Гумор

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Приклад вдалого таргетування реклами:
"Права зайнята? Мишки для ліворуких від 69,99"
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Roman_UA, напомнило картинку, где работник пепси-колы на камеру пьет кока-колу.
ИМХО вброс.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Помню, были в одном здании магазины Киевстар и UMC, оба от одного дилера. И на двери в одном из них, UMC, иногда висела табличка: закрыто, обращайтесь в Киевстар. Жаль, тогда ещё телефона с камерой не было.
 
  • Like
Реакції: al-m

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111

Это подвид 'вирусной рекламы': "Чтобы лишний раз начали болтать о КС давайте забацаем такую смешную картинку"
Потому и считаю такие штуки вбросом заинтересованных лиц, тем более первоисточник "наколенник-фотошопчик"
зы: вышесказанное я с Roman_UA не ассоциирую.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Який "вброс"? Яка вірусна реклама? Банальний флаєр, який розкидають чи розклеюють ті, хто в Киїстарі живе з прямих продажів. Номер там може вказуватися який завгодно. Сам такі бачив з номерами лайфа чи ватафону
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Який "вброс"? Яка вірусна реклама? Банальний флаєр, який розкидають чи розклеюють ті, хто в Киїстарі живе з прямих продажів. Номер там може вказуватися який завгодно. Сам такі бачив з номерами лайфа чи ватафону

Заспокійся :)
 
Реєстрація
18.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Xiaomi

Недавно прочитал, что если заколоть человека сосулькой, то через некоторое время она растает, и следов никаких не останется.. Эта мысль не даёт мне покоя.. Скорей бы зима!. ;)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Неодноразово бачив таке у Львочі. Ні фіга не вірусна реклама.
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Неодноразово бачив таке у Львочі. Ні фіга не вірусна реклама.

Уже сам той факт, що це перетирається в соціумі вказує на успішність даної вірусної реклами. Доречі я цим постом теж підняв її успіх :(
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Угу теорія заговорів. Мені якійсь із співробітників оператора А давав номер оператора Б. А ти все тулиш про вірусну рекламу.
 
  • Like
Реакції: r5t

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
Кочевник, ти переміг, я здаюся :D
 
Зверху