Відпочинок за кордоном

  • Автор теми sts7
  • Дата створення

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Багато разів бачив, як на смартфонах показують зворотній квиток. Але ж смарт може сісти, глюканути... А папір вічний :)
Думаю, тут для прикордонників не сам квиток, а як впевнено ти його покажеш. Ніхто там не вчитується, окрім дат та пунктів призначення.

В мене якраз в той момент чогось довго не хотів відкриватись додаток Wizz, хоча навіть інет уже був - прикордонник сказав, що почекає:D.
Але що показувати на папірцях, якщо реєстрація тільки за два дні до вильоту? Хіба що підтвердження замовлення рейсу:rolleyes:

И по "обычаю" многие онлайн-страховщики (может не только онлайн) по умолчанию добавляют те 14 дней, особой оплаты не требуется. Все расчеты ведут исключительно на кол-во дней "там" (+14 в нагрузку не забывая).
Брав поліс в axa, нічого такого в полісі не писало. Здивувався якби давали 14 шарових днів:eek:
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Але що показувати на папірцях, якщо реєстрація тільки за два дні до вильоту? Хіба що підтвердження замовлення рейсу:rolleyes:


Так. Роздруківка з електронної пошти. Де вказані дата, рейс. За бажання прикордонник міг би за номером бронювання або квитка перевірити його справжність, але я ніколи ще не бачив, щоби хтось це перевіряв.
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
Брав поліс в axa, нічого такого в полісі не писало. Здивувався якби давали 14 шарових днів:eek:
это не шаровые дни. Ну аж ни разу.
Кстати, не 14, а 15
ты меня заставил погуглить)))
http://visacenter-ukraine.com/insurance-requirements.shtml
При запросе визы с однократным или двух въездов, согласно визового кодекса с 5.04.2010 г., Заявителям необходимо оформить полис медицинского страхования на период, который включает в себя все дни пребывания + запланированный день отъезда + 15 дополнительных дней. В таком случае виза может быть выданна с гибким сроком пребывания согласно Ст. 24 абз. 1 Визового кодекса.


Как я и говорил, это тянется с "визовых" времен в ЕС (ну и есть так сейчас у кого не "био").
Продают так и сейчас и для тех, кому виза не надо.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Про +14 дней страховки, заморачиваться не надо.
По факту требование состоит в том, что бы в случае страхового случая страховка покрывала как минимум эти 14 дней лечения в стационаре после окончания срока действия страховки и все страховки, покрывающие ЕС автоматически имеют эти 14 дней в этом контексте.

Если планируется более 2х поездок за границу в течение года(365 дней) я бы рекомендовал брать страховку на год от привата. Она получается сопоставимо лиюо дешевле, плюс не надо каждый раз оформлять перед поездкой и нормальный ассистанс зарубежом.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Раз уже тут решили выйти за рамки вопроса человека что нужно чтобы просто пустили в самолет, то может кто в теме где за адекватные деньги входит покрытие от кражи за границей ? у россиян вроде Тиньков или кто-то другой на каких-то карточных продуктах предлагает 500 евро компенсации.
 

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
GLOOMER, у меня такая страховка от ERV, я оформлял немецкий продукт.
Почти уверен, что у украинского филиала ERV тоже есть такое же.
Мой страховой пакет покрывает и экстренную медицину, и отмены рейсов, и кражу вещей, и опоздания на самолет/поезд, в общем, много чего. Причем в страховку включена моя жена. Платеж ежегодный, 129 евро в год за двоих.
К счастью, пока не приходилось пользоваться, но отзывы о них относительно хорошие.
 
