Де ви хотіли б жити?

Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
горіх Греція і працювати по 2 години на день, тоді питання - за що жити :ROFLMAO:
Якщо жити є за що - то питання нащо працювати 2 години на день)
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
горіх Греція і працювати по 2 години на день, тоді питання - за що жити :ROFLMAO:
Якщо жити є за що - то питання нащо працювати 2 години на день)
станом на зараз є більш непереборні обставини, принаймні у мене. Дайте помріяти :)
І взагалі може у ці 2 години я враховую загрібання опалого листя пальм, ремонт шезлонга і заміну мастила у кабріолеті.
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
Якщо жити є за що - то питання нащо працювати 2 години на день)
Мабуть, малася на увазі праця в своє задоволення :) Що, як на мене, практично повний аналог практикування хоббі.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Які аргументи на користь саме правостороннього руху з точки зору логіки, а не звички? І я кажу про кермування авто, а не кінними упряжками, якщо що)
90% людей - правші. У них реакція краще на події, які зправа від них, тобто - перешкоди, пішоходи і т.д. Праву частину авто важливіше контролювати, бо сидиш зліва. Не кажучи вже смикати ручку, коли механіка або перемикати автомат (це також іноді треба, наприклад, на павершифті треба вмикати N при зупинках, щоб не вбивати коробку, знижену передачу при проїзді поганої місцевості і пробуксовках).
Post automatically merged:

їздити на скутері, працювати 2 години на день, жерти рибу і апельсини, пити вино з місцевими по вечорах і втикати на море.
Курити косячок і обіймати мулаточок... горіх, qrwa, де ти взявся з такими текстами?? :cry: :LOL:
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
90% людей - правші. У них реакція краще на події, які зправа від них, тобто - перешкоди, пішоходи і т.д.
А можна посилання на якесь адекватне джерело такого припущення? Я його не заперечую, але вперше чую. (не про те що 90% правші, а про те що у правшів реакція на події праворуч краща).

Не кажучи вже смикати ручку, коли механіка або перемикати автомат (це також іноді треба, наприклад, на павершифті треба вмикати N при зупинках, щоб не вбивати коробку, знижену передачу при проїзді поганої місцевості і пробуксовках).
Механіка як на мене - то суцільна дроч. Від неї слава богу людство поступово відмовляється. Окрім дешевизни плюсів - 0. Ну але для її любителів можливо з 0 навчитись правою рукою і правда буде трохи легше. Ну а про автомат - це вже смішно що там складніше 2 рази на день переставити ручку в інше положення лівою рукою а не правою. Це супер проста маніпуляція.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Чи США не занадто криміногенні?
Ну так там і поліції купа. Середньостатистичний громадянин доживає до 80 років, причому найбільший ризик померти від серцево-судинних захворювань чи раку, ніж від кулі.
Тоді і США не пасує. Який там громадський транспорт, про що ви. Які недовгі перельоти
Під недовгим перельотом рахую до 8-9 годин, коли не обов'язково спати в літаку. Але це для міжконтинентальних. В США доволі розвиненкне автобусне сполучення та перельоти всередині країни. І там є що подивитись.
А я хотів би якщо зараз міг - на півроку десь на грецький острів поселитися в невелике містечко, їздити на скутері, працювати 2 години на день, жерти рибу і апельсини, пити вино з місцевими по вечорах і втикати на море.
Який там рух, перельоти, мова і релігія - по барабану.
На Корфу(y). + ще снорклінгом можна.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Під недовгим перельотом рахую до 8-9 годин, коли не обов'язково спати в літаку.
Нічого собі у вас недовгі перельоти) Для мене усе що більше 4х, максимум 5 годин - це вже дуже довго і виснажливо. Про міжконтинентальні - взагалі мовчу.
З таким підходом під це визначення пасує буль-яка країна Європи)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Найбільша дроч їхати на сараї типу Нісан Кашкай з двигуном 1,3 і автоматичною коробкою. Особливо на невелички пагорби...
Зараз досі на атмосферні 1.3 і ставлять гідротрансформаторний автомат?) Ніби на малі двигуни зараз або робот, або варіатор. Вони не відбирають потужність на відміну від автомата.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А можна посилання на якесь адекватне джерело такого припущення?
Я давно читав про це, не знайду де, завжди цікавлюсь подібним, наукою, генетикою, фізіологією, читаю подібні статті і дослідження. Що швидко знайшов, тут є згадка про цю особливість, вибір підсвідомо предметів праворуч або ліворуч, більша концентрація уваги також.
Post automatically merged:

