Глюки lifecell

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Re: Аномалии в сети Lifecell

В мене таке виникає коли я дзвоню з лайфа на кс. Проблеми на стороні кс.
Каждому - свое и у каждого свое. Я написал по проблемам внутри сети Лайф (у нас в регионе). Если есть ситуация, с основаниями/предпосылками(!) причин проблем со связью с КС, из-за КС - есть соотв. тема.

Добавлено через 5 минут
По себе всех судишь?
Это Ваше понимание сути обсуждения?.. Вариантов мнения, по сути ситуации проблем со связью Лайф не было. Уровень вопроса = уровню понятия, без обид.

Добавлено через 14 минут
Може і в тебе є глюки. В мене все ок.
Цель такого общения/диалога, без сути обсуждения по соотв. теме, как и в предыдущем случае - по уровню понимания обсуждений... Вопрос: о чем пишете и зачем? Сорри админу за флуд, от всех (так надеюсь...)
 
Останнє редагування:

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Re: Аномалии в сети Lifecell

В Рени уже часа два нет сети Лайфселл. Надеюсь, таки 3G прикручивают :)
 

vetalorlov

Заблокирован
Реєстрація
24.04.15
Місто
Львівська область
Телефон
Xiaomi Redmi Note 3 Prime
Re: Аномалии в сети Lifecell

В Рени уже часа два нет сети Лайфселл. Надеюсь, таки 3G прикручивают :)
В моєму місті коли почала пропадати мережа, одного разу навіть добу не було взагалі мережі то потім з'явився 3G. Це зайняло десь тиждень-два, забув скільки точно.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Re: Аномалии в сети Lifecell

В моєму місті коли почала пропадати мережа, одного разу навіть добу не було взагалі мережі то потім з'явився 3G. Це зайняло десь тиждень-два, забув скільки точно.

Ну вообще у нас 3-й день сеть колбасит - то не дозвонишься, то СМС о пропущенных приходит, но пропала надолго только сегодня. Ща появилась, 3G нет :(
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Re: Аномалии в сети Lifecell

Прапорщик, ну может подрядчики работают и модернизируют БСки, а включить должны спецы лайфа, раз зарегистрировали БС в Рени, скоро будет :rotate
 

Lutique

The Day Dreamer
Реєстрація
18.06.15
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 301 Dual Sim
Re: Аномалии в сети Lifecell

Прапорщик, возможно, просто колбасит сеть без причины. У меня такое было несколько раз.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Re: Аномалии в сети Lifecell

Не, я лучше буду на 3G надеяться :D
 
Реєстрація
09.02.16
Місто
Киев
Re: Аномалии в сети Lifecell

лайф будет колбасить все чаще. грамотные работники и техники дружно валят из этой горе конторы. турки по своей природе жлобы и от нашего рынка и вообще от торговли далеки. думаю написать книгу, "как угробить бизнес за год")
 
Реєстрація
09.02.16
Місто
Киев
Re: Аномалии в сети Lifecell


в процессе;) расчитывал на переносимость номера в прошлом месяце, чтоб увидеть массовую миграцию на воду или кс, а так до середины осени думаю еще побарахтаются)))
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Аномалии в сети Lifecell

Не знаю чи в тему...Останнім часом перестали приходити смс оповіщення з фейсбука, хоча там все налаштовано і ще місяць-два назад все працювало. Також не працює смс авторизація вайбер/ ватсап- працює тільки голосовий дозвон. Та ж біда з приват24-- смс про нарахування зняття коштів перестали приходити зовсім, а якщо потрібно поповнити карту через їх айбокс налом, то смс приходить за третім разом. Схожі проблеми є на 5ти номерах моїх знайомих. Оператори не в курсі, кажуть заявку можуть прийняти тільки у випадку приват24 і тільки з розпечаткою смс розсилки приватом. Хто ще з такими проблемами?
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Re: Аномалии в сети Lifecell

матвей, странно очень, такого вообще у себя, да и в окружении ни разу не было.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Re: Аномалии в сети Lifecell

У мене наче все працює. СМС-сповіщення з соцмереж не використовую, але смски з Кредобанку і Приват-24 приходять. Буквально вчора здійснював кілька платежів, де треба було вводити код підтвердження.
 

Тимофей

Заблокирован
Реєстрація
09.03.16
Місто
Киев- Днепр
Re: Аномалии в сети Lifecell

Та ж біда з приват24-- смс про нарахування зняття коштів перестали приходити зовсім,
Тут вина еще и привата может быть. У меня смс от привата то приходят, то не приходят, то приходят на следующий день за операции что были совершены сегодня. Приват к кс привязан. У жены так-же, к мтс привязан приват. Вот свежий пример, пол часа назад поел в макдаке, оплатил картой привата, смс нет о снятии денег.
 
Реєстрація
21.01.09
Місто
Харків
Телефон
iPhone
Re: Аномалии в сети Lifecell

От приватбанка тоже, как месяц, перестали приходить смс
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Re: Аномалии в сети Lifecell

От приватбанка тоже, как месяц, перестали приходить смс

Вибачте за офтоп. В приват24 в налаштуваннях автоматично стоїть сповіщення про платежі, через моб.додатки, в них були оновлення, я назад повернув на сповіщення по смс.
 
  • Like
Реакції: kaev

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Re: Аномалии в сети Lifecell

Краще пізно, ніж ніколи. Я вже писав, що цього місяця lifecell забув попередити мене про необхідність поповнити рахунок. Так от попередили. СМС вгорі — дата нарахування поточного пакета, внизу — те, що отримав сьогодні :apl:
Буде не так смішно, якщо через три дні вони дійсно ще раз абонплату спишуть
 

Вкладення

  • Screenshot_2016-07-14-18-48-36.png
    Screenshot_2016-07-14-18-48-36.png
    150 КБ · Перегляди: 115
Зверху