Выбор банка в Польше

Реєстрація
05.12.18
Місто
Шевченково
Текущую карту, из-за сложности поддержания в живых - постоянно надо движение средств, буду закрывать.
Какую лучше оформить карту на будущее?
Револют?
Хочу, еще будучи в Польше, зарегистрировать Paypal, чтоб по возврату в Украину, попробовать барахло продать на ибей.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Реєстрація
05.12.18
Місто
Шевченково
GLOOMER, какие могут быть проблемы?
Палка может заблокировать, если в аккаунте Польша, а отправка из Украины?
Это может всплыть только в случаях спора с покупателем?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
GLOOMER, какие могут быть проблемы?
Палка может заблокировать, если в аккаунте Польша, а отправка из Украины?
Это может всплыть только в случаях спора с покупателем?
Таких суперечок не мало, бо всі рахують, що доставка з Польщі іде 2 дні...

Добавлено через 5 минут
Till, так а хіба нерезиденти ЄС можуть відкрити револют?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Не знаю чё тут имелось в виду под свинорыльством и по каким критериям выбирают польский банк в этой теме, но когда я читал форумы по теме, все советовали mbank, millennium и pekao. Там и сотрудники украиноязычных, в миллениуме довольно продвинутый интернет-банкинг, и вообще приятен во всех отношениях, документов минимум требуют.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Підтверджую, міленіум відкритий для іноземців -мінімум формальностей, щодо функціоналу то не такий він вже й крутий. Раніше там уночі перекази не ходили між власними рахунками, не знаю як зараз.
Пекао завжди був дорожчим за конкуренцію.
Я фанат мбанку майже від самого відкриття. але він має кілька суттєвих недоліків. Уже кілька років не радо працює з іноземцями, якщо у вас немає карти побиту то краще туди не ходити. Кредити іноземцями видають вкрай не охоче, процедуру затягують. Мають до 6% за конвертацію валют про картковим операціям.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Кредити іноземцями видають вкрай не охоче, процедуру затягують. Мають до 6% за конвертацію валют про картковим операціям.

Як на мене, гарно що взагалі видають)) Я й не думав, що можна нерезидентам отримати кредит.
А довідку з роботи вимагають?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Я ж казав іноземцями, а не нерезидентам. Нерезидентам не дають нічого, окрім дебетних карток. Для кредитів потрібна картка сталого побуту мінімум, за дуже рідкісними винятками підійде тимчасового. Без них навіть контракт на телефон складно отримати, бо угода на два роки та пільговий телефон.
 

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
Ввжачаючи на кількість українців то кредити на часовим побуті то вже не рідкість. Більшість банків без проблем дає кредитні карти, розстрочки , готівкові кредити і іпотечні кредити з часовим побитом, якщо є umowa o prace.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Рекомендую к юзанию Getin bank. Прост в оформлении счета (всего 5 мин.), удобная АПИ на смарт и огромный плюс- моментальная выдача платежной карта Мастер, с разнообразным дизайном оформления. Да и чуть не забыл- в отделении есть украиноязычный специалист.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Рекомендую к юзанию Getin bank. Прост в оформлении счета (всего 5 мин.), удобная АПИ на смарт и огромный плюс- моментальная выдача платежной карта Мастер, с разнообразным дизайном оформления. Да и чуть не забыл- в отделении есть украиноязный специалист.
Хі хі: "Спрощена процедура відкриття рахункуПотрзебуєш: " .....
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
stech, з роботодавцем підписує "умову о праці", в якій вказано адресу за якої він мешкає і купує СП мобільного оператора Польщі. З цим документом, закордонним паспортом та активованою сімкою в телефоні йде в банківську установу і підписує договір на відкриття поточного рахунку. Отримує поштою картку і все. Відправляти кошти в Україну рекомендую Вестрн Юніон - аплікація в телефоні, 9,27 злотих за переказ, ліміт в місяць був 20000 злотих. Якщо колхоз, то перевірена часом та биками збирання готівки та конвертація у ЄВРО, бо так сказали поважні собутильники. Банк рекомендую Гетін Банк. Якщо поблизу нема такого, то в улюблений українцями Мілленіум.
П.С. вчитався в текст початкового повідомлення і розумію, що буде достатньо ось цього.
Якщо колхоз, то перевірена часом та биками збирання готівки та конвертація у ЄВРО, бо так сказали поважні собутильники
І якщо з висновком помилився, тоді питайте, без проблем відповім.
 
Останнє редагування:

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Форвард для заграницы рекомендует Мастеркард.
Приват точно будет расплачиваться в магазинах, но какой курс.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
aurowl, я не розумію для чого колхозити українськими картками, якщо людина іде працювати. В приватному повідомленні я задав це питання stech,
Post automatically merged:

Форвард для заграницы рекомендует Мастеркард.
був у мене форс-мажор, забув дома картку, так моня в гривні не хотіла оплачувати, допомогла моня в злотих, яку з успіхом по горлянці і в колодязь, з грудня.
 
Реєстрація
19.04.20
Місто
Kyiv & Lviv
Моно в.т.ч. у грн, працює взагалі в Європі, нема конкретних країн, Польща не Польща, у всій - Європі.
Буває деякі бики дуркують і требують нал на дурняк, нібито ваша карта в них на терміналі не працює, і це лише тому, що вони поняли що ви приїзджий та не носій мови, ти картою тикаєш, а вони не вмикають оплату взагалі, і ти типу обісраний такий і маєш давати їм нал, але то поодинокі випадки, хоча це і не лікується... Доводиться давати їм нал, особливо у автобусах по дорозі з та в аеропорт. Здогадуюсь що цей нал іде на карман, як у нас в трамваях.
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
stech, при длительном нахождении за границей я бы отдал предпочтение тем украинским банкам, которые позволяют решить вопросы в большей степени удалённо (вплоть до актуализации анкетных и паспортных данных). Это ПриватБанк, monobank, в какой-то степени может быть izibank и Альфа-Банк.

Далее стоял бы вопрос с переводом денежных средств на карту украинского банка с минимальным потерями. Ну тут зависит от суммы и частоты пересылки + удобства. Или смотреть в сторону срочных переводов, или SEPA на monobank (или SWIFT на любую карту).

Например, предложение для клиента ПриватБанка. В принципе можно почитать эту статью и ещё эту.
 
Зверху