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
Много лет страховку оформляю у erv. Запомнилась история, как они кому-то вертолет на трек к Эвересту оплатили. С тех пор у них брал. Тем более, онлайн удобно. Для виз и проезда границы прокатывала. Воспользоваться, к счастью, не пришлось.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Olgen, польські прикордонники одні з найприскіпливіших у Європі, тому не лякайтесь, якщо вони почнуть задавати багато питань. Просто треба відповідати: саме головне для них ціль візиту і вся решта питань будуть стосуватись саме цього, тобто чи додаткова інформація, яку ви надасте, буде відповідати вашій цілі подорожі. У мене теж колись попросили зворотній квиток (але лише раз за 20 років) у Катовицях чи Любліні, а я вирячив очі, бо це було вперше за довгу кар'єру, хотів показати у смартфоні: але не було інтернету ані у них, ані у мене. Але, оскільки, я добре володію польською - проблем не виникло...
Також вони люблять "не затримувати чергу" і брати пасажира до окремої кімнати. Тут теж не треба лякатись, просто там у них комп'ютер і вони перевіряють дані в інтернеті. Таке теж зі мною раз сталося... Взагалі польські прикордонники і митники працюють по схемі: сделал гадость - сердцу радость!
Головне, що у вас має бути достатньо коштів для перебування, бажано страховий поліс, ВИ ТОЧНО маєте знати КУДИ їдете, ЯК туди дістанетесь, яка там адреса чи контактний телефон. Часто завертають людей, які кажуть що туристи, але навіть не можуть назвати назву готелю, де зупиняться, типу: ну у вас же у центрі є якісь готелі. По Польщі раніше були вимоги мін 300 зл на поїздку, якщо більше 3 діб то на кожен день по 100 зл за кожен день перебування плюс оплачене житло. Згідно з Угодою між Україною та ЄС, ви можете просто сказати, що у вас гроші на кредитній картці(-ках). Вони взагалі рідко перевіряють/перераховують валюту, лише покладаються на ваші слова, скільки у вас є грошей.
Страховки у більшості страхових зараз можна оформити онлайн. Рекомендую PZU, бо це польська компанія. До речі, там як раз і вказано про ці додаткові 15 днів. Також можна оформити страховку у приват24, або її додають до різних пакетів різних банків до дорогих платіжних карток.
Я останнім часом купував страховку у Оранті. Сайт у них фіговий. Гроші взяли, а логін і пароль так і не прислали, і страховку також. Довелось дзвонити на гарячу лінію і вони вислали лінк на страховку на моб тел.
При роботі з будь-якою страховою варто після купівлі полісу, зателефонувати до них і поцікавитись як з ними співпрацювати, якщо щось станеться. Записати тел та імейл асистуючої компанії (до речі в Оранті на самому полісі не було цієї інформації!!!). Але вона була найдешевшою для осіб віком від 70 років.
Якщо в майбутньому планується кілька подорожей, пропоную страховий поліс брати по правилам Шенгену, тобто 90 (або 30) днів на 365 днів. Тобто щоб при наступних подорожах не потрібно було купувати новий поліс. Та хоч 5 днів, аби поліс був дійсний рік.

Добавлено через 16 минут
У моєї мами як раз був страховий випадок кілька років тому у Празі - це був ад! У неї стався тромбофлебіт через за високі сидіння та те що не пила воду у дорозі, для таких осіб, коли в дорозі планується довго сидіти, лікарі рекомендують пити воду і ніч перед виїздом випити аспірин.
Так от, подзвонили ми в асистуючу компанію, вони нас направили до єдиного великого шпиталю за Прагою - Мотол. Ми ж не знаємо де це - та взяли таксі. Тут я лоханувся і не взяв у таксиста чек (за цю витрату власне нам не повернули кошти). Приїхали, а відділ, який працює з іноземцями працює лише до 15!!! Почекавши трохи, вони все ж нас прийняли, і сказали: ми вашій компанії (Коріс Україна) вже сказали, що їхні страховки ми не приймаємо!. Я кажу, ну добре, я оплачцу, але мама ходити не може - допоможіть нам! Ми закриваємось зараз, приходьте завтра! :) Ви смієтесь? питаю я! Я в шпиталі чи де? вона мені - ну можете підійти у швидку, але в них теж перерва до 17. Я був в шоці від такого. Мама розізлилась і сказала, що не буде в них лікуватись. Два дні мучилась, допоки ми не приїхали до Польщі. Там коріс нам знайшли чудову лікарню, які швидко зробили доплер, поставили діагноз, дали рецепт та прописали лікування. За це все я правда оплатив з власної кишені. Але при поверненні в україну - написали листа зі сканами чеків (чи якось так), і вони все повернули. Не повернули лиш за таксі, бо не було чеку. До речі за телефонні дзвінки вони теж мають повернути, тож теж додавайте виписку до вимог і вартість дзвінків до лікарні, аптеки чи до асистуючої компанії.
Звісно, чудові страхові, які самі все покривають, але здається, в Україні таких нема.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Звісно, чудові страхові, які самі все покривають, але здається, в Україні таких нема.

Есть такие страховые, просто выбирать надо внимательно. И вопрос не в страховой, а ассистансе. Исходя из отзывов 3 самых нормальных это Euro Center,(не путать Europ), AXA и Allianz/Mondial.
Первый у нас продают ERV при покупке через их сайт или Приват(на сайтах других посредников продают их полисы с Europ ассистансом, который на голову хуже). Второй пару месяцев назад я не нашел где купить. Продает ли кто-то третий не скажу.

Плюс надо внимательно читать условия самого полиса ибо по условиям некоторых полисов, оплата услуг всегда на туристе, а страховая только постфактум возмещает траты, что естественно геморно и неудобно.

Ну и конечно если брать страховку по принципе, где дешевле, в комплекте будет идти ассистанс в лучшем случае средней паршивости.
 
