надія?
Можливо до кінця року VoLTE буде і випадіння будуть неактуальні.
Або якщо Андроід, то включи 3G/4G режим, щоб GSM ігнорився
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
И що отэта ото всё? (С) Це я проплатив РБА для того, щоб весь цей рік слухати квакатню в трубці? Воно що, лікується тільки заміною обладнання, переїздом до другого регіону чи таки "досвіданієм" водафону? Це така проблема назавжди, чи тимчасова та є якась надія?
Можливо до кінця року VoLTE буде і випадіння будуть неактуальні.
Або якщо Андроід, то включи 3G/4G режим, щоб GSM ігнорився
В мене не Андроїд. Режими 2, 3/2, 4/3/2.
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
И що отэта ото всё? (С) Це я проплатив РБА для того, щоб весь цей рік слухати квакатню в трубці? Воно що, лікується тільки заміною обладнання, переїздом до другого регіону чи таки "досвіданієм" водафону? Це така проблема назавжди, чи тимчасова та є якась надія?
Можливо до кінця року VoLTE буде і випадіння будуть неактуальні.
Або якщо Андроід, то включи 3G/4G режим, щоб GSM ігнорився
В мене не Андроїд. Режими 2, 3/2, 4/3/2.
Якщо айфон, то це верхня планка для стандарту, а не нижня. Але якщо вибрати 3Г, то дзвінки там і будуть ходити, без випаду в ГСМ
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
Та у меня кнопочный с поддержкой 3ж и 4ж... В лайфселле выпаданий нет и качество голоса в 3ж бомбезное. А в вф выпадания в 70 процентах при 3ж и в 100 проц при 4ж... При этом и качество голоса не айс.
 
Останнє редагування:

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Дзвінки повернулись в 3G, випадів не наблюдається.
 
Зверху