Державні та релігійні свята

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Я - дарую
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
plebis, ну вот так и приходится жить...
Post automatically merged:

Чули, що "атеїсти" педофіли?
Навпаки,
Та Ви шо? Вельми дивно, бо окрім можливого переслідування за скоєння карного злочину більш нема ніяких перепонів для цього...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Та Ви шо? Вельми дивно, бо окрім можливого переслідування за скоєння карного злочину більш нема ніяких перепонів для цього...
Головна перепона - має бути в голові, а точніше - в ДНК людини. Якщо ти збоченець - це антиприродньо - тобто, не веде до виживання виду, а саме це - головна мета тупої еволюції, від бактерії до людини (хе-хе, творець)). А для усіляких збоченців, гени яких мають вийти з еволюційного відбору - є закони та релігії, як обмеження.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Та Ви шо? Вельми дивно
Ну забийте у пошук "священник педофіл", і якщо жодного релевантного результату не знайдете, то я, мабуть, заберу свої слова назад і погоджусь, що усі збоченці суто атеїсти.
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Та Ви шо? Вельми дивно
Ну забийте у пошук "священник педофіл", і якщо жодного релевантного результату не знайдете, то я, мабуть, заберу свої слова назад
Вам не здається статистично неможливою відсутність педофілів серед релігійних діячів будь-яких релігій з огляду на їх кількість за всю історію людства?

Іншими словами - що воно мені (чи хоч комусь) дає ось ті прописні математичні істини, що Ви мені розказуєте? Навіщо?
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
plebis, тобто вона знає, що саме ти без антуражу. Зубної феї і все таке?
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Вам не здається статистично неможливою відсутність педофілів серед релігійних діячів будь-яких релігій з огляду на їх кількість за всю історію людства?
Мені здається дивним і неприроднім, коли чоловіки дають обітницю не брати шлюб, а присвятити себе служінню "богові". Але природа бере своє, і на мою думку серед таких "безшлюбних" статистично педофілів може бути більше, ніж в інших вибірках
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Якщо Ви проти ідеї створення казки для своїх дітлахів то це Ваш вибір, але не треба критикувати за це інших.
Яка казка? Світ - лайно, люди - сволота.
Хай з пелюшок знають.
Я не можу заборонити Вам розповсюджувати такі казки своїм дітям.

Навпроти - різдвяна казка дуже красива і не розумію що в ній поганого.
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Вам не здається статистично неможливою відсутність педофілів серед релігійних діячів будь-яких релігій з огляду на їх кількість за всю історію людства?
Мені здається дивним і неприроднім, коли чоловіки дають обітницю не брати шлюб, а присвятити себе служінню "богові". Але природа бере своє, і на мою думку серед таких "безшлюбних" статистично педофілів може бути більше, ніж в інших вибірках
Здивую Вас, але така думка помилкова. Статистично відносний (звісно не абсолютний) показник говорить не просто протилежне, а навіть незрівнянні за порядками (!!!) значення.

Вас вводить в оману контраст і це нормально - нікого не здивує якийсь педофіл Вася з Донеччини, а ось педофіл пресвітер Антоній з кафедрального собору міста Києва то вже гучна справа + смі зароблять багато грошей бо це хайп... І ось Ви із Вашою "особистою" думкою у них на гачку. З чим я Вас і вітаю.
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Щось тема зовсім не туди пішла. Сьогодні ж теж свято, різдво день народження президента.
 
Зверху