Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Облігація — це борговий інструмент, який визначає зобов'язання емітента повернути борг у певний строк.

Державні облігації України поділяються на:
  • облігації внутрішніх державних позик України;
  • облігації зовнішніх державних позик України;
  • казначейські зобов'язання;
  • цільові облігації внутрішніх державних позик України.
Облігації внутрішніх державних позик України (ОВДП) — державні цінні папери, що розміщуються виключно на внутрішньому фондовому ринку й підтверджують зобов'язання України щодо відшкодування пред'явникам цих облігацій їх номінальної вартості з виплатою доходу відповідно до умов розміщення облігацій.

Після початку російської повномасштабної війни проти України 24 лютого 2022 року, у березні Міністерство фінансів розпочало аукціони з продажу військових облігацій.

Військові облігації — це інвестиційний інструмент підтримки державного бюджету, доступний для громадян, бізнесу та іноземних інвесторів. Кошти від облігацій, які залучені в Державний бюджет України, використовуються на безперебійне забезпечення фінансових потреб держави в умовах воєнного стану — соціальні та оборонні.
За строком поділяються на:
  • короткострокові.
    Облігації, термін дії яких скоро закінчується. Як правило, продаються за ціною нижче номіналу, а до виплати буде вся сума номіналу;
  • довгострокові.
    Облігації, за якою власнику нараховуються проценти протягом терміну дії. Проценти виплачуються кілька разів. Номінальна вартість і ціна покупки такої облігації — 1'000 грн.

За розміром купону:
  • дисконтна (облігація з нульовим купоном).
    Облігація, що розміщується за ціною нижче номіналу, але погашається саме номінал паперу. Інших виплат (купонів) подібна облігація не передбачає;
  • купонна (процентна).
    Тип облігації, за якою власнику облігації виплачується не тільки номінальна вартість у момент погашення, але й періодичний процент.
ДЕ ПРИДБАТИ?
  • Агрегатор всіх доступних ОВДП з цінами, а також продавцями, зручно щоб вибрати в кого найвигідніша ціна. Увага! Звертайте увагу на комісії перед покупкою. Уточняйте безпосередньо перед покупкою чи є комісія і яка.
  • Список банків-первинних дилерів та лінцензованих брокерів, які активно допомагають громадянам України інвестувати у військові ОВДП, представлений на сайті bonds.gov.ua
  • Дія • Військові облігації
Список доступних військових облігацій представлений на сторінці МінФіну.
 
Причина: Посилання на Дія
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Кочевник, у мене тільки Райф декілька хвилин назад розродився (у них довга синхронізація -- до години). На izibank поки надходжень не маю. За моїм досвідом ТАС із великою затримкою зараховує вечірні СЕП. :(
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В мене ще сьогодні сраний ізя "заморозив" єПідтримку. І от гадай тепер, чи зайде на неї виплата, чи ні...
 
  • Wow
Реакції: idea

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Кочевник, кошти тобі надійдуть СЕПом на рахунок, а не на картку. Заморожену картку можна розморозити. Просто раніше ТАС такі виплати не зараховував, наче виправили це... Треба спостерігати.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Просто раніше ТАС такі виплати не зараховував, наче виправили це...
Мені завжди успішно виплачував.

Заморожену картку можна розморозити.
Впевнений, що цей відморозок ІЗЯ морозить леше картку, а не рахунок повністю?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Впевнений, що цей відморозок ІЗЯ морозить леше картку, а не рахунок повністю?
Витяг із ДКБО:
1714588599891.png

У мене картка була заморожена, але я її успішно розморозив за декілька тижнів. Чекаю на виплату...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Howl, ти знову не читаєш, шо я тобі писав а відповідаєш на питання, які я тобі не задавав. Як заморозити і розморозити картку я знаю.

Де в твоєму скріншоті описано, що таке заморозка картки? І що саме "морозиться"?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Кочевник, у таблиці зазначено, що дії відбуваються з карткою (платіжною карткою). У відповідях на поширені питання зазначено:
у чому різниця між опціями "тимчасово заморозити картку" і "заблокувати картку"?

якщо тимчасово заморозити картку – у будь-який момент можна її розморозити. якщо заблокувати картку – то розблокувати картку вже неможливо і потрібно замовляти нову.
У ДКБО є наступна інформація:
При заморозці картки за поточним рахунком з платіжною карткою призупиняються проведення операцій (скоріше за все, витратних). Банк заморожує картку зі свого боку, коли ти нею не користуєшся 6 місяців (неактивний рахунок) і і залишок коштів поступово йде до нуля (моніторинг рахунку). Але це незакритий рахунок. Як тільки надійде вхідний СЕП, то рахунок стане активним.
 
  • Like
Реакції: idea

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Кочевник, перевіряй у себе зарахування на єПідтримка izibank. Якщо баланс нульовий, то власноруч онови його. Мені сьогодні в 10:36 зарахували.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Авторизаційний залишок збільшився. У випискі немає надходження.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Кочевник, дивись виписку за рахунком (з підписом і печаткою), а не історію операцій під карткою.
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
Кто-то вчера/сегодня смог в Дия через ICU купить облигации?

Уже второй день подаю заявку, она долго висит в статусе "ожидает подтверждение от партнёра", и потом идёт отмена заявки со статусом "изменилась цена".(Хотя цена по факту не менялась).

**По другим партнёрам все ок.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
STIGA, вчера утром смог купить у Кінто и ICU.
Единственное, что Кінто последнюю покупку завернуло даже после оплаты и последующие заявки заворачивало. Подозреваю, что из-за изменения цены немного после. ICU тут повёл нормально, все заявки принял и постепенно их обрабатывает, долго, но пока проблем нет.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Кочевник, у мене покупки до 8-ої години ранку. Усі заявки прийняті й кошти зараховані на гаманець ICU.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Прийшло вночі підтвердження за 2 успішних купівлі 2 травня. ICU 4 ранку і KIHTO - 20:00.
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
STIGA, вчера утром смог купить у Кінто и ICU.
Единственное, что Кінто последнюю покупку завернуло даже после оплаты и последующие заявки заворачивало. Подозреваю, что из-за изменения цены немного после. ICU тут повёл нормально, все заявки принял и постепенно их обрабатывает, долго, но пока проблем нет.

Ответ от безнаДії
Контактуємо з вами щодо ситуації з військовими облігаціями, про яку ви писали в коментарі.

Дійсно, зараз виникають такі труднощі з купівлею. Ми вже з партнерами вирішуємо цю ситуацію й повернемося до вас з відповіддю. Поки радимо зачекати.
 
Реєстрація
21.08.23
Місто
Київ
STIGA, вчера утром смог купить у Кінто и ICU.
Единственное, что Кінто последнюю покупку завернуло даже после оплаты и последующие заявки заворачивало. Подозреваю, что из-за изменения цены немного после. ICU тут повёл нормально, все заявки принял и постепенно их обрабатывает, долго, но пока проблем нет.
Якщо покупку завертають, то як швидко повертаються кошти?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Gord, в моём случае просто сняли блок авторизации, т. е. были доступны сразу же.

Если списание прошло по клиринга, то в течение 3 дней возвращали. Нареканий не было.
 
  • Like
Реакції: Gord
Зверху