Де читаємо новини?

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro

Де читаємо новини?​

в телеграмі:
@liganet , за стриману подачу новин без клікбейту чи хайпу
@yzheleznyak , нардеп Железняк
@armchairgeneralUA , Микола Бєлєсков аналітик фонду ПЖ
@metaTCG , Марія Кучеренко аналітик фонду ПЖ (пише про росію)

finbalance.com.ua , про економіку та фінанси України (сайт наче ожив і публікує новини)
 
Останнє редагування:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
пропонував замість законного покарання псам режиму, якесь мартоське, совкове покарання - побити табуретками.
Та це в нього такий гумор :)
Та ні, там в кінці відео він знову заговорив про покарання в середині служби (фізичне) за таку погану роботу. Просто людина мислить примітивними рішеннями, можливо бо привик до таких.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Попалося мені відео одного тіктокера про те, що виявляється всі проІзраїльські канали зациклені лише на сам Ізраїль. :oops:Я зі свого боку бачу, що в ЮК дійсно купа пропалестинських каналів. Тоді, як проІзраїльських взагалі не попадаються. Тобто, навіть ті двоє блогерів на яких я підписана, не випадають мені в рекомендаціях.
Також бачу, що в редіті в європейському сабредіті заблокували новини про Ізраїльсько-Палестинську війну, мотивуючи тим, що це не стосується Європи.
Почала думати, що можливо з Українськими відео те саме, але тут по контенту я б сказала відсотків 30% попадається проукраїнський і більша половина з нього це англомовні, неукраїнські блогери. Сподіваюсь у всіх так, хто живе закордоном?
Якщо тікток ще більш менш зрозуміло, бо то китайська мережа, то Реддіт трохи дивно, бо в ньому багато американців сидять. :unsure:
Цікаво чому так?
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
І навіть достатньо авторитетні сайти (як Ліга) всралися:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Останнє редагування:

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
І навіть достатньо авторитетні сайти (як Ліга) всралися:
яскравий показник. є сайти з достовірною інформацією, перевіряють джерела, мають репутацію. є інші сайти які женуться за сенсаціями для збільшення монетизації.
Радіо Свобода - нормальні новини.
Суспільне - нормальні новини.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
яскравий показник. є сайти з достовірною інформацією, перевіряють джерела, мають репутацію. є інші сайти які женуться за сенсаціями для збільшення монетизації.
Радіо Свобода - нормальні новини.
Всі лажають. Он вони переплутали Мелітополь з Маріуполем (див URL та коментарі).
 
Зверху