Выбор монитора

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Компьютер DELL optiplex 390 - 5 летней давности, видяха встроенная Intel HD Graphics 2000
це відеокарта бюджетного рівня, якій до то ж більше 12 років (а не 5), тому ні про яке 4К мови і бути не може. Я би особисто 27” FullHD не радив, але у всіх очі різні, є люди, яким подобається дивитись на гігантські пікселі.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Беріть 27" 2к - оптимально, але без всяких камер і колонок - краще ці гроші вкласти в якісніший монітор.
Якщо школа вимагає щось - йдуть лісом. А колонки замінює гарнітура початкового рівня, або навіть беспроводні навушники дитини.
 
Реєстрація
31.05.10
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Mi 9T Pro
Можливо хтось має досвід користування монітором для літньої людини. Який краще взяти монітор 27 чи 24 дюйми з роздільною здатністю Full HD? Я розумію, що на 27 дюймах буде менша кількість PPI і менш чітке зображення чим на 24 дюймах. Що критичніше більша діагональ чи чіткіше зображення? На якому моніторі будуть менше напружуватися очі? Поки що схиляюся до більшої діагоналі за 5-6 тисяч гривень.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Можливо хтось має досвід користування монітором для літньої людини. Який краще взяти монітор 27 чи 24 дюйми з роздільною здатністю Full HD? Я розумію, що на 27 дюймах буде менша кількість PPI і менш чітке зображення чим на 24 дюймах. Що критичніше більша діагональ чи чіткіше зображення? На якому моніторі будуть менше напружуватися очі? Поки що схиляюся до більшої діагоналі за 5-6 тисяч гривень.
Я работал одно время за 27" FullHD, сейчас 2К, не могу сказать, что прям совсем печально все на FullHD. Для человека в возрасте я бы брал больше диагональ
 
Зверху