Глобус Банк

sas

Реєстрація
25.05.09
Місто
Чернигов
Телефон
moto g84 5G
Ну нарешті. Наберу соточку і на закриття. Без кредліму най самі користуються.
Сегодня закрыл, так и не дождался кредитного лимита. Процедура максимально простая и быстрая. Обещали справку на имейл как закроют.
 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
Новини «Банку Глобус»
З 10 квітня змінюються тарифи за всіма картками Банку, зокрема й «Globus Plus» (включаючи валютні картки) та «Globus Plus Light». Більше інформації за посиланням
В останньому оновленні застосунку «Globus Plus» з'явилася можливість закривати карткові рахунки, тож якщо Ви не згодні з оновленими тарифами, цей функціонал стане у пригоді. Закриття рахунку доступне у вкладці «Інформація», потрапити на яку можна обравши відповідну картку на головному екрані застосунку.
Треба бути уважним, бо вони плату за неактивність списують без попереджень і сповіщень. Ніяких смс нема. Раніше попада так на 50. Тепер можна на 100 попасти.
 

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
Новини «Банку Глобус»
З 10 квітня змінюються тарифи за всіма картками Банку, зокрема й «Globus Plus» (включаючи валютні картки) та «Globus Plus Light».
Треба бути уважним, бо вони плату за неактивність списують без попереджень і сповіщень. Ніяких смс нема. Раніше попада так на 50. Тепер можна на 100 попасти.
неактивность через сколько дней?
это по картам или также и по текущим счетам, открытым в отделении?
 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
Новини «Банку Глобус»
З 10 квітня змінюються тарифи за всіма картками Банку, зокрема й «Globus Plus» (включаючи валютні картки) та «Globus Plus Light».
Треба бути уважним, бо вони плату за неактивність списують без попереджень і сповіщень. Ніяких смс нема. Раніше попада так на 50. Тепер можна на 100 попасти.
неактивность через сколько дней?
это по картам или также и по текущим счетам, открытым в отделении?
По картам півроку було. За рахунки не знаю.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Прилетіло підвищення кредитного лимиту на 8 тис грн. Без прохання з мого боку, вже другий раз підвищують за останні 6 міс
 
Реєстрація
19.07.13
Місто
Дніпро
Напевно, це самий надійний спосіб отримати тут кредлім - не чіпати їх запитами цього самого кредліму. З моменту отримання карти з півроку раз на місяць просив у застосунку хоч пару тисяч. Зась. Коли плюнув на це - через деякий час самі налили і значно більше, ніж пара тисяч. :)
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Malyk, мені здається, що в усіх банках так. Проси - не проси - у них свій регламент. Це хіба що є такі, що відмовлялись, коли давали.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Глобус по депозитам платит, как и Sportbank - каждого 1 числа следующего месяца.
Т.е. открыл я депозит сегодня и большинство банков будут платить 22 апреля, 22 мая, 22 июня и т.д.
А вот Глобус думает иначе - 1 апреля за период 22.03-31.03, 1 мая за апрель, 1 июня за май и т.д.
Я сегодня кинул 1200 грн на три месяца под 15,5% и вот что говорится в письме (которое пришло на почту):
Виплата процентів по Вкладу (Депозиту) на поточний /картковий
рахунок №UA10380526000002620AYXTCMVR47
Виплата суми Вкладу (Депозиту) на поточний /картковий рахунок
№UA10380526000002620BDGZNUQL47
Виплата процентів здійснюється щомісячно в перший робочий
день місяця та в день закінчення строку Вкладу
1711142652293.png
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Знову підняли ліміт, при цьому ніхто не просив піднімати настільки...
Наскільки? Там же 25к максимум.
Було 25К, стало 50К
50к може стати без будь-якої причини 0 грн. Мав ліміт 6к,бавився в підняття ліміту. Глобус раптом обрізав до заборгованості, звернувся до кц і встановили 5к,але вже виявився ліміт 0 грн. 2 тижні Глобус обіцяє вернути ліміт. Як висновок,ненадійний банк. Думаю закрити карту.
 
Зверху