Там двигун буде "одноразовий" - розігнаний і турбований зазвичай, з маленьким строком придатності, але з достатньою потужністю
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Нічого собі у вас недовгі перельоти) Для мене усе що більше 4х, максимум 5 годин - це вже дуже довго і виснажливо
Це ми просто звикли до хорошого, і забуваєм, що пів України це центральна частина Європейського континенту. Британія це наче, задвірок Європи. :rolleyes: Звідсіля приміром до Єгипту чи Кіпру майже 6 годин летіти. Тоді як в Нью-Йорк 8 годин, в Пекін 10. То вже ті пару годин особливої різниці не роблять.🤷‍♀️
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Це ми просто звикли до хорошого, і забуваєм, що пів України це центральна частина Європейського континенту. Британія це наче, задвірок Європи. :rolleyes: Звідсіля приміром до Єгипту чи Кіпру майже 6 годин летіти. Тоді як в Нью-Йорк 8 годин, в Пекін 10. То вже ті пару годин особливої різниці не роблять.🤷‍♀️
Ну я б посперечався. Уся західна Європа сильно ближче ніж була нам до війни з Києва. Канари, Азорські оствори теж Ближче. Та і фактично уся континентальна Європа усе ще в 4х годинах льоту.
А Кірп і Єгипет, ну так - далі, але обираючи між Єгиптом і усією Європою я б пожертвував Єгиптом...
 

vatanas

Заблокирован
Реєстрація
26.01.24
Місто
Львів
Окрім дешевизни плюсів - 0.
Я років 20 проїздив на механіці, а ще 20 - на гідравлічному автоматі.
Різниці не бачу, ну друге зручніше на пару бліх, але й чітко бачу коли блокується гідротрансформатор, що означає що весь час до того пального споживається трохи більше, аніж коли я сам вирішував на якій передачі їхати.

Цікаво що знайомий, що все життя пропрацював мотористом у автогонщиків на своїй Ауді А6 свідомо завдав собі чималого труду, замінивши автомат на механіку.
 
Реєстрація
07.09.15
Місто
中華人民共和國香港特別行政區
Телефон
Iphone from China
1) Там де немає громадян РФ і мінімум російськомовних. З рештою факторів якось справлюсь. P.S. бачив по темі що хтось вказував що писати з права на ліво некошерно :))) Скажу на практиці, абсолютно різниці немає. Прав нема, за авто сперечатись не буду.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
P.S. бачив по темі що хтось вказував що писати з права на ліво некошерно :)))
Ну от тут от це таки незручно, бо рука рухається по свіжонаписаному і буде мазати чорнила, якщо ви не шульга звісно.
 
Реєстрація
07.09.15
Місто
中華人民共和國香港特別行政區
Телефон
Iphone from China
Ну от тут от це таки незручно, бо рука рухається по свіжонаписаному і буде мазати чорнила
Дуже Вас поважаю, однак згадайте про мистецтво арабської каліграфії. Перси та араби а також євреї пишуть так тисячоліття. Про які сліди від чорнил Ви говорите? Чи то глум чи то необізнаність. Імхо.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Дуже Вас поважаю, однак згадайте про мистецтво арабської каліграфії. Перси та араби а також євреї пишуть так тисячоліття. Про які сліди від чорнил Ви говорите? Чи то глум чи то необізнаність. Імхо.
Тому воно і називається мистецтвом, що вимагає значно більше зусиль ніж написання звичайних повсяденних нотаток звичайною людиною. А те що потребує більше зусиль є очевидно менш зручним. Чи ви будете мене переконувати, що тримати руку у підвішеному стані під час письма це дуже зручно?
 
Реєстрація
07.09.15
Місто
中華人民共和國香港特別行政區
Телефон
Iphone from China
Я писав тисячі сторінок тексту. Зовсім не завдає дискомфорту, якщо звісно у людини не кисть руки, що крім мишки від компа та виделки в житті нічого важчого не робила. Середньостатистичній людині геть ролі не грає. Чи Ви думаєте ізраїльські солдати та хамас зараз не користуються своїми власними системами письма під час прильотів та перестрілок коли треба писати дуже швидко? Питання риторичне
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
exdvag мільйони людей користуються ручними коробками передач, і чудово швидко перемикають передачі, але ніхто не заперечує що вони менш зручні ніж автоматичні.
Аналогічно із письмом зправа на ліво. Звісно звичайна людина може навчитися так писати але це вимагатиме більше зусиль ніж письмо зліва на право. Я ж ніде не казав, що неможливо швидко так писати. Звикнути можна до всього. Он пів-нідерландів катаються на велосипедах. І повірте мені, маючи достатньо друзів там я від жодного з них не чув що це зручно, але до цього усі звикають. Але звикнути не дорівнює зручності.
 
Зверху