Реєстрація
24.04.09
Місто
Чернигов
Телефон
mi6
Есть такие страховые, просто выбирать надо внимательно. И вопрос не в страховой, а ассистансе. Исходя из отзывов 3 самых нормальных это Euro Center,(не путать Europ), AXA и Allianz/Mondial.
Первый у нас продают ERV при покупке через их сайт или Приват(на сайтах других посредников продают их полисы с Europ ассистансом, который на голову хуже). Второй пару месяцев назад я не нашел где купить. Продает ли кто-то третий не скажу.

Плюс надо внимательно читать условия самого полиса ибо по условиям некоторых полисов, оплата услуг всегда на туристе, а страховая только постфактум возмещает траты, что естественно геморно и неудобно.

Ну и конечно если брать страховку по принципе, где дешевле, в комплекте будет идти ассистанс в лучшем случае средней паршивости.
как раз нужно было застраховать активный туризм - купил только что полис в ERV, до этого не парился и страховался в ВУСО
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Винница
раньше немцы совсем не проверяли никого, а сейчас на границе слышу с каждым туристом как минимум короткий диалог, а бывает, в зависимости от пограничника и того, как вы с ним разговариваете, и более детальные допросы
Как раз вчера вернулся из Германии. На въезде в страну пограничник спросил цель визита и когда планирую возвращаться. Не проверял ни обратные билеты, ни страховку, ни бронь гостиницы (все эти документы были при себе).
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
13 числа прилетел в Берлин-Шенефельд. Пограничница 10 сеекунд полистала паспорт, ничего не спросила, и шлепнула штамп. Набор всех документов был наготове.
Может, ей понравилось, что я по немецки поздоровался :)
 

Den.I.Am

Вечно молодой и пьяный..
Реєстрація
20.11.07
Місто
Харьков/Киев
Телефон
Xiaomi Mi 8
Исходя из своего опыта путешествий, могу сказать, что для обычного туризма по Европе страховка не нужна. Брал себе на пол года, ни разу не пригодилась и не спрашивали ни разу, поэтому новую делать не стал. Если ехать в какие-то опасные регионы или цель поездки - экстремальные виды спорта, тогда брал бы 100%)
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Исходя из своего опыта путешествий, могу сказать, что для обычного туризма по Европе страховка не нужна
Нужна. Без вариантов.
Зачем эта копеечная экономия на своём здоровье? Ты не пограничнику покупаешь страховку, а себе любимому...

ps или так (по мотивам):
Исходя из своего опыта пересечения дороги, могу сказать, что для обычного пешехода на перекрестке зеленый свет светофора не нужен. Бегал на красный каждый день пол года, ни разу не попал под машину, поэтому зеленый свет теперь никогда не жду
;)
 

Den.I.Am

Вечно молодой и пьяный..
Реєстрація
20.11.07
Місто
Харьков/Киев
Телефон
Xiaomi Mi 8
SerP, дело не в экономии даже, а в том, что не нужно заморачиваться лишний раз с этим. Ты ведь когда по Украине ездишь, не покупаешь страховку? Так чем отличается поездка в ту же Польшу?
 
  • Like
Реакції: bbk
Реєстрація
24.04.09
Місто
Чернигов
Телефон
mi6
А что там в договорах против покупки страховки по мере надобности?
Например заболел в поездке, купил и на следующий день обратился за помощью?
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Ты ведь когда по Украине ездишь, не покупаешь страховку? Так чем отличается поездка в ту же Польшу?
1. Стоимостью медицинского обслуживания. Поинтересуйся, во сколько тебе обойдется поход к врачу в Польше.
2. Где и как ты будешь искать зарубежом клинику, куда тебе обратиться? А со страховкой - позвонил и тебя направили куда надо.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Да в общем то и в Украине лучше лечиться со страховкой, ну его в пень в гос клиники обращаться. Пару раз за сезон простуду словишь - страховка уже стоимостью лекарств отбилась.
 
  • Like
Реакції: KML
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А что там в договорах против покупки страховки по мере надобности?
Например заболел в поездке, купил и на следующий день обратился за помощью?

Все страховки, которые я видел, при оформлении требуют подтвердить, что на момент покупки все застрахованные лица находятся на территории Украины. В случае, если у ассистанса есть какие-либо сомнения, он может запросить фото страницы паспорта со штампом даты въезда. И потом отказать в лечении на основании недостоверных данных предоставленных при оформлении договора и признать его недействительным.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Я раз отравился в Турции на полторы тыщи баксов - скорая и ночь под капельницей. Отбил все страховки на всю жизнь. В Украине та же фигня:)
 
  • Like
Реакції: SerP
Зверху