Давайте поговорим о бороде, усах, бритье, бритвах, станках, лезвиях...

Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Ну є Panasonic, якщо гоління з пеною/гелем якість як у станка, але крім шиї в області кадика, це вище його можливостей.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У кого сколько времени занимает процесс, в сравнении? Многолезвенный станок, "безопасная" с помазком (кисточкой), электробритва?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
У кого сколько времени занимает процесс, в сравнении? Многолезвенный станок, "безопасная" с помазком (кисточкой), электробритва?
Залежить дуже від щетини і якості інструментів.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Мені найважливіше, як відбувається процес. Не треба додаткових дій, щось розмазувати, витиратися: взяв- поголився-поклав. Причому можна слухаючи щось по роботі, можна сидячи на унітазі.
Це призводить до того, що час на гоління рівний приблизно нулю і я вже декілька років, як роблю це щоденно, а не коли є час та натхнення
кого сколько времени занимает процесс, в сравнении?
За можливість так само приймати душ віддав би палець
 
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Мені найважливіше, як відбувається процес. Не треба додаткових дій, щось розмазувати, витиратися: взяв- поголився-поклав. Причому можна слухаючи щось по роботі, можна сидячи на унітазі.
Це призводить до того, що час на гоління рівний приблизно нулю і я вже декілька років, як роблю це щоденно, а не коли є час та натхнення
кого сколько времени занимает процесс, в сравнении?
За можливість так само приймати душ віддав би палець
Колись у Флоренції потрапив на готель, де душ був над унітазом :)))
Так що варіанти зробити обидві справи одночасно вже є! потрібна лише відвага і вправність... :)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
У кого сколько времени занимает процесс, в сравнении? Многолезвенный станок, "безопасная" с помазком (кисточкой), электробритва?
Сьогодні зайняло 8 хвилин.
Від розпарювання щетини до вимитого скаттла і чаши.
Станок, мило, прешейв і 2,5 проходи по морді станком. Закінчення - бальзам після гоління.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Так само з Proraso. Колись брав бальзам для чутливої шкіри. Все супер, недорого, чудово знімає подразнення.
Випустили "Нову формулу". Зекономили по-максимуму, зараз подразнює як тройний одеколон.
Я офігів, що жілєтте (гель для чутливої шкіриз алоє) містить мєнтол. Тепер навіть тут доводиться читати складники.
Повний балон подарував першому зустрічному.
Гель з мєнтолом, піна без мєнтолу.
Шо вони курять :unsure: таке.
 
Реєстрація
31.05.10
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Mi 9T Pro
Kritik, Бриття займає близько 5 хвилин: бритва Gillette Blue 2, гель Gillette Mach 3 Sensitive. Після, лосьйон після гоління floid. Бриюся раз на дві доби. Після душу саме приємне гоління - розпарене обличчя:).
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А я тримером Жилєткою користуюсь вже багато років й горя не знаю. Задовбує лише батарейки міняти й викидати.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Після душу саме приємне гоління - розпарене обличчя
Я тільки перед душем голюся, бо порізи краще затягуються від гарячої води. Попередньо розпарюю шкіру на шиї. Скільки не перепробував гелів після гоління - тільки гірше роблять, подражнюють рани замість навпаки) Не користуюсь.
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
гелів після гоління - тільки гірше роблять
так це косметичний засіб, а не від порізів.
Рекомендую на рани belcura емульсія в аерозолі. Це антисептик на базі срібла плюс зволоження в піні. Дуже крута штука.
Теж як антисептик на рани дуже крута штука, але вже без зволожуючого/заспокоюючого ефекту, microdacyn 60 wound care. Але не подразнює.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Саме порізи я заживляю алунітом (алюмінієвокислим каменем), в союзі його називали "квасцы".
Але він неприємний, сильно кусає порізи і сушить шкіру. Проте майже миттєво зупиняє кров.

Щоб не було порізів і подразнень - використовую прешейв і вчасно замінюю леза або касети.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Але ж антисептиком на регулярній основі не варто користуватися. Лише у випадку порізів.
згоден, та навіть під час порізів можна не користуватися. Наш організм має свої захисні механізми, і кровоспинні, і загоювальні тощо.
До речі, більшість антисептиків взагалі на рани не можна наносити, а ось той, який я рекомендував, саме розроблений для хірургії і саме нанесення на рану. Не болить, не щипле, не подразнює.
Але так, використання будь-якого антисептика на постійній основі, частій, регулярній основі небажане, оскільки змінює флору на на нашій шкірі.
Тому я використовую тример і не парюсь щодо того, що трошки видно щетину. Не маю жодних порізів і подразнень.
 
Зверху