Глюки Vodafone

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Інформація про роботи на мережах стільникового та фіксованого зв'язку: www.vodafone.ua
 
Причина: актуалізована інформація в шапці
Останнє редагування:
Реєстрація
20.01.20
Місто
Львів
На SN Start заметил после полуночи отсутствие остатка МБ. Расход на телефоне от даты начисления пакета 11 ГБ, ещё вчера по USSD был остаток 5 ГБ.
Только у меня это так удачно совпало с датой изменений в ТП?

upd с утра МБ на месте, начислено ещё 5 ГБ к остатку моих 4.8 ГБ.
Спасибо, дорогой Vodafone, что оставил без интернета на ночь.
Отдельная благодарность за чат в MyVF, который сегодня с утра "временно недоступен".
Так, це у всіх така ніч без інтернету була, хто на лінійці SN. З 00:00 до 08:00.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Не скажете, що це за математика така у оператора, щоб 412 замість 410...
 

Вкладення

  • SmartSelect_20240305_190813_My Vodafone.jpg
    SmartSelect_20240305_190813_My Vodafone.jpg
    58.2 КБ · Перегляди: 56
Реєстрація
21.03.13
Місто
Київ та околиці
idea, оператор вже деякий час хоче, щоб ми поповнювали на 10 грн. більше, ніж вартує абонплата. Точніше, щоб на рахунку було на 10 грн. більше після поповнення.
 
  • Wow
Реакції: idea

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
idea, оператор вже деякий час хоче, щоб ми поповнювали на 10 грн. більше, ніж вартує абонплата. Точніше, щоб на рахунку було на 10 грн. більше після поповнення.
Це в новій версії Муводафона, взяли покидьську манічку КіСти.
В старій версії все по-старому, зайвого не вимагає.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Не зміг подзвонити на кс. Каже, напрямок перевантажений. wtf?
Перемкнувся на кс і виклик пішов.
 
  • Haha
Реакції: idea

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Не зміг подзвонити на кс. Каже, напрямок перевантажений. wtf?
Перемкнувся на кс і виклик пішов.
В київстарівських прихожан завжди невістка винна.
Post automatically merged:

Це в новій версії Муводафона, взяли покидьську манічку КіСти.
В старій версії все по-старому, зайвого не вимагає.
В вебморді те ж саме(жити по-новому), рекєт.
 
Останнє редагування:
  • Haha
Реакції: idea

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
artsel, без набору з ліфчика писати в глюках Водафона трохи зарано.
Так, у Кісти ще вчора були подібні припадки, але до чого водафон?
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
idea, оператор вже деякий час хоче, щоб ми поповнювали на 10 грн. більше, ніж вартує абонплата. Точніше, щоб на рахунку було на 10 грн. більше після поповнення.
абоненту фіолетово що хоче оператор. для надійного списання абонплати у водафон потрібно мати суму грошей на копійку більше. особисто у мене тариф 100 гривень, в переддень зняття абонплати у мене на рахунку 100,01 гривень і завжди спрацьовує без нарікань.
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
drmz, так є глюки набору з водафону на водафон. Чекаеш 15 секунд першого гудка, або тебе зкидує та знову набераєш номер. Цей глюк постійний. Голос постійно як в 2жо, хоча пів року назад був HD.
 
Реєстрація
23.08.20
Місто
Київ, вул. Котельникова
  • Sad
Реакції: idea
Реєстрація
30.05.20
Місто
Dnipro
Перестала работать безусловная переадресация вызовов.
При установленной переадресации на номер Kyivstar, первый гудок и сброс вызова. На lifecell, три пропущенных.
 
  • Like
Реакції: idea

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Дано: тариф Joice (2019) з РБА, який закінчується в кінці березня. За 10 днів до кінця прийшла пропозиція нового РБА за 460 грн.
Завдання: отримати вигіднішу пропозицію.
Згодом подзвонила консультантка та, грайливо спокушаючи, звабила мене знижкою 100% на рік за 299 грн. Погодився на пропозицію, але, будучи особою досвідченою, попрохав милу пані надіслати мені в додаток або в смс свій номер телефону текст спецпропозиції. Пані радісно погодилась, повідомивши про швидке отримання бажаного. Крім того, вона також запропонувала підключити послугу "Збереження коханого номера", щоб вберегти цей необроблений діамант від чужих лапок. Отримавши ще одну згоду, щиро подякувала та тепло попрощалась.
Завдання: виконано.
Але це не кінець романтичної історії. Схоже, радість закоханої пані була настільки велика, що вона, сама того не помічаючи, почала ритмічно вистукувати пальчиком по кнопці "Відправити". Як наслідок, я отримав 25 однакових смс зі спецпропозицією руки та серця. Мені було приємно, але цей потік щастя зупинився без попередження: мабуть, милу дівчину з янгольським голосом повернули до суворої реальності, внаслідок чого її тонко наманікюрений нігтик припинив відбивати степ по кнопці.
І все ж, будучи особою досвідченою (2), я вирішив звернутися до підтримки Vodafone з проханням перевірити строк дії шлюбної угоди. Яким же було моє здивування, коли консультант повідомив мені, що діє вона до 19.02.2025. Підозрюючи блудливого кота у заздрощах щодо моєї спецпропозиції, я попросив ще раз перевірити дату, на що отримав ту саму безжальну відповідь: 19.02.2025. Звучало як вирок, але, зібравшись з силами, я з розпачем спитав: ШТО? На що заздрісник, проявивши милосердя, запропонував мені оформити заявку до техномагів з Темної Підтримки. Плекаючи останній вогник надії, я сумирно погодився.
Наступної доби, весь сивий як лунь та постарівший на 338 днів, я отримав таку суху, але радісну звістку: технічні складнощі вже вирішені фахівцями. Та все ж, будучи особою досвідченою (3), я знову звернувся до підтримки: мої молитви дістались головного храму, на скрижалях якого блискуче сяяла дата - 19.03.2025! І я розквітнув: моє волосся відновило природний колір та я помолодшав на 364 дні.
Отже, малята, затямте: якщо отримали спецпропозицію та погодились, то не забудьте перевірити усі деталі за вуаллю. Бо, на відміну від наочного РБА, медова знижка може мати черпачок дьогтю.
- перший глюк - це 25 однакових смс;
- другий - це "технічні складнощі" зі строком дії знижки, які "були виправлені".
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
- перший глюк - це 25 однакових смс;

Ей просто хотелось, что бы Вы подольше ее вспоминали. :D
Просто она не учла, что вспоминать можно не только "не злим, тихим словом", а совсем даже наоборот ;)

- другий - це "технічні складнощі" зі строком дії знижки, які "були виправлені".

Видимо, это из-за високосного года.
Один день прибавился-один месяц убавился. Все логично...:D
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Перестала работать безусловная переадресация вызовов.
При установленной переадресации на номер Kyivstar, первый гудок и сброс вызова. На lifecell, три пропущенных.
у мене те саме, правда переадресацію встановлював на номери в роумінгу.
- перший глюк - це 25 однакових смс;
це глюк вашого телефону чи мережі, він у мережу не відправляв (або вона не отримувала) статус про доставку повідомлення.
 
Зверху